RELACJA LIVE Z MECZU TUR BIELSK PODLASKI – WARMIA GRAJEWO

Witamy z Bielska Podlaskiego! Już za kilka chwil zaczynamy kolejny ligowy mecz.

1′ Rozpocznie WARMIA

8′ Pierwsze minuty to duża aktywność gospodarzy, którzy wspierani przez silny wiatr próbują narzucić swój styl gry

14′ Mocny strzał R.Kulikowskiego nad poprzeczką naszej bramki. Musimy uważać, bo wiatr wieje nam mocno w oczy

16′ Pierwszy rzut rożny dla TURA – wybijamy piłkę po dośrodkowaniu

20′ A teraz pierwszy róg dla WARMII – po dośrodkowaniu zamieszanie pod bramką i niecelny strzał Zarzeckiego

24′ Drugi rzut rożny dla gospodarzy – po dośrodkowaniu piłka minęła nasze pole karne i po chwili mamy rzut wolny po faulu na Zarzeckim

27′ Żółta kartka dla Zarzeckiego za zagranie ręką

28′ W dobrej sytuacji niecelnie strzela Niemczynowicz

31′ Daniłowski ukarany żółtą kartką

33′ Po podaniu Kondratowicza mocno strzela Sypytkowski ale dobrze broni Plisiuk

35′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:1 Dawid Kondratowicz! Mikucki trącił piłkę, którą opanował Kondratowicz i z pola karnego pokonał bramkarza gospodarzy!

37′ Po dośrodkowaniu Cybulskiego Zarzecki z woleja strzela do bramki, ale sędzia liniowy uznał, że nasz zawodnik był na spalonym

42′ Rzut rożny dla grajewian

43′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:2 Paweł Sypytkowski! Dobre dośrodkowanie Cybulskiego, głową przedłużył Dzierzgowski a Sypytkowski również głową strzelił nie do obrony!

44′ Rzut rożny dla TURA, po chwili kolejny – po dośrodkowaniu niesiona wiatrem piłkę uderza w naszą poprzeczkę, ale po chwili wybijamy ją daleko od pola karnego

45′ + 1′ Rzut rożny dla WARMII

45′ + 1′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:3 Łukasz Domurat! Kapitalne dośrodkowanie Cybulskiego i fantastyczna główka Domurata daje nam trzeciego gola!

45′ + 1′ Koniec pierwszej połowy. Daliśmy się wyszumieć gospodarzom, by później niczym wytrawny bokser wyprowadzić trzy ciosy!

46′ Rozpoczną gospodarze. W naszym zespole Kozikowski zmienił Zarzeckiego

47′ Rzut rożny dla TURA – po dośrodkowaniu groźnie strzelał Kosiński na szczęście dla nas niecelnie

53′ I kolejny korner dla gospodarzy – niedługo po dośrodkowaniu piłka w rękach Sobolewskiego

54′ Walczuk i Zawadzki zmieniają Popiołka i Daniłowskiego

55′ Rzut rożny dla WARMII – była okazja po dośrodkowaniu ale Kozikowski minął się z piłką

56′ Piotr Kosiński ukarany żółtą kartką

59′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:4 Tomasz Dzierzgowski! Wzorowa akcja WARMII – Mikucki dokładnie zagrał do Dzierzgowskiego a ten z bliska pokonał Plisiuka!

61′ Rzut rożny dla TURA, ale wybijamy piłkę po dośrodkowaniu

63′ Drażba zmienia Sypytkowskiego

65′ Pęza zmienia Niemczynowicza

66′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:5 Tomasz Dzierzgowski! Nasz napastnik w sytuacji sam na sam z bramkarzem TURA strzela piątego gola!

68′ Szklarz zmienia Falkowskiego

72′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu Mikuckiego łapie piłkę Plisiuk

73′ Wójcicki zmienia Kondratowicza

76′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:6 Tomasz Dzierzgowski! Hat trick naszego zawodnika! Domurat kapitalnie podał do Dzierzgowskiego piłkę odbił Plisiuk ale znów trafiła ona do Tomka, który trafia do pustej bramki i jest 6:0 dla WARMII!

77′ Krupa zmienia Stankiewicza

81′ Fiedorowicz zmienia Stypułkowskiego

86′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:7 Paweł Drażba! Kapitalne dośrodkowanie Mikuckiego z lewej strony i Drażba ze spokojem zdobywa siódmego gola!

90′ Koniec meczu. W Wielką Sobotę gromimy na wyjeździe niedawnego trzecioligowca! WESOŁYCH ŚWIĄT!

20.04.2019 Bielsk Podlaski, Stadion MOSiR

TUR Bielsk Podlaski – WARMIA Grajewo 0:7 (0:3)

Bramki: 0:1 Dawid Kondratowicz 35′, 0:2 Paweł Sypytkowski 43′, 0:3 Łukasz Domurat 45′, 0:4 Tomasz Dzierzgowski 59′, 0:5 Tomasz Dzierzgowski 66′, 0:6 Tomasz Dzierzgowski 76′, 0:7 Paweł Drażba 86′

TUR: 1.Plisiuk – 4.Falkowski (68′ 2.Szklarz), 5.Kosiński, 8.Niemczynowicz (65′ 9.Pęza), 10. Łochnicki, 11.Sypułkowski (81′ 6.Fiedorowicz), 13.Lewczuk (Kpt), 17.Kulikowski , 18.Popiołek (54′ 16.Walczuk), 19. R.Kulikowski, 20.Daniłowski (54′ 7.Zawadzki)

REZERWA: 12.Jaźwiński – 2.Szklarz, 6.Fiedorowicz, 7.Zawadzki, 9.Pęza, 16.Walczuk

WARMIA: 12.Sobolewski – 5.Randzio (Kpt) 18.Edison, 3.Domurat, 6.Stankiewicz (77′ 2.Krupa) – 4.Mikucki, 19.Cybulski (65′ 17.Arciszewski), 15.Zarzecki (46′ 10.Kozikowski), 16.Sypytkowski (63′ 20.Drażba), 11.Kondratowicz (73′ 13.Wójcicki), 7.Dzierzgowski

REZERWA: 1.Święciński – 14.Koszczuk, 10.Kozikowski, 20.Drażba, 17.Arciszewski, 2.Krupa, 13.Wójcicki

Sędzia: Mariusz Chrzanowski (Podlaski ZPN)

Żółte kartki: Daniłowski (TUR), Zarzecki (WARMIA)