ZAPOWIEDŹ I TYPY 22 KOLEJKI KEEZA IV LIGI

 

W świątecznej kolejce niespodzianek nie było. Wygrywali faworyci, gdzie w 6 spotkaniach było to zwycięstwo gospodarzy i tylko dwukrotnie po trzy punkty sięgnęli goście. W tej kolejce najciekawiej powinno być w Michałowie, Mońkach i Grajewie. Zapraszam na zapowiedź i #IVligowepewniaczki 22 kolejki.

 

SOBOTNIE MECZE – 23.04.2022

 

MOSP Białystok – ŁKS 1926 Łomża – godz. 15.00

 

Gospodarzom ciężko będzie postawić się liderowi i powalczyć chociażby o jeden punkt. Drużyna z Łomży po tym meczu nie odda prowadzenia i powinna spokojnie sobie poradzić na wyjeździe w Białymstoku.

 

Mój typ: 2

 

CRESOVIA Siemiatycze – KRYPNIANKA Krypno – godz. 15.00

 

Prawdopodobnie pogodzeni już ze spadkiem gospodarze kontra goście, którym zwycięstwo w tym meczu może dać jeszcze złapanie tlenu w walce o utrzymanie. Dla KRYPNIANKI mecz o tzw. 6 punktów. Po bardzo ciężkim terminarzu na początku rundy zawodnicy z Krypna jadą po pierwsze punkty i muszą od razu liczyć na pełną pulę. CRESOVIA jednak meczu nie odpuści, przed swoją widownią powalczą.

 

Mój typ: X

 

WARMIA Grajewo – KS Grabówka – godz. 16.00

 

Pierwsze w historii spotkanie w Grajewie z drużyną z Grabówki. Rozpędzona po dwóch wysokich zwycięstwach WARMIA, kontra spisujący się rewelacyjnie jesienią beniaminek. Gospodarze z dużą motywacją do zwycięstwa po jesiennej porażce w Grabówce. WARMIA wszystkie argumenty ma w swoich rękach. Pozostaje pokazać to na boisku. O punkty jednak nie będzie tak łatwo, KS to poukładana ekipa.

 

Mój typ: 1

 

HETMAN Białystok – CZARNI Czarna Białostocka – godz. 16.00

 

Goście faworytem, ale podobnie jak Grabówce, wiosną idzie im gorzej w porównaniu do debiutanckiego wejścia jesienią. CZARNI chcąc odskoczyć grupie walczącej o utrzymanie muszą ten mecz wygrać i spokojnie przygotowywać się do kolejnego spotkania. HETMAN bez szans na utrzymanie.

 

Mój typ – 2

 

SPARTA 1951 Szepietowo – TUR Bielsk Podlaski – godz. 16.00

 

SPARTA wiosną tylko z jednym punktem zdobytym z ostatnim HETMANEM. Drużyna po wzmocnieniach miała piąć się w górę tabeli, ale póki co zawodzą. W sobotę goście z Bielska postawią trudne warunki i będzie bardzo ciężko o kolejne punkty. TUR wyraźnym faworytem tego spotkania.

 

Mój typ – 2

 

PROMIEŃ Mońki – OLIMPIA Zambrów – godz. 16.00

 

Jeśli miałbym szukać ewentualnej niespodzianki w tej kolejce, to upatrywałbym jej w tym spotkaniu i pełnej mobilizacji PROMIENIA. OLIMPIA musi, PROMIEŃ może. Jeśli uda się gospodarzom przetrwać początkowe szturmy gości, mogą rosnąć z każdą minutą. Cała drużyna jednak musi zagrać z 100% zaangażowaniem. Gdy tylko tego zabraknie, może być powtórka z jesieni i wysokie zwycięstwo OLIMPII.

 

Mój typ – 2

 

ORZEŁ Kolno – KS Wasilków – godz. 17.00

 

ORZEŁ wydawało się, że wiosną będzie zdecydowanie mocniejszy, ale niestety nie może wejść na wyższe obroty. Po dobrym początku i 4 punktach w dwóch meczach teraz od trzech meczów z zerowym dorobkiem. KS jako faworyt powinien w tym meczu zwyciężyć. Nie będzie to pogrom, ale bramką lub dwoma goście zgarną 3 punkty.

 

Mój typ – 2

 

NIEDZIELNY MECZ – 24.04.2022

 

KS Michałowo – RUCH Wysokie Mazowieckie – godz. 12.00

 

Najciekawsze spotkanie w tej serii na sam koniec. W niedzielę w Michałowie gospodarze zmierzą się z RUCHEM Wysokie Mazowieckie. Biorąc pod uwagę wynik z jesieni jest to niewątpliwy hit, a RUCH mając w pamięci porażkę jeśli chce nadal liczyć się w walce o awans musi to spotkanie potraktować w 100% poważnie. Gospodarze chętnie zabiorą punkty ekipie z Wysokiego umacniając się w pierwszej czwórce.

 

Mój typ – X

 

Za tydzień zapraszam na kolejną zapowiedź – 23 kolejki rozgrywek KEEZA IV ligi podlaskiej.