ZAPOWIEDŹ I TYPY 21 KOLEJKI IV LIGI PODLASKIEJ

 

Rewelacyjnie rundę zaczęło KS Śniadowo, które nie przegrało meczu pomimo trudnego terminarza. W 21 serii najciekawiej będzie w Wasilkowie i Bielsku Podlaskim. KS spróbuje odskoczyć w tabeli WISSIE, a TUR zbliżyć do liderującego w tabeli ŁKS. Zapraszam na zapowiedź i #IVligowepewniaczki meczów jak się okazało w ostatnim momencie niepełnej 21 kolejki.

 

SOBOTNIE MECZE – 01.04.2023

 

CZARNI Czarna Białostocka – WARMIA Grajewo – godz. 14.00

 

WARMIA jeśli nie przełamie się w meczu z CZARNYMI to czeka ją bardzo trudna runda. Odpadnięcie w tygodniu z Pucharu Polski, zmiana trenera po bardzo nieudanym starcie, morale w Grajewie nie są najwyższe, ale WARMIA ma na tyle dużo piłkarskiej jakości żeby przywieźć do Grajewa pełną pulę. CZARNI na swoim boisku nie oddadzą jednak punktów bez walki. Zapowiada się ciekawie, a emocji nie powinno zabraknąć.

 

Mój typ – 2

 

CRESOVIA Siemiatycze – SPARTA 1951 Szepietowo – godz. 15.00

 

CRESOVIA w meczach u siebie jak dotąd bez porażki na wiosnę, co więcej, po zwycięstwach z KS Wasilków i PROMIENIEM Mońki. SPARTA po średnim początku i może mieć problem w Siemiatyczach aby powalczyć o wygraną. Spotkanie, w którym gospodarzom boisko będzie sprzyjać. Kurs na CRESOVIĘ w forBET zachęca – 3.10

 

Mój typ – 1

 

PROMIEŃ Mońki – KS Michałowo – godz. 16.00

 

PROMIEŃ faworytem spotkania z KS. W roli gospodarza PROMIEŃ jest naprawdę mocny, a KS jako drużyna przyjezdna spisuje się poniżej oczekiwań. U naszego partnera forBET zwycięstwo PROMIENIA można zagrać po kursie 1.60.

 

Mój typ – 1

 

ORZEŁ Kolno – KS Śniadowo – godz. 16.00

 

Dla Śniadowa to być może najważniejszy mecz w kontekście utrzymania, a wiosenna forma pozwala jechać do Kolna z pozytywnym nastawieniem. ORZEŁ w bardzo ciężkiej sytuacji. Atutem będzie sztuczne boisko na którym grają już od dłuższego czasu. Na podział punktów z całą pewnością ich stać, ale o zwycięstwo może być bardzo ciężko.

 

Mój typ – X

 

WIGRY Suwałki – DĄB Dąbrowa Białostocka – godz. 17.00

 

WIGRY są zdecydowanym faworytem spotkania. Każdy inny wynik niż wysokie zwycięstwo gospodarzy będzie zaskoczeniem. DĄB z czterema punktami na wiosnę, ale tylko dwoma ostatnimi ekipami. Bardzo ciężki sprawdzian przed ekipą Jacka Markiewicza.

 

Mój typ – 1

 

KS Wasilków – WISSA Szczuczyn – godz. 19.00

 

Jedno z ciekawszych spotkań tej kolejki. Kursy w forBET idealnie rozłożone, po 2.35 na WISSĘ i KS. Moim zdaniem jednak to rozpędzona WISSA ma więcej atutów do zwycięstwa. Bramki w tym meczu padną z obu stron, ale to goście mogą strzelić ich więcej.

 

Mój typ – 2

 

NIEDZIELNE MECZE – 02.04.2023

 

TUR Bielsk Podlaski – ŁKS 1926 Łomża – godz. 14.00

 

Hit nadchodzącej kolejki. TUR podejmie lidera z Łomży. ŁKS po porażce z RUCHEM zdążył już wygrać tydzień temu z KS Grabówka, ale mecz w Bielsku może być jeszcze cięższy niż ten w Wysokiem Mazowieckiem. W forBET kursy wskazują delikatnie na gości, ale moim zdaniem TUR z remisem to ciekawy typ.

 

Mój typ – X

 

KS Grabówka – RUCH Wysokie Mazowieckie – godz. 17.00

 

Niesamowity falstart gospodarzy niedzielnego pojedynku. KS bez strzelonej bramki na wiosnę. Drużyna stawiana przed startem do miana rycerzy wiosny zawodzi. Pomimo doświadczonych zawodników jacy dołączyli do klubu z Grabówki wygląda to źle. RUCH jest klasycznie mocny i w niedzielę udowodni swoją wyższość.

 

Mój typ – 2

 

MECZ PRZEŁOŻONY

 

MOSP Białystok – KRYPNIANKA Krypno – 26 kwietnia – godz. 17.30

 

 

Pełną ofertę bukmacherską na IV ligę podlaską znajdziecie na stronie naszego sponsora forBET, który dla rejestrujących się z kodem: WARMIA przygotował specjalną promocję!

 

ZAREJESTRUJ SIĘ Z KODEM WARMIA!

 

 

*podane kursy mogą ulec zmianie, aktualne kursy dostępne na iforbet.pl

 

Kolejne #IVligowepewniaczki już za tydzień!