ZAPOWIEDŹ MECZU Z ORŁEM

Rozgrywki podlaskiej IV ligi wchodzą w końcową fazę. Do końca sezonu 2021/2022 zostało nam pięć meczów. W sobotę 28 maja o 14:30 na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Kolnie WARMIA zmierzy się z miejscowym ORŁEM.

 

Zespół trenowany przez Ireneusza Piwko zajmuje trzynaste miejsce w tabeli z dorobkiem 22 punktów. Wiosną zespół z Kolna raczej nie błyszczy i w dziesięciu z dotąd rozegranych spotkaniach wygrał tylko dwa razy (z HETMANEM 3:0 i KRYPNIANKĄ 4:1), zremisował 1:1 w Grabówce i przegrał siedem spotkań. W ostatniej kolejce u siebie z PROMIENIEM Mońki 0:2.

Jesienią w Grajewie wygrała WARMIA 2:0 po golach Pawła Kossyka i Dawida Kondratowicza. W poprzednim sezonie zremisowaliśmy w Kolnie 1:1 i wygraliśmy w Grajewie 2:0. ORZEŁ zawsze był mocno zmotywowany na spotkania z WARMIĄ i można być pewnym, że w sobotę łatwo nie będzie.

 

W naszym zespole zapowiada się kilka nieobecności. Z różnych powodów nie znaleźli się w kadrze na sobotni mecz Igor Duchnowski, Maciej Krupa, Mateusz Maliszewski, Marcin Mikucki, Pavlo Nikolaichuk, Filip Święciński i Paweł Zaniewski.

 

Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej z meczu w Kolnie w sobotę od 14:30 pod adresem https://kswarmiagrajewo.pl/event/orzel-kolno-ks-warmia-grajewo-2/