ZAPOWIEDŹ I TYPY 18 KOLEJKI KEEZA IV LIGI

Wysokie zwycięstwo OLIMPII nad TUREM, wygrana Wasilkowa nad WARMIĄ i strata punktów Michałowa z MOSP to najciekawsze wydarzenia ubiegłej kolejki. W nadchodzącej najwięcej emocji zapowiadają spotkania w Grajewie i Zambrowie. WARMIA powalczy z Michałowem, a OLIMPIA podejmie Wasilków. Zapraszam na zapowiedź i #IVligowepewniaczki 18 kolejki.

SOBOTNIE MECZE – 26.03.2022

 

MOSP Białystok – HETMAN Białystok – godz. 11.00

 

Bardzo solidny MOSP kontra prawdopodobny spadkowicz. Gospodarze wygrają to spotkanie i nawet pomimo zdobycia przez HETMAN drugiego punktu w tym sezonie, w ubiegłej kolejce teoretyczni goście nie zdobędą punktów w tym spotkaniu. Ciekawostką jest, że MOSP i HETMAN rozgrywają swoje mecze na jednym boisku, stąd stwierdzenie „teoretyczni goście.

 

Mój typ: 1

 

OLIMPIA Zambrów – KS Wasilków – godz. 11.00

 

O bardzo niespodziewanej porze swoje spotkanie rozegra OLIMPIA. Ekipa z Zambrowa po porażce na starcie rundy z ŁKS musi teraz liczyć na stratę punktów przez nowego lidera, aby ponownie wskoczyć na pierwsze miejsce. KS pomimo osłabionego składu zagrał bardzo mądre zawody z WARMIĄ. Goście mogą pokusić się o niespodziankę, ale OLIMPIA w meczu u siebie będzie bardzo groźna.

 

Mój typ: 1

 

ORZEŁ Kolno  -CZARNI Czarna Białostocka – godz. 15.30

 

ORZEŁ jak na „rycerzy wiosny” przystało, rozpoczął z przytupem. Zwyciężył 3:0 z Hetmanem i urwał punkty rewelacyjnej Grabówce. CZARNI osłabieni względem jesieni będą mieli bardzo ciężkie zadanie, aby poszukać punktów w Kolnie.

 

Mój typ: 1

 

WARMIA Grajewo – KS Michałowo – godz. 15.30

 

Goście z zaledwie jedną porażką w sezonie. Michałowo to zagadka i solidny zespół zarazem. Od wielu lat w czołówce, filary składu zachowane, jednak często wynik ich meczu zależny jest od dyspozycji dnia. Moim zdaniem spotkanie zapowiadające się najciekawiej z całej serii gier. WARMIA nie odda punktów gościom bez walki. Sami potrzebują udowodnić kibicom, że dziesiąte miejsce to wypadek przy pracy.

 

Mój typ: X

 

PROMIEŃ Mońki – RUCH Wysokie Mazowieckie – godz. 15.30

 

Dobrze punktujący w dwóch pierwszych kolejkach PROMIEŃ, kontra rozpędzony RUCH. Goście nadal po cichu liczą na „wykrwawienie” w pojedynku ŁKS z OLIMPIĄ i awans do III ligi. RUCH musi zwyciężać wszystko, aby jakkolwiek myśleć nadal o awansie .

 

Mój typ – 2

 

NIEDZIELNE MECZE – 27.03.2022

 

CRESOVIA Siemiatycze – ŁKS 1926 Łomża – godz. 14.00

 

ŁKS 1926 po tym meczu nie odda liderowania w IV lidze. Przewiduję wysokie zwycięstwo zawodników z Łomży nad walczącą o utrzymanie CRESOVIĄ.

 

Mój typ – 2

 

KRYPNIANKA Krypno – TUR Bielsk Podlaski – godz. 15.00

 

KRYPNIANKA to drużyna z zdaje się najgorszym terminarzem ze wszystkich zespołów. Na początek RUCH, ŁKS, a teraz TUR. Gospodarze dzielnie postawili się w dwóch pierwszych wiosennych meczach, ale ponownie jak i w nich zejdą z tego spotkania pokonani. Po stronie TURA więcej argumentów.

 

Mój typ – 2

 

SPARTA 1951 Szepietowo – KS Grabówka – godz. 16.00

 

Największy mecz zagadka. Wzmocniona i walcząca o utrzymanie SPARTA oraz największa niespodzianka jesieni, beniaminek z Grabówki. Goście nie rozpoczęli rundy tak jak by sobie to wyobrażali. Porażka 0:3 z PROMIENIEM i remis w Kolnie to zdecydowanie za mało. Gospodarzom lekko nie będzie, ale punkt powinien zostać w Szepietowie.

Mój typ – X

 

Za tydzień zapraszam na kolejną zapowiedź 19 kolejki rozgrywek KEEZA IV ligi podlaskiej.