ZAPOWIEDŹ I TYPY 8 KOLEJKI IV LIGI PODLASKIEJ

 

Swój pierwszy punkt zdobył beniaminek z Tykocina, z dalekiej podróży w Krypnie wróciły szczęśliwie w doliczonym czasie WIGRY oraz pewne i okazałe zwycięstwo WARMII, to wydarzenia z weekendu. IV liga przyspiesza ponownie i w tym tygodniu zagra również w środę. Najciekawsze spotkanie zapowiada się w Mońkach, gdzie PROMIEŃ podejmie WISSĘ. Zapraszam na #IVligowepewniaczki 8 kolejki!

ŚRODOWE MECZE – 13.09.2023

 

ORLĘTA Czyżew – TUR Bielsk Podlaski – godz. 16.00

 

TUR będzie faworytem i od początku powinien udowodnić to na boisku. Gospodarze po wysokiej porażce 0:5 z KS Michałowo poważniej podejdą do spotkania i nie powinno skończyć się tak wysoko, natomiast TUR ma wszystkie atuty po swojej stronie aby wrócić z trzema punktami do Bielska.

 

Mój typ – 2

 

SPARTA 1951 Szepietowo – KRYPNIANKA Krypno – godz. 16.30

 

KRYPNIANKA rozdrażniona minimalną porażką z WIGRAMI, a SPARTA po rozbiciu przez WARMIĘ. Zapowiada się ciekawie ze względu na ambitne postawy obu ekip. Goście bez straty punktu w meczach wyjazdowych, gospodarze z kolei bez porażki u siebie. Podział punktów jak najbardziej w zasięgu obu ekip.

 

Mój typ – X

 

PROMIEŃ Mońki – WISSA Szczuczyn – godz. 16.45

 

Goście po lekkim kryzysie wygrali zdecydowanie w Śniadowie i pokazali, że powinni liczyć się w walce o czołowe lokaty. W Mońkach czeka ich jednak bardzo trudna przeprawa. PROMIEŃ solidnie rozpoczął sezon i nieźle punktuje. W Mońkach wyczuwam podobnie jak w Szepietowie – podział po jednym punkcie.

 

Mój typ – X

 

KS Grabówka – HETMAN Tykocin– godz. 17.00

 

KS wysoko rozbity w Bielsku, a HETMAN z pierwszym punktem. Uważam, że gości stać na niespodziankę i zwycięstwo, ale spotkanie będzie bardzo ciekawe. Trzy bramki strzelone MOSP pokazały, że HETMAN jeśli się rozegra może stanowić zagrożenie. Ciężko jednoznacznie wytypować zwycięzcę, ale odważnie dam na gości po kursie, UWAGA! – 6.90.

 

Mój typ – 2

 

MOSP Białystok – WARMIA Grajewo – godz. 17.00

 

Rozpędzona WARMIA spróbuje pod swój walec wziąć młodzież z MOSP. Roszady w składzie pokazały siłę gości tego starcia w meczu z Szepietowem. MOSP to drużyna “w ciągłej budowie” ze względu na masę transferów wychodzących z klubu. Trzeba jednak oddać szacunek włodarzom za szkolenie i regularne dostarczanie zawodników w naszym regionie do solidnej gry. WARMIA nie może tracić punktów i powinna ten mecz wygrać.

 

Mój typ – 2

 

CRESOVIA Siemiatycze – KS Wasilków – godz. 17.00

 

Zbyt wiele o tym mecz powiedzieć nie można. Goście są zdecydowanym faworytem i liderem ligi. Historia zna jednak wiele ciekawych historii i dlaczego to nie w Siemiatyczach na dość ciężkim terenie miałoby nie dojść do straty punktów? Uważam, że to ciekawe spotkanie na przełamanie dla CRESOVII, a kurs jest wręcz kosmiczny – 12.00 na wygraną gospodarzy.

 

Mój typ – 2

 

KS Michałowo – RUCH Wysokie Mazowieckie – godz. 17.30

 

KS pograł w końcu w Czyżewie i rozgromił beniaminka. RUCH zdaje się być pod formą i w środowej rywalizacji lekko mieć nie będzie. Stawiam na ciekawe piłkarsko spotkanie i zwycięstwo jednak gości.

Mój typ – 2

 

CZARNI Czarna Białostocka – DĄB Dąbrowa Białostocka – godz. 17.30

 

CZARNI muszą wygrać ten mecz aby odskoczyć od końcowych pozycji w tabeli. DĄB jeśli poczuje wiatr, może jednak namieszać sporo w planie gospodarzy. Spotkanie z dołu tabeli, ale emocji nie zabraknie. Ostatecznie to CZARNI zejdą z boiska w lepszych humorach.

 

Mój typ – 1

 

WIGRY Suwałki – KS Śniadowo – godz. 18.00

 

Na zakończenie mecz w Suwałkach. WIGRY po ogromnych problemach wygrały ostatecznie w Krypnie, ale nastroje pewnie nie są takie, jakich spodziewano się po głośnym transferze. Remis z WARMIĄ i wygrana w ostatnich sekundach w Krypnie zwiastuje, że gospodarze nie przejdą przez ligę suchą stopą, jak wielu zwiastowało. Ciężki sezon przed WIGRAMI, natomiast z KS Śniadowo powinni pokazać siłę i przewiduję wysokie zwycięstwo w złości ostatnich dwóch meczów.

 

Mój typ – 1

 

Pełną ofertę bukmacherską na IV ligę podlaską znajdziecie na stronie naszego sponsora forBET, który dla rejestrujących się z kodem WARMIA przygotował specjalną promocję!

 

KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SIĘ Z KODEM WARMIA!

 

 

*podane kursy mogą ulec zmianie, aktualne kursy dostępne na iforbet.pl

 

Kolejne #IVligowepewniaczki już w sobotę!

 

Please follow and like us:
error