ZAPOWIEDŹ I TYPY 22 KOLEJKI IV LIGI PODLASKIEJ

 

.W Świąteczny weekend niespodziankę mieliśmy w Szczuczynie i małe zaskoczenie w Czyżewie. WISSA uznała wyższość HETMANA 1:3, a ORLĘTA pokonały w lokalnych derbach SPARTĘ 1951 Szepietowo. W rozpoczynającej się kolejce najciekawiej będzie w niedzielę w starciu WISSA – WARMIA, ale warte uwagi są również pojedynki MOSP – ORLĘTA, WIGRY – HETMAN czy CZARNI – KS Śniadowo. Zapraszamy na zapowiedź i #IVligowepewniaczki 22 kolejki!

SOBOTNIE MECZE – 06.04.2024

 

     RUCH Wysokie Mazowieckie – PROMIEŃ Mońki

godz. 12.00

 

W ostatnich dwóch meczach między tymi drużynami padał remis. Nie tym razem. PROMIEŃ na wiosnę wygląda bardzo przeciętnie, a RUCH wręcz przeciwnie. Wydawało się, że osłabieni odejściem Kacpra Skibko będą mieli trudniejszą rundę, a jednak wyniki wyglądają jeszcze lepiej.

 

Mój typ – 1

 

CRESOVIA Siemiatycze – KRYPNIANKA Krypno

godz. 16.00

 

KRYPNIANKA nie zaznała smaku zwycięstwa od sześciu spotkań. CRESOVIA z pewnością już nawet nie ma prawa pamiętać jak to było wygrać mecz. Faworyt jest wyraźny, ale dla gospodarzy mecz w Grajewie mógłby być przełomowy, gdzie pokazali się z naprawdę dobrej strony i niewiele brakowało do urwania punktów WARMII.

 

Mój typ – 2

 

WIGRY Suwałki – HETMAN Tykocin

godz. 18.00

 

HETMAN pokazał w tygodniu w meczu pucharowym z JAGIELLONIĄ II, że potrafi postraszyć wyżej notowanych rywali. Do Suwałk teoretycznie jadą na pożarcie, ale… passa trzech wygranych meczów z rzędu beniaminkowi dodaje skrzydeł. Tak punktując z jednej z czerwonych latarni ligi mogą zaraz wskoczyć do pierwszej dziesiątki. WIGRY nawet jeśli w pierwszej połowie nie rozstrzygną meczu po swojemu, to w drugiej części pokażą już dominacje.

 

Mój typ – 1

 

NIEDZIELNE MECZE – 07.04.2024

 

 MOSP Białystok – ORLĘTA Czyżew

godz. 12.00

 

Spotkanie dwóch bardzo dobrze punktujących wiosną ekip. Wzmocnione ORLĘTA i poukładany MOSP. Więcej piłkarskiego doświadczenia po stronie ORLĄT, ale MOSP nie odda tego meczu za darmo, tym bardziej po ostatnich wynikach. Powinno się dużo dziać, a i bramek kilka paść tu może. Przewaga sztucznego boiska po stronie MOSP.

Mój typ – 1

 

DĄB Dąbrowa Białostocka – KS Wasilków

godz. 13.00

 

DĄB mimo niezłej serii nie dał rady w Mońkach. Nie da również i u siebie z KS Wasilków. KS jednak po ciężkim pucharowym meczu w Kolnie, gdzie ostatecznie odpadł z tych rozgrywek. W Dąbrowie dobry moment na szybką rehabilitację podopiecznych Michała Hryszko.

 

Mój typ – 2

 

SPARTA 1951 Szepietowo – TUR Bielsk Podlaski

godz. 14.00

 

SPARTA zawodzi. Sześć porażek z rzędu i gdyby nie dobra zaliczka po jesieni, już byłoby w klubie nerwowo. TUR po nieszczęśliwej porażce w pucharze z WISSĄ nie pojedzie do Szepietowa pierwszej świeżości, jednak na słabo dysponowanych gospodarzy sił powinno wystarczyć.

 

Mój typ – 2

 

CZARNI Czarna Białostocka – KS Śniadowo

godz. 14.00

 

Dla CZARNYCH jedno z ważniejszych spotkań. Goście w dołku, a gospodarze grający nieźle, ale bardzo niefortunnie. Czas na pierwsze zwycięstwo CZARNYCH w 2024 roku. Przy szczęśliwym obrocie spraw zwycięstwo pozwoli im podskoczyć w tabeli, ewentualna porażka z kolei mocno utrudni sytuację.

 

Mój typ – 1

 

WISSA Szczuczyn – WARMIA Grajewo

godz. 16.00

 

Na koniec hit – derby powiatu grajewskiego. Mecze od zawsze wzbudzające emocje w obu miastach. WISSA wydawało się bez formy, ale jednak sposób na TURA znalazła. Gospodarze zameldowali się w ćwierćfinale podlaskiego pucharu polski, ale kosztem wielu sił. WARMIA nie gra tego co potrafi wiosną i lekkie obawy przed meczem mieć może. Bukmacherzy nie mają jednak wątpliwości – trzy punkty pojadą do Grajewa.

 

Mój typ – 2

 

PRZEŁOŻONY MECZ

 

KS Michałowo – KS Grabówka

 

Pełną ofertę bukmacherską na IV ligę podlaską znajdziecie na stronie naszego sponsora forBET, który dla rejestrujących się z kodem WARMIA przygotował specjalną promocję!

 

KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SIĘ Z KODEM WARMIA!

 

*podane kursy mogą ulec zmianie, aktualne kursy dostępne na iforbet.pl

 

Kolejne #IVligowepewniaczki już w następny weekend!