RELACJA LIVE Z MECZU KS WASILKÓW – WARMIA GRAJEWO

Witamy z mglistego Wasilkowa. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji od godziny 11:00.

1′ Zaczęli gospodarze

1′ Rzut wolny dla WARMII z 17 metrów od bramki Nowajczyka

2′ Świetny strzał Sypytkowskiego doskonale broni Nowajczyk

2′ Rzut rożny dla grajewian – dośrodkowanie i przejmują piłkę gospodarze

6′ Drugi korner dla WARMII i znów tracimy piłkę po dośrodkowaniu

7′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:1 Tomasz Dzierzgowski! Kozikowski świetnie zagrał do Sypytkowskiego a ten podał do Dzierzgowskiego, który w sytuacji sam na sam pokonał Nowajczyka!

10′ Świetna okazja WARMII – Dzierzgowski dośrodkował do Mikuckiego, ten „nawinął” obrońcę i strzelił ale Nowajczyk wybił piłkę na róg

11′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu strzelał Arciszewski, ale piłka poszybowała nad bramką

13′ Czwarty rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu kapitalnie strzela Cybulski i piłka trafia w poprzeczkę bramki gospodarzy!

17′ Pierwszy kwadrans gry to zdecydowana przewaga naszego zespołu. Szkoda, że jak dotąd wykorzystaliśmy tylko jedną sytuację

21′ Znów było blisko! Edison strzelał głową tuż obok słupka!

27′ Dzierzgowski lobował bramkarza, ale piłka ponad bramką!

29′ Piąty rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu wybija piłkę Nowajczyk

34′ Szósty rzut rożny dla WARMII – kiepskie dośrodkowanie i tracimy piłkę

38′ Kapitalna okazja WARMII – Dzierzgowski wywalczył piłkę, dograł do MIkuckiego ale po jego strzale mamy tylko siódmy rzut rożny

39′ Po rzucie rożnym niecelny strzał Cybulskiego

40′ Okazja gospodarzy, ale strzał blokują nasi obrońcy

45′ Ósmy korner dla WARMII – po dośrodkowaniu Kozikowski musnął piłkę głową i minimalnie minęła ona słupek!

45′ Koniec pierwszej połowy. Doskonałej w naszym wykonaniu. Mamy dużą przewagę i zdominowaliśmy lidera na jego boisku. Jedynym minusem jest tylko to, że wynik nie odzwierciedla naszej przewagi. Zamiast co najmniej 3:0 prowadzimy tylko jedną bramką.

46′ Rozpoczyna WARMIA

48′ Kolejna okazja WARMII – Mikucki dograł w pole karne, ale Nowajczyk uprzedził Sypytkowskiego

55′ Dzierzgowski był bliski zaskoczenia Nowajczyka, ale piłka poza bramką

57′ Paniczna interwencja obrońcy gospodarzy i bramkarz gospodarzy wybija piłkę na oślep

60′ Ładna akcja gospodarzy i rzut rożny dla nich – po dośrodkowaniu strzał Pawłowskiego bardzo niecelny

62′ Langa zmienia Rybakowskiego

63′ Żółta kartka dla Arciszewskiego i będzie groźnie – rzut wolny dla gospodarzy blisko naszej bramki

64′ Pawłowski strzelił w stylu „to my! rugbyści Arki Gdynia…” piłka wysoko obok bramki

65′ Kapitalna okazja WARMII – dośrodkowanie Mikuckiego i „główka” Dzierzgowskiego kilka centymetrów nad poprzeczką!

65′ Rzut wolny dla WARMII – świetny strzał Sypytkowskiego broni Nowajczyk

65′ Znów rzut wolny dla grajewian i zbyt lekki strzał Kozikowskiego bez problemu broni bramkarz Wasilkowa

68′ Jak to nie wpadło!!!!??? Mikucki strzela, rykoszet i Nowajczyk końcami paznokci wybija na róg!

69′ Rzut rożny dla nas – po dośrodkowaniu tracimy piłkę

71′ Panek ukarany żółtą kartką

73′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:2 Marcin Mikucki!

WRESZCIE! Kapitalna akcja WARMII, Mikucki wpadł w pole karne, wymanewrował obrońcę i mocnym strzałem pokonał Nowajczyka

76′ Mocny strzał Dudzińskiego – piłka po palcach Sobolewskiego i poprzeczce opuszcza boisko i jest rzut rożny

77′ Po dośrodkowaniu kolejny róg dla Wasilkowa

77′ GOL dla KS. 1:2 Jan Pawłowski. Po dośrodkowaniu Pawłowski płaskim strzałem pokonał Sobolewskiego

78′ Żółtą kartką ukarany Kamil Randzio

80′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu interwencja Nowajczyka

82′ Dzierzgowski strzela obok bramki

83′ Żółta kartka dla Pawła Sypytkowskiego

85′ Strzał Dzierzgowskiego ponad bramką

87′ Mirva zmienia Kozikowskiego

89′ Róg dla WARMII, po chwili następny i następ-ny – po trzecim Cybulski strzela nad poprzeczką

89′ Chyliński zmienia Dzierzgowskiego

90′ + 3′ Chyliński wysoko ponad poprzeczką

90′ + 4′ KONIEC! W pełni zasłużone, zbyt niskie zwycięstwo na boisku lidera! Miłej niedzieli i dobrych wyborów!

21.10.2018 Wasilków, Stadion Miejski

KS Wasilków – WARMIA Grajewo 1:2 (0:1)

Bramki: 0:1 Tomasz Dzierzgowski 7′, 0:2 Marcin Mikucki 73′, 1:2 Jan Pawłowski 77′

KS: 27.Nowajczyk – 19.Panek, 14.Naliwajko (Kpt), 7.Wojciechowski, 4.Niegowski – 15.Dudziński, 10.Ostaszewski, 17.Rybakowski (62′ 18.Langa), 2.Pawłowski, 16.Poduch (70′ 9.Cichoński) – 11.Śliwowski

REZERWA: 1.Smolewski, 8.Decewicz, 18.Langa, 9.Cichoński

WARMIA: 12.Sobolewski – 5.Randzio, 18.Edison, 17.Arciszewski (Kpt), 6.Stankiewicz – 4.Mikucki, 19.Cybulski, 15.Zarzecki, 10.Kozikowski (87′ 20.Mirva), 16.Sypytkowski – 7.Dzierzgowski (89′ 9.Chyliński)
REZERWA: 1.Gieniusz – 2.Krupa, 8.Koszczuk, 20.Mirva, 9.Chyliński, 11.Kondratowicz

Sędzia: Konrad Lewończuk (Białystok)

Żółte kartki: Panek, Pawłowski (KS), Arciszewski, Randzio, Sypytkowski (WARMIA)