KAMIL RANDZIO TRENEREM WARMII

 

Nowym trenerem pierwszego zespołu WARMII Grajewo został Kamil Randzio. Urodzony 30 października 1990 roku w Grajewie piłkarz i szkoleniowiec jest wychowankiem naszego Klubu. W WARMII przeszedł całą piłkarską ścieżkę od kategorii żaka (rocznik prowadzony przez trenera Józefa Matysiewicza) do zespołu seniorów.

 

W 2013 roku rozpoczął pracę w roli trenera rocznika 2003/2004 naszej Akademii Piłkarskiej. W 2021 roku został szkoleniowcem drużyny rezerw, z którą w obecnym sezonie po wyeliminowaniu IV-ligowej KRYPNIANKI Krypno dotarł do 1/8 regionalnego Pucharu Polski. Nowy szkoleniowiec naszego zespołu w 2020 roku ukończył kolejny kurs trenerski i posiada licencję UEFA A, która pozwala obecnie prowadzić zespoły od drugiej ligi w dół.

 

Kamil Randzio prowadził w ubiegłą sobotę mecz WARMII z CZARNYMI Czarna Białostocka jeszcze jako tymczasowy trener, tuż po zakończeniu współpracy Klubu z dotychczasowym trenerem Pawłem Sobolewskim. Teraz Zarząd Klubu powierza mu stanowisko trenera pierwszego zespołu i daje pełne wsparcie w budowie drużyny już pod kątem przyszłego sezonu, w którym Klub obchodził będzie jubileusz 100-lecia.

 

Jesteśmy absolutnie przekonani, że umiejętności szkoleniowe i interpersonalne oraz niezwykła ambicja nowego trenera już wkrótce zaprocentują na boisku w grze naszego zespołu. Trudno byłoby wybrać na trenera kogoś, kto ma bardziej od Kamila w sercu WARMIĘ Grajewo. Nie ma również nikogo, kto lepiej od Niego zna zespół i wie, co trzeba poprawić, aby wyjść z kryzysu w którym znalazła się drużyna.

 

W sobotę 8 kwietnia o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego w Grajewie WARMIA podejmie KS Wasilków i będzie to pierwszy mecz Kamila Randzio w roli samodzielnego szkoleniowca pierwszego zespołu przed własną publicznością. Zapraszamy i prosimy Kibiców o wsparcie młodego, utalentowanego trenera, który podjął ambitne wyzwanie.

 

Doping oraz wsparcie jest wyjątkowo ważne w tym trudnym dla zespołu momencie.