ZAPOWIEDŹ I TYPY 15 KOLEJKI IV LIGI PODLASKIEJ

 

DĄB wygrywa w bardzo ważnym meczu, KRYPNIANKA wywozi punkt z Grajewa, TUR lepszy od PROMIENIA i komplet punktów WISSY w Michałowie to ciekawsze wydarzenia ubiegłego weekendu. W ten rozpoczynający się hit w Wasilkowie i w Szczuczynie, Kolnie, Ełku, Łomży… Suwałkach. Zapraszamy na #IVligowepewniaczki 15 kolejki!

SOBOTNIE MECZE – 28.10.2023

 

KRYPNIANKA Krypno – KS Michałowo – godz. 13.00

 

Dobry mecz szykuje się na początku kolejki w Krypnie. KS Michałowo wydaje się być lekkim faworytem spotkania, ale KRYPNIANKA w tym sezonie jest bardzo niewygodnym przeciwnikiem. Podział punktów wydaje się tu jak najbardziej realnym scenariuszem.

 

Mój typ – X

 

KS Wasilków – TUR Bielsk Podlaski – godz. 14.00

 

Już o 14:00 w Wasilkowie hitowy pojedynek KS z TUREM Bielsk Podlaski. Gospodarze z imponującym bilansem domowym – siedem zwycięstw i bramki 30-3! TUR na wyjeździe tylko z jedną porażką będzie mocno chciał postawić się niepokonanej ekipie Michała Hryszko. Dla kibiców prawdziwe widowisko i gwarantowane emocje. Zdecydowanym faworytem w forBET – gospodarze, ale uważam, że każda passa kiedyś musi się skończyć. TUR to bardzo groźna ekipa.

 

Mój typ – X

 

PROMIEŃ Mońki – HETMAN Tykocin – godz. 14.00

 

PROMIEŃ po prostu musi u siebie wygrać ten mecz. HETMAN wprawdzie z jedynym zwycięstwem w tym sezonie właśnie na wyjeździe, ale nie zmienia to sytuacji kto jest faworytem w tym spotkaniu. Gospodarzom po porażce w Bielsku tym bardziej nie zabraknie motywacji w odniesieniu zwycięstwa.

 

Mój typ – 1

 

CRESOVIA Siemiatycze – SPARTA 1951 Szepietowo – godz. 15.00

 

Bez znaczących zmian, o które będzie bardzo ciężko w zimę CRESOVIA będzie mogła powoli witać się z ligą okręgową. O ile można było kibicować tej ekipie, tak po ostatnim odpuszczeniu meczu w Suwałkach wiele osób zraziło się do popularnej CRESY. SPARTA mimo fatalnej postawy na wyjazdach nie powinna mieć problemu z wygraną w Siemiatyczach.

 

Mój typ – 2

 

RUCH Wysokie Mazowieckie – KS Grabówka – godz. 15.00

 

KS Grabówka przegrywając z DĘBEM wyszła na faworyta do spadku numer dwa. Fatalna runda za gośćmi sobotniego meczu. Nikt nie spodziewał się tak słabych wyników i w zimę dużo pracy przed trenerem Tomarem. RUCH wskoczył na trzecie miejsce w tabeli i po tej kolejce z pewnością go nie odda.

 

Mój typ – 1

 

WIGRY Suwałki – WISSA Szczuczyn – godz. 17.00

 

Kolejny obiekt „domowych” spotkań WISSY to Suwałki. Tym razem ugoszczą na tym stadionie codziennych gospodarzy obiektu – WIGRY. W normalnych okolicznościach WIGRY mogłyby mieć problem grając faktycznie mecz wyjazdowy, ale w sytuacji jaka powstała z pewnością są faworytem. Nie chcąc się już dłużej rozwodzić nad profesjonalizmem takich działań – trzy punkty zostaną w Suwałkach.

 

Mój typ – 1

 

NIEDZIELNE MECZE – 29.10.2023

 

 

DĄB Dąbrowa Białostocka – ORLĘTA Czyżew – godz. 13.00

 

DĄB z podkręconym apetytem po ubiegłotygodniowym zwycięstwie podejmie beniaminka z Czyżewa. ORLĘTA wypoczęte ze względu na ulewy nie rozegrały meczu z KS Wasilków. Goście stawiani wyżej niż DĄB, ale podopiecznych Jacka Markiewicza stać na wygraną w tym spotkaniu. Otwarte spotkanie z możliwym każdym wynikiem. Ja postawię na skromne zwycięstwo gospodarzy.

 

Mój typ – 1

 

CZARNI Czarna Białostocka – MOSP Białystok – godz. 14.00

 

Obie drużyny bardzo mocno potrzebują punktów. W tabeli dzieli ich zaledwie jedno oczko i przyglądając się temu spotkaniu przewiduję, że właśnie po jednym punkcie zdobędą w niedzielę zawodnicy CZARNYCH i MOSP. Remis na trudnym terenie w Czarnej Białostockiej.

 

Mój typ – X

 

KS Śniadowo – KS WARMIA Grajewo – godz. 14.00

 

Na koniec kolejki bezkompromisowo grające KS Śniadowo – bez remisu w tym sezonie kontra będąca w dołku WARMIA. Po rewelacyjnym początku sezonu WARMIA złapała zadyszkę. Bardzo ważny mecz dla gości i ambicjonalny dla gospodarzy. Faworytem WARMIA, ale gospodarzy stać na niespodzianki na własnym boisku.

 

Mój typ – 2

 

Pełną ofertę bukmacherską na IV ligę podlaską znajdziecie na stronie naszego sponsora forBET, który dla rejestrujących się z kodem WARMIA przygotował specjalną promocję!

 

KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SIĘ Z KODEM WARMIA!

 

 

*podane kursy mogą ulec zmianie, aktualne kursy dostępne na iforbet.pl

 

Kolejne #IVligowepewniaczki już za tydzień!