GRALI JUNIORZY I TRAMPKARZE.

Mecz MOSiR WARMIA - LZS Narewka

Dziś grały nasze drużyny młodzieżowe.

W Szczuczynie odbył się dwumecz trampkarzy WISSA Szczuczyn – MOSiR WARMIA Grajewo. Trampkarze Młodsi trenera Józefa Matysiewicza pokonali WISSĘ 10:0. Bramki zdobyli: Dawid Kalinowski, Bartosz Wiśniewski (2), Bartłomiej Sielawa (3), Jakub Kasiak (2), Albert Staniszewski (2).

Trampkarze Starsi trenera Piotra Wierzbickiego przegrali z WISSĄ 1:8. Bramkę dla naszej drużyny zdobył Marcin Szczęsny.

W Grajewie Juniorzy Młodsi trenera Wojciecha Kozikowskiego wygrali z POMORZANKĄ Sejny 1:0. Bramkę zdobył Paweł Sypytkowski. Było to czwarte z rzędu zwycięstwo tego zespołu.

Również w Grajewie grali Juniorzy Starsi trenera Mariusza Sobczyka. Rywalem naszego zespołu był LZS Narewka. Nasi piłkarze już od 15 minuty grali w osłabieniu, ponieważ czerwoną kartką za faul taktyczny został ukarany środkowy obrońca Rafał Wróblewski. Pomimo gry w osłabieniu nasi juniorzy wygrali 3:2, a prowadzili nawet 3:0. Bramki dla MOSiR WARMII strzelili: Krzysztof Krukowski, Marcin Baczewski i Marcin Mikucki. Nasza drużyna zagrała w składzie: Przekopowski – Załęski, Domurat, Wróblewski, Mikucki – Kozak, M.Tuzinowski, Kadyszewski, Miksza – Krukowski (45′ Krochmal), Baczewski (70′ Marcińczyk).