RELACJA LIVE Z MECZU KORA KORYCIN – WARMIA GRAJEWO

Witamy z Korycina. Mecz rozpocznie się z niewielkim opóźnieniem.

1′ Zaczęli gospodarze

2′ Strzał gospodarzy broni Sobolewski

3′ Rzut rożny dla WARMII, po dośrodkowaniu i strzale głową Edisona kolejny korner a po chwili dobry strzał Domurata i piłka mija bramkę

6′ Po dośrodkowaniu Sypytkowskiego kapitalną okazję marnuje Mikucki

12′ Trzeci rzut rożny dla WARMII – bez korzyści po dośrodkowaniu

14′ Sypytkowski w doskonałej sytuacji trafia w bramkarza!

16′ Po dośrodkowaniu Cybulskiego z rzutu wolnego Dzierzgowski trafia w poprzeczkę!

20′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:1 Paweł Sypytkowski! Dzierzgowski podał do Sypytkowskiego a ten strzałem z pola karnego tym razem nie dał szans Bojarzyńskiemu!

23′ Groźnie pod naszą bramką – po dośrodkowaniu mocny strzał głową Buranewicza ale piłka pofrunęła ponad poprzeczką

24′ Zespół gospodarzy wygląda dobrze fizycznie – kilku wysokich, dobrze zbudowanych zawodników, którzy są groźni przy stałych fragmentach gry

27′ Czwarty róg dla WARMII – po dośrodkowaniu faul Edisona na bramkarzu

28′ Piąty rzut rożny dla grajewian

29′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:2 Przemysław Zarzecki! Świetne dośrodkowanie Cybulskiego i Zarzecki głową trafia do siatki!

31′ Znów okazja! Sypytkowski do Dzierzgowskiego, strzał i po rękach bramkarza piłka trafia w słupek i wychodzi poza boisko – 6-ty korner

31′ Bez korzyści po rogu

39′ Kondratowicz marnuje kolejną okazję! Zamiast co najmniej 5:0 prowadzimy tylko dwiema bramkami!

40′ I znowu Kondratowicz nie trafia do bramki!!

42′ A tymczasem pierwszy rzut rożny dla KORY – po dośrodkowaniu i strzale głową zawodnika KORY niezrozumiała decyzja sędziego i drugi róg dla gospodarzy – po nim szybko wybijamy piłkę

45′ Dzierzgowski faulowany w polu karnym, sędzia Bielicki nie zauważył faulu ale po chwili na prośbę sędziego liniowego Damiana Tanajewskiego skonsultował się z nim i przyznał jedenastkę dla WARMII

45′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:3 Mateusz Cybulski! Strzał w róg i bramkarz bez szans!

45′ + 1′ Koniec pierwszej połowy. Prowadzimy 3:0 i tylko 3:0, bo bramek powinno być o kilka więcej

Po przerwie Kozikowski zmieni Mikuckiego a Arciszewski Cybulskiego

46′ WARMIA zaczyna drugą połowę

53′ Niewiele ciekawego dzieje się w drugiej połowie

54′ Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Zarzecki strzela przewrotką ale broni bramkarz

56′ Podwójna zmiana w KORZE – za Redo i H.Woźniewskiego weszli na boisko Zalesko i perkowski

60′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:4 Tomasz Dzierzgowski! W sytuacji sam na sam z bramkarzem Tomek Dzierzgowski nie daje szans Bojarzyńskiemu!

62′ Koszczuk zmienia Stankiewicza

67′ Kondratowicz marnuje znakomitą okazję i piłka szybuje ponad bramką

68′ Drażba sam na sam z bramkarzem, ale nie udało mu się go przelobować

70′ Lech zmienia Latkowskiego

70′ Rzut rożny dla KORY – po dośrodkowaniu wybijamy piłkę

74′ Mocny strzał Popowskiego broni Sobolewski

75′ Kondratowicz marnuje sytuację sam na sam z bramkarzem! To nie jest jego mecz…

78′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu wybili piłkę obrońcy

79′ Zmiana w naszej bramce – Filip Święciński zmienia Łukasza Sobolewskiego

85′ Żółta kartka dla Arciszewskiego

86′ Święciński świetnie broni strzał zawodnika KORY

87′ Bernatowicza zmienia Komosa

88′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:5 Paweł Sypytkowski! Kozikowski doskonale dograł z prawej strony do Sypytkowskiego a ten zdobył piątego gola!

90′ Koniec meczu. Wygrywamy 5:0 w Korycinie i awansujemy do półfinału Pucharu Polski na szczeblu woj. podlaskiego.

17.04.2019 Korycin, KORA ARENA

1/4 Pucharu Polski na szczeblu woj. podlaskiego

KORA Korycin – WARMIA Grajewo 0:5 (0:3)

Bramki: 0:1 Paweł Sypytkowski 20′, 0:2 Przemysław Zarzecki 29′, 0:3 Mateusz Cybulski 45′ (rzut karny), 0:4 Tomasz Dzierzgowski 60′, 0:5 Paweł Sypytkowski 88′

KORA : 12.Bojarzyński – 11.Klepacki (Kpt), 20.Szewczul, 2.Buranewicz, 17.D.Woźniewski (56′ 7.Zalesko), 8.Redo (56′ 25.Perkowski), 22.M.Swienc (65′ 21.H.Woźniewski), 23.Ł.Bernatowicz (85′ 19.P.Bernatowicz), 6.Latkowski (70′ 16.Lech), 4.P.Świenc , 9.Popowski

REZERWA: 19.P.Bernatowicz, 21.H.Woźniewski, 18.Brylewicz, 25.Perkowski, 7.Zalesko, 16.Komosa

WARMIA: 12.Sobolewski (79′ 1.Święciński) – 5.Randzio (Kpt) 18.Edison, 3.Domurat, 6.Stankiewicz (62′ 14.Koszczuk) – 4.Mikucki (46′ 10.Kozikowski), 19.Cybulski (46′ 17.Arciszewski), 15.Zarzecki, 16.Sypytkowski 11.Kondratowicz, 7.Dzierzgowski (67′ 20.Drażba)