ZAPOWIEDŹ I TYPY 23 KOLEJKI IV LIGI PODLASKIEJ

 

Jaka to może być kolejka! Pierwsza czwórka gra mecze między sobą i zapowiadają się one naprawdę emocjonująco. W przypadku straty punktów przez KS Wasilków, WIGRY mogą wskoczyć na pozycję lidera, ale zadanie mają arcytrudne. Z WARMIĄ w lidze odkąd wrócili na IV poziom jeszcze nie wygrali. Zapraszamy na zapowiedź i #IVligowepewniaczki 23 kolejki!

SOBOTNIE MECZE – 13.04.2024

 

     RUCH Wysokie Mazowieckie – KS Wasilków

godz. 16.00

 

Na początek jeden z dwóch hitów tej serii. Do RUCHU przyjeżdża KS Wasilków, który na jesieni wygrał tylko 1:0 w meczu domowym. Teraz arcytrudne zadanie przed drużyną Trenerów Hryszko i Poducha. Pierwszy poważny test czy Wasilków jest gotowy na awans. W przypadku wygranej będą już bliżej tego celu, a WIGROM mocniej zajrzy widmo pozostania kolejny rok w IV lidze. Wtedy wszystko może się rozstrzygnąć w bezpośrednim starciu.

 

Mój typ – X

 

WARMIA Grajewo – WIGRY Suwałki

godz. 16.00

 

Drugi z hitów weekendu. Klasyk WARMIA – WIGRY dla kibiców z obu miast. Zapowiada się fenomenalna jak na IV ligę frekwencja i duża mobilizacja wśród kibiców obu drużyn. Wato wybrać się w sobotę na stadion w Grajewie. WARMIA podbudowana zwycięstwem z WISSĄ 5:0, natomiast WIGRY takim samym rezultatem pokonały HETMAN Tykocin. Na boisku będzie wrzało!

 

Mój typ – X

 

WISSA Szczuczyn – KRYPNIANKA Krypno

godz. 16.00

 

WISSA w dużym dołku i nie zmieni tego wyskok w Pucharze Polski. KRYPNIANKA po wygranej w Siemiatyczach w lekko lepszym nastroju, ale czy to wystarczy na podbój Szczuczyna? Ciekawe i wyrównane spotkanie w którym delikatnym faworytem są gospodarze.

 

Mój typ – 1

 

TUR Bielsk Podlaski – MOSP Białystok

godz. 16.00

 

MOSP od porażki z WIGRAMI w pierwszej wiosennej kolejce zanotował serię 4 wygranych meczów z rzędu. Do TURA jedzie z podniesioną głową i młodą ekipę Piotra Szydłowskiego z pewnością stać na niespodziankę.

 

Mój typ – 2

 

ORLĘTA Czyżew – KS Grabówka

godz. 17.00

 

ORLĘTA w meczach domowych radzą sobie lepiej i powinni udowodnić to w sobotę w meczu z KS Grabówka. Goście pauzowali w poprzedni weekend, ale w arcytrudnej sytuacji, aby wydostać się z przedostatniego miejsca.

 

Mój typ – 1

 

HETMAN Tykocin – SPARTA 1951 Szepietowo

godz. 17.00

 

HETMAN w meczu domowym musi zwyciężyć. SPARTA na wyjazdach ma kłopoty, a gospodarze po wysokiej porażce w Suwałkach mają coś do udowodnienia. Ciężka runda przed zawodnikami z Szepietowa, ale po pierwszej porażce z beniaminkiem w Czyżewie teraz prawdopodobnie druga w Tykocinie.

 

Mój typ – 1

PROMIEŃ Mońki – CZARNI Czarna Białostocka

godz. 17.00

 

PROMIEŃ wygrał u siebie z DĘBEM i ma duże szanse również na wygraną z CZARNYMI. Goście podbudowani zwycięstwem z KS Śniadowo, ale na nieźle dysponowane Mońki może to nie wystarczyć. Kwestia w jakiej dyspozycji będą zawodnicy Trenera Kobrzynieckiego.

 

Mój typ – 1

 

NIEDZIELNE MECZE – 14.04.2024

 

DĄB Dąbrowa Białostocka – KS Michałowo

godz. 14.00

 

DĄB wygląda naprawdę bardzo dobrze wiosną. Trener Markiewicz zgrał drużynę i będą punktowali. Goście po pauzie, a wcześniej rozbici przez WIGRY. Wyczuwam niespodziankę w postaci wygranej gospodarzy.

 

Mój typ – 1

 

KS Śniadowo – CRESOVIA Siemiatycze

godz. 17.00

 

Gospodarze muszą wygrać ten mecz. CRESOVIA mimo zaprezentowania się z niezłej strony w Grajewie przegrała przed tygodniem u siebie z KRYPNIANKĄ. Nie zanosi się na powrót do walki o utrzymanie CRESOVII i może spotkać ich przykry los, którego w ostatnich latach udało się unikać…

 

Mój typ – 1

 

Pełną ofertę bukmacherską na IV ligę podlaską znajdziecie na stronie naszego sponsora forBET, który dla rejestrujących się z kodem WARMIA przygotował specjalną promocję!

 

KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SIĘ Z KODEM WARMIA!

 

*podane kursy mogą ulec zmianie, aktualne kursy dostępne na iforbet.pl

 

Kolejne #IVligowepewniaczki już we wtorek!