RELACJA LIVE Z WARMIA GRAJEWO – TUR BIELSK PODLASKI

Witam Państwa!

Za niespełna kwadrans rozpocznie się dokończenie meczu z ubiegłej środy. Na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego zostanie rozegrane drugie 45 minut spotkania, które zostało przerwane z powodu ulewy. Po raz pierwszy w historii naszych relacji relacjonujący… nie będzie obecny na stadionie lecz w odległości 1800 km od Grajewa. Sam nie wiem jak to wyjdzie, ale spróbujemy. Zostańcie z nami!

1′ Rozpoczyna WARMIA

2′ Akcja WARMII, ale na spalonym był Paweł Sypytkowski

3′ Zablokowany strzał Dzierzgowskiego i piłka w rękach Bondziula

6′ Nasi obrońcy zażegnali niebezpieczeństwo pod bramką Sobolewskiego

7′ Niewiele się dzieje na boisku – obie drużyny wzajemnie się badają. Więcej gry toczy się na połowie TURA, ale niezbyt blisko ich bramki

9′ Zarzecki dorzucił do Domurata ale bramkarz uprzedził naszego zawodnika

9′ Znowu WARMIA – strzelał Sypytkowski ale Bondziul broni

11′ Rzut rożny dla TURA – po dośrodkowaniu piłkę łapie Sobolewski

13′ Dobre dośrodkowanie Stankiewicza, ale Dzierzgowski nie zdążył do piłki

20′ Zarzecki blokuje kontratak TURA i jest rzut rożny dla gości

21′ Kolejny rzut rożny po dośrodkowaniu – Mikucki wybija piłkę po kolejnej wrzutce z rzutu rożnego

23′ Domurat strzela z 16 metrów obok bramki!

24′ Groźnie pod naszą bramką ale strzał zawodnika TURA ponad bramką

25′ Dzierzgowski strzela i tylko rzut rożny dla WARMII

28′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:0 Łukasz Domurat! Po dośrodkowaniu Sypytkowskiego Domurat przewrotką zdobył gola!

30′ Znowu rzut rożny dla WARMII – dośrodkowanie i po chwili następny korner

31′ Po dośrodkowaniu tracimy piłkę

34′ Zmiana w TURZE – opuścił boisko Pęza a zmienił Grygoruk

38′ Po dośrodkowaniu Sypytkowskiego ręką zagrał obrońca TURA w polu karnym i mamy rzut karny!

39′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:0 Marcin Arciszewski! Pewny strzał w róg po ziemi i prowadzimy 2:0!

41′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 3:0 Łukasz Domurat! Piękna akcja WARMII – Mikucki zagrywa do Domurata a ten z bliska strzela trzeciego gola dla grajewian!

45′ Strzał Sypytkowskiego broni Bondziul!

45’KONIEC MECZU! Wygrywamy 3:0 z TUREM Bielsk Podlaski!

12.09.2018 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo – TUR Bielsk Podlaski 3:0 (0:0)

Bramki: 1:0 Łukasz Domurat 73′, 2:0 Marcin Arciszewski 84′ (rzut karny), 3:0 Łukasz Domurat 86′

WARMIA: 52.Sobolewski –  8.Koszczuk, 17.Arciszewski (Kpt), 18.Edison, 6.Stankiewicz – 4.Mikucki, 19.Cybulski, 3.Domurat, 15.P.Zarzecki, 16.Sypytkowski – 7.Dzierzgowski

REZERWA: 1.Gieniusz – 10.Mściwujewski, 2.Krupa, 11.P.Górski, 13.Wójcicki, 9.Kondratowicz, 20.Mirva

TUR:  1.Bondziul – 19.R.Kulikowski, 5.Kosiński, 7.Zawadzki, 8.Niemczynowicz, 9.Pęza, 10.Łochnicki, 11.Stypułkowski, 13.Lewczuk (Kpt), 4.Falkowski, 17.K.Kulikowski