RELACJA LIVE Z MECZU SPARTA AUGUSTÓW – WARMIA GRAJEWO

Witamy z Augustowa otoczonego kordonem policji oczekującej na naszych kibiców…

Już za kilka minut zaczynamy mecz z miejscową SPARTĄ – w naszym składzie kilka zmian w porównaniu z wyjściową jedenastką z meczu z TUREM

1′ Rozpoczynają gospodarze

3′ Bardzo ładny strzał Sypytkowskiego i piłka mija słupek bramki Putry

7′ Świetne podanie Edisona do Stankiewicza i strzał naszego zawodnika wybija Putra na rzut rożny!

8′ Po dośrodkowaniu „główka” Domurata ponad bramką

9′ Okazja gospodarzy – Sobolewski broni strzał Krupińskiego wybijając piłkę na rzut rożny

9′ Po dośrodkowaniu szybko przejmujemy piłkę

10′ Akcja za akcję! Fajnie zaczyna się ten mecz – Sypytkowski zagrał do Mikuckiego, ten ostro dośrodkował wzdłuż linii bramkowej, ale Dzierzgowski spóźnił się ze wślizgiem i nie trafił w piłkę

16′ Bardzo dobre dośrodkowanie Sypytkowskiego i piłkę łapie Putra

18′ Żółta kartka dla Przemka Zarzeckiego za faul, choć tak naprawdę faulowany był nasz zawodnik

19′ GOL dla SPARTY! 1:0 Dawid Dorochowicz. Błąd naszej obrony i Dorochowicz mocnym strzałem wyprowadza na prowadzenie gospodarzy

23′ Do utraty gola wyglądało to z naszej strony całkiem nieźle – strzały, akcje… jeden błąd i musimy gonić wynik 🙁

26′ Ponad bramką strzelał Sypytkowski

27′ Znów nasi obrońcy dopuścili do groźnej sytuacji, ale Łukasz Sobolewski ze SPARTY po dośrodkowaniu strzelił głową obok bramki

30′ Dośrodkowanie Kamila Randzio, ale Domurat nie sięgnął piłki

33′ Akcja Dzierzgowskiego, podanie do Cybulskiego i w polu karnym blokują obrońcy SPARTY strzał naszego piłkarza

44′ Mamy dramatyczną sytuację na boisku – od 10 minut na boisku leży kontuzjowany Krupiński a sędzia nie wznawia gry, bo udzielana na boisku jest pomoc dla zawodnika – wchodzą na boisko trener, rezerwowi zawodnicy SPARTY…

45′ + 1′ Karetka pogotowia zabiera zawodnika SPARTY do szpitala

45′ + 8′ Zmiana w SPARCIE – za Krupińskiego wszedł Urban

45′ + 9′ Wreszcie sędzia wznawia grę

45′ + 10′ Wydaje się, że gospodarzy jest na boisku więcej. Po wznowieniu gry gramy po prostu słabo.

45′ + 16′ Dośrodkowanie Kamila Randzio i Mikucki strąca piłkę głową, ale mija ona bramkę Putry

45′ + 17′ Żółta kartka dla Arciszewskiego

45′ + 20′ Za zagranie ręką żółta kartka dla Niedźwieckiego

45′ + 21′ Sprytne rozegranie rzutu wolnego i okazję miał Mikucki,ale strzał został zablokowany

45′ + 22′ Żółta kartka dla Cybulskiego

45′ + 23′ Koniec pierwszej połowy, którą przegrywamy 0:1…

46′ Zaczynamy drugą połowę – dwie zmiany w WARMII. Na boisko weszli Kondratowicz i Mirva. Zastąpili Przemka Zarzeckiego i Mateusza Cybulskiego

47′ Sprytny strzał Mirvy, ale ponad bramką

50′ Szansa Sobolewskiego ze SPARTY i na szczęście tylko rzut rożny dla gospodarzy a po dośrodkowaniu odbieramy piłkę

53′ Groźne dośrodkowanie Mikuckiego i piłkę łapie Putra

54′ Rzut rożny dla grajewian – po dośrodkowaniu piłka szybko opuszcza pole karne gospodarzy

60′ Mocny strzał Edisona i po rykoszecie piłka wychodzi na róg

60′ Po dośrodkowaniu niecelny strzał Arciszewskiego

62′ Groźnie pod naszą bramką i rzut rożny dla SPARTY – po dośrodkowaniu wybijamy piłkę

65′ Żółta kartka dla Edisona – znów mocno kontrowersyjna decyzja sędziego

71′ Kozikowski wchodzi na boisko za Domurata

73′ Szansa SPARTY, ale na spalonym Dorochowicz

75′ Sędzia nie widzi zagrania ręką zawodnika SPARTY

77′ Zmiana w SPARCIE – za Mickiewicza wchodzi na boisko 47-letni Chabasiński…

80′ Dzierzgowski lobował bramkarza, ale piłka poszybowała ponad poprzeczką

82′ Mirva faulowany w polu karnym – oczywiście nie ma karnego

86′ Zmiana w WARMII – Wójcicki za Stankiewicza

86′ Zmiana w SPARCIE – za Sobolewskiego wchodzi Świderski

87′ Kondratowicz przewrócony w polu karnym, sędzia odgwizdał pozycję spaloną naszego zawodnika….

90′ Mirva z żółtą kartką…

90′ + 2′ Zmiana w SPARCIE – za Dorochowicza wchodzi na boisko Kopiczko

90′ + 4′ Koniec meczu. Przegrywamy 0:1. Graliśmy źle i SPARTA była lepsza. A sędziowie? Taki mamy klimat.