ZAPOWIEDŹ I TYPY 27 KOLEJKI KEEZA IV LIGI

 

W ubiegły weekend nie zabrakło niespodzianek. Największą była porażka ŁKS z CZARNYMI. WARMIA urwała punkt RUCHOWI, a potknięcie dwóch liderujących ekip wykorzystała OLIMPIA obejmując fotel lidera. W najbliższą sobotę hit, który może wykluczyć jedną z drużyn z walki o awans. ŁKS podejmie RUCH Wysokie Mazowieckie. Zapraszam na zapowiedź i #IVligowepewniaczki 27 kolejki.

 

PIĄTKOWY MECZ – 27.05.2022

 

CRESOVIA Siemiatycze 1-0 MOSP Białystok – godz. 18.00

 

Kolejka rozpoczęła się już w piątek. Moim zdaniem sensacyjnie CRESOVIA pokonała wyżej notowany MOSP. Drużyna z Siemiatycz dzięki temu powinna powoli bezpiecznie myśleć o utrzymaniu w IV lidze.

 

SOBOTWNIE MECZE – 28.05.2022

KS Wasilków – KS Grabówka – godz. 12.00

 

Derby KSów 🙂 Gospodarze grają na wiosnę w kratkę, goście po wysokiej porażce w Grajewie nie załamali się i zanotowali kilka dobrych występów. Ciekawy pojedynek sąsiadów w tabeli z lekkim wskazaniem na gospodarzy, jako drużynę bardziej doświadczoną.

 

Mój typ: 1

 

OLIMPIA Zambrów – HETMAN Białystok – godz. 13.00

 

Czy padnie rekordowy wynik tego sezonu? Zdeterminowana OLIMPIA, która odzyskała niespodziewanie fotel lidera może chcieć pokazać siłę i rozbić gości. Wysokie zwycięstwo gospodarzy.

 

Mój typ: 1

 

ORZEŁ Kolno – WARMIA Grajewo – godz. 14.30

 

ORZEŁ spisuje się bardzo słabo i pomimo solidnie przepracowanej zimy nie złapał wiosną spodziewanej formy. WARMIA po remisie z RUCHEM powinna chcieć wrócić do wysokich zwycięstw i udowodnić wyższość. Mecze pomiędzy tymi ekipami jednak nigdy nie należały do najłatwiejszych i emocji nie powinno zabraknąć. Faworytem goście, ale ORZEŁ do meczów z WARMIĄ podchodzi zawsze ambicjonalnie.

 

Mój typ: 2

 

ŁKS 1926 Łomża – RUCH Wysokie Mazowieckie – godz. 15.00

 

Niewątpliwy hit pomiędzy dwoma drużynami, które niespodziewanie straciły punkty w ostatniej kolejce. Większą sensacją była porażką 1:3 sobotnich gospodarzy, ale remis RUCHU w Grajewie to również zaskoczenie. O 15 w Łomży starcie na jakie czekają kibice. Z przebiegu rundy i obserwacji więcej atutów po stronie gospodarzy. ŁKS wyjdzie wyjątkowo naładowany aby utrzymać się w walce o awans.

 

Mój typ – 1

 

NIEDZIELNE MECZE – 29.05.2022

 

PROMIEŃ Mońki – SPARTA 1951 Szepietowo – godz. 15.00

 

Zwycięstwo gospodarzy. SPARTA to drużyna, która już nie włączy się raczej do walki o utrzymanie. Bardzo słaba wiosna w wykonaniu gości zdecyduje prawdopodobnie o spadku z IV ligi. PROMIEŃ nie rozpieszcza swoich kibiców, ale w niedzielnym spotkaniu powinien zgarnąć pełną pulę.

 

Mój typ – 1

 

KRYPNIANKA Krypno – KS Michałowo – godz. 16.00

 

Goście są faworytem tego spotkania. KRYPNIANKA bardzo przeciętnie wygląda w tym sezonie i szczęśliwie powinna utrzymać się na koniec sezonu. W Krypnie już powinni myśleć o przyszłym sezonie, bo może być ciężko utrzymać ligę w obecnej formie.

 

Mój typ – 2

 

TUR Bielsk Podlaski – CZARNI Czarna Białostocka – godz. 17.00

 

W obliczu ostatnich sensacyjnych wyników CZARNYCH gospodarze przestają być wyraźnym faworytem na jakiego wskazywałbym jeszcze 3 kolejki wcześniej. Goście najwyraźniej po meczu w Grajewie uwierzyli, że można walczyć z mocniejszymi ekipami i ambitnie pokonali liderujący ŁKS. TUR wiosną gra bardzo dobrze, ale przydarzyła im się zadyszka w meczu z Grabówką. W kończącym kolejkę spotkaniu powinni u siebie zwyciężyć, ale nie będzie to łatwe zwycięstwo.

 

Mój typ – 1

 

Za tydzień zapraszam na kolejną zapowiedź – 28 kolejki rozgrywek KEEZA IV ligi podlaskiej.