ZAPOWIEDŹ I TYPY 10 KOLEJKI IV LIGI PODLASKIEJ

 

Nie zatrzymuje się WARMIA, w hokeja pograno w Tykocinie, dużo strachu najadły się w Mońkach WIGRY, a w hicie kolejki KS Wasilków rozbił WISSĘ, tym samym odnosząc 9 zwycięstwo w 9 meczach. Ten weekend to być może najważniejsze spotkanie w kontekście awansu dla obu zainteresowanych. WIGRY powalczą u siebie właśnie z liderem z Wasilkowa. Zapraszam na #IVligowepewniaczki 10 kolejki!

PIĄTKOWY MECZ – 22.09.2023

 

CRESOVIA Siemiatycze – RUCH Wysokie Mazowieckie – godz. 17.15

 

CRESOVIA porażką w Dąbrowie Białostockiej utrudniła sobie sytuację w tabeli bardzo mocno. Ostatnie miejsce i praktycznie brak perspektyw na wydostanie do końca rundy. Jeśli coś nie zaskoczy w drużynie Siemiatycz, to może to być ostatni sezon gospodarzy w IV lidze. Pewne zwycięstwo rozpędzającego się RUCHU.

 

Mój typ – 2

 

SOBOTNIE MECZE – 23.09.2023

 

MOSP Białystok – KS Śniadowo – godz. 11.00

 

Goście po ważnym zwycięstwie u siebie ze SPARTĄ 1951 Szepietowo. MOSP po dwóch porażkach z rzędu. Młodzież z Białegostoku nie będzie chciała tego meczu przegrać i moim zdaniem zakończy się podziałem punktów. Mecz sąsiadów w tabeli.

 

Mój typ – X

 

WIGRY Suwałki – KS Wasilków – godz. 15.00

 

Spotkanie dużego kalibru. Ogromna presja na zawodnikach z Suwałk i pewność siebie Wasilkowa może zapewnić kibicom piękne emocje. Lider jedzie do faworyta rozgrywek pokazać moc, jaką pokazują od pierwszego spotkania. Na papierze WIGRY są mocniejsze, ale jak pokazał PROMIEŃ w pierwszej połowie, można faworytów postraszyć. Ciekaw jestem jak KS zaprezentuje się w Suwałkach. Jeśli wywiozą chociaż punkt, to WIGRY będą miały ciężko o awans w bieżącym sezonie.

 

Mój typ – 1

 

TUR Bielsk Podlaski – HETMAN Tykocin – godz. 15.00

 

HETMAN po zaskakującej i wysokiej porażce z ORLĘTAMI 3:6. Najlepsza drużyna ubiegłego sezonu ligi okręgowej ma bardzo ciężkie wejście w nową ligową rzeczywistość, a w Bielsku łatwiej nie będzie. TUR bardzo solidnie punktuje i nie powinien mieć problemów z wygraną w sobotnie popołudnie.

 

Mój typ – 1

 

DĄB Dąbrowa Białostocka – WISSA Szczuczyn – godz. 15.00

 

DĄB mocno nakręcony podejdzie do spotkania z WISSĄ. Dwa ostatnie mecze – 4 punkty i poprawiona sytuacja ekipy Jacka Markiewicza. WISSA po dwóch porażkach będzie chciała koniecznie się zrehabilitować. W przypadku straty punktów w Dąbrowie czołówka może WISSIE odjechać.

 

Mój typ – 2

 

KS Grabówka – KRYPNIANKA Krypno – godz. 16.00

 

Po porażce w Grajewie pracę stracił Karol Janik z KS Grabówka. Zaledwie 17 pozycja po 9 meczach została za niekorzystną i zespół w tygodniu objął Samuel Tomar. Co ciekawe, w zespole z Grabówki występuje już jego syn. W Krypnie dużo lepsze nastroje, natomiast KRYPNIANKA lepiej wygląda w spotkaniach domowych. Może zadziałać efekt „nowej miotły” w szeregach gospodarzy.

 

Mój typ – 1

 

NIEDZIELNE MECZE – 24.09.2023

 

KS Michałowo – CZARNI Czarna Białostocka – godz. 16.00

 

KS powoli, ale rozkręca się w lidze. Wysoka wygrana w Czyżewie, teraz remis w Bielsku i do spotkania z CZARNYMI przystąpią jako zdecydowany faworyt. Gospodarze mają wszystko w swoich nogach i Mateusz Woroniecki musi mocno się wysilić aby przekazać zawodnikom jak mają powstrzymać KS Michałowo.

 

Mój typ – 1

 

SPARTA 1951 Szepietowo – PROMIEŃ Mońki – godz. 16.00

 

SPARTA 1951 Szepietowo bez porażki w meczach domowych. PROMIEŃ wygląda dużo lepiej niż w ubiegłym sezonie, ale o zwycięstwo w Szepietowie będzie ciężko. Remis to bardzo prawdopodobny rezultat spotkania.

 

Mój typ – X

 

ORLĘTA Czyżew – WARMIA Grajewo – godz. 16.00

 

Najlepsza ofensywa ligi zagości w Czyżewie. Beniaminek podbudowany wysokim zwycięstwem w Tykocinie będzie starał się postawić doświadczonemu ligowcowi. WARMIA ma wszystkie atuty po swojej stronie i aby liczyć się w czołówce musi ten mecz wygrać.

 

Mój typ – 2

 

Pełną ofertę bukmacherską na IV ligę podlaską znajdziecie na stronie naszego sponsora forBET, który dla rejestrujących się z kodem WARMIA przygotował specjalną promocję!

 

KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SIĘ Z KODEM WARMIA!

 

 

*podane kursy mogą ulec zmianie, aktualne kursy dostępne na iforbet.pl

 

Kolejne #IVligowepewniaczki już za tydzień!