ZAPRASZAMY NA MECZ Z HETMANEM!

To będzie ostatni powiew piłkarskiej jesieni. W sobotę o godzinie 13:00 na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego piłkarze WARMII Grajewo zmierzą się z beniaminkiem rozgrywek IV ligi HETMANEM Białystok. Mecz pierwotnie miał być rozegrany w niedzielę, ale ostatecznie odbędzie się w sobotę 10 listopada.

Dawno nie widzieliśmy się w lidze z HETMANEM. Ostatnie sezon w którym oba kluby grały ze sobą w lidze to 2005/2006. 27 sierpnia 2005 roku w Białymstoku wygrał HETMAN 3:1 a 1 kwietnia 2006 roku w Grajewie lepsza była WARMIA, która po bramkach Maksyma Mirvy i Pawła Surynowicza wygrała 2:0. Nawiasem mówiąc Maksym w ostatnich dwóch meczach zdobył dwa gole i może mieć szansę po przeszło dwunastu latach znowu umieścić piłkę w bramce HETMANA….

W kolejnych latach WARMIA grała w III lidze a HETMAN w czwartej a nawet w Lidze Okręgowej skąd awansował do IV ligi w ubiegłym sezonie. W bieżących rozgrywkach białostoczanie prezentują się całkiem przyzwoicie i z dziewiętnastoma punktami zajmują obecnie 11 miejsce w tabeli. Trenerem zespołu jest doskonale znany na Podlasiu Mirosław Mojsiuszko a w składzie HETMANA jest między innymi znany z krótkiego epizodu w WARMII Kamil Prusinowski. Ten zawodnik zdobył gola w wygranym 6:0 meczu z KS Śniadowo w ostatniej kolejce spotkań. Wcześniej HETMAN pokonał w Szczuczynie WISSĘ 2:1i to jest najlepszym ostrzeżeniem dla naszych piłkarzy przed zlekceważeniem przeciwnika.

WARMIA w sobotę zagra bez pauzującego za żółte kartki kapitana zespołu Marcina Arciszewskiego. Po pauzie wraca do zespołu Marcin Mikucki, którego bardzo brakowało w Michałowie.

Serdecznie zapraszamy Państwa na ostatni mecz rundy jesiennej w Grajewie. Początek w sobotę o godzinie 13:00.