Szczegóły

Data Czas Liga Sezon
28 maja, 2022 14:30 IV liga 2021/2022

Podsumowanie

Dzień dobry! Witamy z wietrznego dziś Kolna. Za niespełna pół godziny rozpocznie się tu mecz WARMII z miejscowym ORŁEM. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji od godziny 14:30.

1′ Rozpoczyna WARMIA

1′ Strata piłki naszego zawodnika i przez moment było groźnie, ale wyjaśniliśmy sytuację

3′ Kopańczyk strzela nad naszą bramką

4′ Cały zespół ORŁA czeka na okazję do kontrataku na swojej połowie

5′ Śleszyński strzela obok bramki

7′ Strzał (podanie?) Edisona broni Radchenko

10′ Skalski strzela wysoko nad poprzeczką

12′ Dośrodkowanie Skalskiego, ale niestety nikt z naszych nie sięgnął piłki w polu karnym

16′ Doskonała okazja po zagraniu Kossyka, ale Śleszyński strzela ponad bramką

18′ Pierwszy róg dla gospodarzy

18′ Po dośrodkowaniu łapie piłkę Sobolewski

22′ Róg dla WARMII

22′ Nieudanie rozegraliśmy rzut rożny

24′ Śleszyński wstrzelił piłkę w pole karne, ale Dzierzgowski w dobrej sytuacji przestrzelił!

25′ Dawno nie widzieliśmy tak defensywnie ustawionej drużyny grającej na własnym boisku jak ORZEŁ dziś

26′ Drugi róg dla WARMII

26′ Po dośrodkowaniu sędzia odgwizdał faul któregoś z naszych zawodników

29′ Obrońca ORŁA wybił piłkę z bramki po strzale Kossyka!

30′ Po chwili Edison strzela obok słupka

31′ Trzeci róg dla nas

31′ Bez korzyści po dośrodkowaniu

32′ Uderzenie Dzierzgowskiego zablokował obrońca wybijając na róg

32′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:1 Edison! Kossyk świetnie dośrodkował i Edison głową wbił piłkę do bramki!

34′ Rzut wolny dla ORŁA blisko naszej bramki

34′ Łazarczyk trafia w mur

36′ Piąty rzut rożny dla nas – po dośrodkowaniu wybili piłkę obrońcy

38′ Okazja WARMII lecz na spalonym Dzierzgowski

41′ Małe zamieszanie w naszym polu karnym, ale po chwili wybijamy piłkę

45′ Koniec pierwszej połowy. Prowadzimy 1:0 w Kolnie, choć gra się bardzo ciężko przeciwko zmasowanej obronie gospodarzy

46′ Opóźnia się rozpoczęcie drugiej połowy. W naszej szatni niechcący został zamknięty Edison, na szczęście w porę zorientowali się nasi zawodnicy i Brazylijczyk jest już na boisku… 😀

46′ Zaczynają gospodarze

47′ Róg dla ORŁA i po chwili kolejny

47′ Wybijamy piłkę po dośrodkowaniu

49′ Szósty róg dla WARMII

50′ Wybili piłkę gospodarze, ale po chwili Kossyk dobrze dośrodkował lecz Mazurek był na spalonym

54′ Siódmy róg, po dośrodkowaniu Skalskiego wybili obrońcy, choć nasi piłkarze reklamowali u sędziego zagranie ręką

56′ Błąd bramkarza ORŁA, ale nie wykorzystaliśmy niespodziewanego prezentu

57′ Akcja gospodarzy i Sobolewski broni strzał Trambeckiego

59′ Groźnie i strzał obok naszej bramki

62′ Rzut rożny dla gospodarzy

63′ Było groźnie, ale wybił piłkę Sobolewski

64′ Łazarczyk mocno strzela i kapitalną interwencją Sobolewski wybija na róg

64′ Po dośrodkowaniu przejmujemy piłkę

66′ Po wolnym Kossyka Radchenko z trudem odbija piłkę!

67′ Róg dla WARMII, po dośrodkowaniu drugi róg a po kolejnym piłkę łapie bramkarz

68′ Domurat strzela obok bramki

69′ Dobra próba WARMII i strzał Kondratowicza nad bramką

73′ Strzał Kamila Randzio po rykoszecie broni Radchenko

73′ Mazurek z żółtą kartką

76′ Skalski do Dzierzgowskiego i pada gol, ale sędzia boczny pokazuje spalonego!

77′ Groźnie pod naszą bramką i po chwili róg dla ORŁA

78′ Wybijamy piłkę po dośrodkowaniu

82′ Róg dla WARMII – Skalski trafia w boczną siatkę

83′ Wojno za Skalskiego

87′ Randzio z żółtą kartką

88′ Wójcicki za Kossyka

90′ Pięć minut doliczył sędzia

90′ + 1′ Hołtyn za Dzierzgowskiego

90′ + 3′ Strzał Hołtyna i róg dla nas

90’+ 4′ Bukowski za Mazurka

90′ + 4′ Po dośrodkowaniu przejęli piłkę gospodarze

90′ + 7′ Rzut wolny dla ORŁA blisko naszego pola karnego

90′ + 7′ Banach nad bramką i sędzia kończy mecz. Wygrywamy 1:0 w Kolnie.