JUTRO MECZ Z VĘGORIĄ.

Jutro o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego przy ul. Piłsudskiego w Grajewie WARMIA w kolejnym meczu III ligi podejmie VĘGORIĘ Węgorzewo.

Nasi rywale po VII kolejkach zajmują wysoką IV lokatę w tabeli ze zdobytymi 12 punktami. W ostatniej kolejce zremisowali u siebie 1:1 z MAZUREM Ełk. Liderem i najlepszym piłkarzem zespołu naszych jutrzejszych gości jest 33-letni Mariusz Machniak, który w sezonie 1995/1996 zagrał 1 mecz w I-ligowym wówczas STOMILU Olsztyn.
W ubiegłym sezonie VĘGORIA zajęła XIII miejsce w tabeli. Bilans obu spotkań był korzystny dla naszych piłkarzy. 26.09.2009 roku w Grajewie WARMIA wygrała 4:0 po bramkach Pawluczuka, Matysiewicza, P. Górskiego i Kozikowskiego. Na wiosnę 16 maja w Węgorzewie padł remis 1:1. Bramkę dla WARMII zdobył Arciszewski a dla VEGORII Mariusz Machniak.

Zapraszam na mecz i w imieniu zawodników proszę o gorący doping. Ewentualne zwycięstwo w jutrzejszym meczu zapewni WARMII dołączenie do ścisłej czołówki tabeli III ligi. Wszystkich kibiców, którzy nie mają możliwości obejrzeć meczu na żywo tradycyjnie zapraszam na relację live na stronie http://warmiagrajewo.webuda.com/