RELACJA LIVE Z MECZU KS MICHAŁOWO – WARMIA GRAJEWO

Witamy z Michałowa i zapraszamy do śledzenia naszej relacji od godziny 14:00. Braki w naszym składzie: Mikucki (żółte kartki), Górski (kontuzja), Domurat, Koszczuk (choroba) i młodzież – Mściwujewski, Marczykowski i Wójcicki – którzy o 14:00 w Grajewie zagrają w zespole juniorów z OLIMPIĄ Zambrów.

1′ Rozpoczęli gospodarze

2′ Z rzutu wolnego dośrodkował Cybulski, Konończuk niepewnie interweniował ale nikt z naszych zawodników nie doszedł do piłki

7′ Świetne dośrodkowanie Kamila Randzio, strzał Cybulskiego obok bramki!

11′ Znów dośrodkował Randzio, Dzierzgowski strącił piłkę głową ale końcami palców wybił ją Konończuk

12′ GOL dla gospodarzy. 1:0 Łukasz Roszkowski. Pierwsza, groźniejsza akcja gospodarzy i od razu gol – dośrodkowanie z lewej strony boiska i Roszkowski „zamknął” skrzydło pakując piłkę do bramki

15′ Rzut rożny dla WARMII – dobre dośrodkowanie Cybulskiego, zamieszanie pod bramką Konończuka ale sędzia przerywa grę bo leży zawodnik KS który przyjął na siebie strzał Sypytkowskiego

22′ Żółta kartka dla Arciszewskiego

24′ Żółta kartka dla Dzierzgowskiego

26′ Groźne dośrodkowanie z prawej strony i Rybołowicz strzela głową ponad naszą bramką

29′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:1 Rafał Kozikowski! Piękny strzał po ziemi w sam róg bramki i wyrównujemy stan meczu!

32′ Groźny strzał Kondrackiego obok naszej bramki

35′ Dzierzgowski niczym Chuck Norris z półobrotu strzelał ponad bramką

36′ Groźnie pod naszą bramką ale wyjaśnia sytuację Edison

40′ Znowu kryzys pod naszą bramką – rzut rożny dla KS

43′ Sypytkowski strzela z rzutu wolnego – broni Konończuk

45′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu główka Zarzeckiego ponad bramką

45′ Koniec pierwszej połowy. Nie bardzo nam idzie ten mecz. Niby mamy przewagę, ale gospodarze są groźni pod naszą bramką

46′ Drugą połowę zaczyna WARMIA. Nie ma zmian w składach

46′ Sypytkowski w polu karnym będąc sam przed bramkarzem strzela prosto w niego!

49′ Zmiana w KS – Tchrórznickiego zastąpił Bernatowicz

50′ Strzał Kondrackiego z kłopotami broni Sobolewski

57′ Niewiele ciekawego dzieje się na boisku

58′ Sypytkowski strzela z rzutu wolnego z ostrego kąta i tylko rzut rożny

58′ Po dośrodkowaniu zamieszanie pod bramką kończy strzał Arciszewskiego który broni Konończuk

63′ Rzut rożny dla KS – krótkie rozegranie, zaskakujący strzał z bliska broni Sobolewski

65′ Małyszko zmienia Owerczuka

67′ Żółta kartka dla Kondrackiego

67′ Dwie zmiany – Grabowski za Wołczyńskiego i Mirva za Kozikowskiego

70′ Po dośrodkowaniu z prawej strony z rzutu wolnego Kondracki marnuje doskonałą sytuację dla gospodarzy

72′ Rzut rożny dla KS i strzał ponad naszą bramką po dośrodkowaniu

75′ Chyliński zmienia Kondratowicza

78′ Rzut rożny dla KS – po dośrodkowaniu piłka opuszcza boisko

81′ Pada gol dla WARMII po strzale Dzierzgowskiego i dobitce Sypytkowskiego ale sędzia dopatrzył się pozycji spalonej naszego zawodnika

83′ Żółta kartka dla Mirvy

85′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! Dośrodkowanie z rzutu wolnego Cybulskiego i Mirva z bliska trafia do siatki!

86′ Żółta kartka dla Cybulskiego

90′ Aż 5 minut doliczył sędzia do regulaminowego czasu gry

90′ Krupa zmienia Sypytkowskiego

90′ Cóż tam się działo pod naszą bramką! Najpierw wybijamy piłkę na róg a po rożnym i strzale słupek ratuje nasz zespół przed utratą gola

90′ + 5′ Rzut wolny dla WARMII z narożnika boiska

90′ + 5′ Po dośrodkowaniu wybijają piłkę obrońcy gospodarzy

90′ + 5′ Koniec! Graliśmy słabo ale wygraliśmy 2:1 w Michałowie!

04.11.2018 Michałowo, Stadion Miejski

KS Michałowo – WARMIA Grajewo 1:2 (1:1)

Bramki: 1:0 Łukasz Roszkowski 12′, 1:1 Rafał Kozikowski 29′, 1:2 Maksym Mirva 85′

KS: 12.J..Konończuk – 14.Charkiewicz, 20.Koźlik, 5.Owerczuk (65′ 7.Małyszko), 18.Bogusz – 15.Roszkowski, 9.Tchórznicki (Kpt) (49′ 3.Bernatowicz), 8.Rybołowicz, 6.Skiepko, 13.Wołczyński (67′ 17.Grabowski) – 11.Kondracki

REZERWA: 1.Kucharczyk – 3.Bernatowicz, 19.D.Konończuk, 16.M.Tomczyk, 7.Małyszko, 2.Stolik, 17.Grabowski

WARMIA: 12.Sobolewski – 5.Randzio, 18.Edison, 17.Arciszewski (Kpt), 6.Stankiewicz – 11.Kondratowicz (75′ 9.Chyliński), 19.Cybulski, 15.Zarzecki, 10.Kozikowski (67′ 20.Mirva), 16.Sypytkowski (90′ 2.Krupa) – 7.Dzierzgowski
REZERWA: 1.Gieniusz – 2.Krupa, 20.Mirva, 9.Chyliński

Sędzia: Szymon Szymajda (Białystok)

Żółte kartki: Kondracki, Bernatowicz (KS), Arciszewski, Dzierzgowski, Mirva, Cybulski (WARMIA)