RELACJA LIVE Z MECZU WARMIA GRAJEWO – HETMAN BIAŁYSTOK

Witamy i zapraszamy do śledzenia naszej relacji z meczu WARMIA – HETMAN. Zaczynamy od 13:00.

W dzisiejszym meczu w składzie naszego zespołu zabraknie pauzującego za kartki Marcina Arciszewskiego. Nie ma też Kamila Randzio, który w Białymstoku prowadzi zespół juniorów młodszych w arcyważnym meczu z AP TALENT. W związku z nieobecnością tych dwóch zawodników kapitanem zespołu będzie dziś 21-letni Mateusz Cybulski – prawdopodobnie będzie najmłodszym kapitanem w historii ligowych występów WARMII. W kadrze nie ma też pracującego Krzysztofa Gieniusza.

1′ Rozpoczęli goście

2′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:0 Rafał Kozikowski. Kapitalne dośrodkowanie Sypytkowskiego z lewej strony boiska i Rafał Kozikowski strzałem z woleja pokonał Kwiatkowskiego!

6′ Ładny rajd Tarnogórskiego, mocny strzał, rykoszet i rzut rożny dla gości

6′ Po dośrodkowaniu bardzo groźny strzał i Mikucki wybija piłkę sprzed naszej bramki – było bardzo niebezpiecznie

8′ Doskonała okazja WARMII – Dzierzgowski strzela ponad poprzeczką!

9′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:0 Marcin Mikucki! Filmowa akcja naszej drużyny – piękne podanie Dzierzgowskiego na lewo do Kozikowskiego, ten idealnie dograł wzdłuż bramki do Mikuckiego a ten tylko przyłożył nogę

10′ Dzierzgowski marnuje doskonałą okazję! Tylko rzut rożny!

11′ Po dośrodkowaniu znowu okazja – Przemek Zarzecki strzela głową nad bramką

12′ Cybulski strzela ponad poprzeczką

16′ Drugi korner dla HETMANA, po chwili trzeci

20′ Świetne zagranie Zarzeckiego do Mikuckiego – pada bramka, ale sędzia asystent dostrzegł pozycję spaloną naszego zawodnika

24′ Po dośrodkowaniu Sypytkowskiego z rzutu wolnego Zarzecki był bliski pokonania bramkarza, ale po uderzeniu głową piłka minęła słupek

27′ Drugi rzut rożny dla WARMII

28′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 3:0 Dawid Dryl (samobójcza). Po dośrodkowaniu obrońca HETMANA próbując wybić piłkę pokonał własnego bramkarza!

30′ Rzut rożny dla HETMANA, po chwili interwencja Sobolewskiego i kolejny korner – groźnie po dośrodkowaniu, ale wybija piłkę Stankiewicz

33′ Znów okazja gości, którzy grają całkiem dobrze i zagrozili naszej bramce już kilkukrotnie – piłka mija bramkę

34′ Szansa Dzierzgowskiego, ale zbyt lekko strzelił nasz napastnik i Kwiatkowski odbił piłkę

36′ Znowu nieskutecznie Dzierzgowski…

40′ Rzut rożny dla WARMII – trochę zamieszania pod bramką, ale w końcu piłka opuszcza boisko

43′ Znakomita akcja WARMII i fatalnie pudłuje Sypytkowski!

45′ Koniec pierwszej połowy. Dobry, dynamiczny mecz – naprawdę dobrze prezentują się goście, ale prowadzimy jak najbardziej zasłużenie i zdecydowanie za nisko. Kilka niewykorzystanych okazji mocno obniża noty naszych zawodników.

46′ Drugą połowę zaczną gospodarze. W HETMANIE zmiana – za Szadłowskiego wszedł Mironowicz

46′ Świetny strzał Kozikowskiego, po słupku piłka opuszcza boisko!

49′ Dobra akcja, przerzut Kozikowskiego i Mikucki z ostrego kąta ale będzie tylko rzut rożny! Po dośrodkowaniu piłka szybko opuszcza boisko

50′ Dryla zastąpił Dawidziuk w zespole HETMANA

53′ Dobry strzał Dzierzgowskiego – obok słupka

55′ Żółta kartka dla Jarmołowicza

57′ Kapitalny strzał Kozikowskiego odbija bramkarz! Po chwili Dzierzgowski z bliska nie trafia do bramki!

58′ Żółta kartka dla Plagi

61′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 4:0 Paweł Sypytkowski. Dośrodkowanie z prawej strony boiska, bierna postawa bramkarza HETMANA i Sypytkowski z bliska trafia do siatki!

63′ Dzierzgowskiego zmienia Chyliński a Jarmołowicza Szeretucha

66′ Okazja dla gości – rzut wolny 20 metrów od naszej bramki. Strzał obok bramki

68′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 5:0 Paweł Sypytkowski! Akcja WARMII – podanie z prawej strony i Sypytkowski po raz drugi pokonał Kwiatkowskiego!

68′ Zmiana w WARMII – Cybulskiego zastąpił Mściwujewski

69′ Kondratowicz faulowany w polu karnym i rzut karny dla WARMII!

70′ Sypytkowski strzela (podaje?) bramkarzowi… nie ma gola!