RELACJA LIVE Z MECZU WARMIA GRAJEWO – CRESOVIA SIEMIATYCZE

Witamy na inauguracyjnym spotkaniu IV ligi w sezonie 2018/2019 w Grajewie. W mocno osłabionym składzie podejmujemy dziś CRESOVIĘ Siemiatycze. Relacja może mieć opóźnienia – prowadzący relację jest dziś w zastępstwie także spikerem…

W naszym zespole brakuje dziś: Dzierzgowskiego, Krupy, Mirvy, Chylińskiego, Sypytkowskiego, Eryka Zarzeckiego, Mściwujewskiego i Marczykowskiego.

1′ Rozpoczyna WARMIA

2′ Błąd obrony i Kozikowski sam na sam z bramkarzem próbuje go lobować, ale piłka mija bramkę!

4′ Rzut rożny dla gości

4′ Wybijamy piłkę po dośrodkowaniu

12′ Niestety, niewiele ciekawego dzieje się na boisku

14′ Strzał Zarzeckiego, rykoszet i rzut rożny dla WARMII

15′ Po dośrodkowaniu akcję kończy główka Domurata, ale piłkę łapie Malinowski

18′ Było groźnie pod naszą bramką, ale nie trafił w piłkę zawodnik gości

22′ Nie potrafimy narzucić gościom swojego stylu gry. CRESOVIA umiejętnie się broni

24′ Groźnie pod bramką gości – po dośrodkowaniu Cybulskiego Kondratowicz próbował zaskoczyć bramkarza, ale piłka minęła bramkę

27′ Złe wybicie Malinowskiego próbował wykorzystać Randzio, ale jego strzał minął poprzeczkę

29′ Rzut rożny dla grajewian

30′ Po dośrodkowaniu piłkę przejął Arciszewski ale uciekła mu ona i od bramki wznawia CRESOVIA

33′ Kolejny korner dla WARMII – tym razem po akcji Stankiewicza

34′ Łapie piłkę Malinowski po dośrodkowaniu

35′ Żółta kartka dla Marcina Mikuckiego

39′ Rzut wolny dla gości z około 30 m od bramki Sobolewskiego

40′ Po uderzeniu piłka odbija się od muru i będzie rzut rożny dla CRESOVII

41′ Mikucki wybija dośrodkowaną piłkę

43′ Brutalny faul Krasowskiego na Mikuckim i żółta kartka dla gracza gości

45′ Koniec pierwszej, bezbramkowej połowy meczu

46′ Drugą połowę zaczynają goście. Nie ma zmian w składach

47′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:0 Rafał Kozikowski! Piękne dośrodkowanie Kamila Randzio i Kozikowski strzałem z woleja umieszcza piłkę w bramce CRESOVII!

55′ Żółta kartka dla Stankiewicza – dość kontrowersyjna decyzja sędziego

58′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:0 Łukasz Domurat! Strzał Kozikowskiego broni Malinowski ale odbitą piłkę do bramki kieruje Domurat!

61′ Rzut rożny dla WARMIIpo dośrodkowaniu łapie piłkę Malinowski

64′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 3:0 Marcin Mikucki! Świetny sprint Kondratowicza, który dopadł piłkę przy linii końcowej, wycofał do Mikuckiego a ten strzałem w róg pokonał Malinowskiego!

66′ Groźnie pod naszą bramką, ale obrońcy oddalają piłkę poza pole karne

69′ Świetna akcja Mikuckiego, strzał który broni Malinowski, ale nie było komu dobić piłki!

70′ Rzut rożny dla grajewian – tracimy piłkę po dośrodkowaniu

72′ Akcja Kondratowicza, dośrodkowanie po którym piłka frunęła wzdłuż bramki i znowu zabrakło kogoś kto skierowałby ją do siatki!

73′ Strzał Cybulskiego broni Malinowski

74′ Kondratowicz sam na sam z bramkarzem, posyła piłkę lobem ale zbyt nisko i łapie ją Malinowski!

74′ Piękny strzał Kellasa w świetnym stylu broni Sobolewski

75′ Rzut rożny dla gości – po dośrodkowaniu strzał głową, ale ponad poprzeczka naszej bramki

76′ Malewski z żółtą kartką za faul na Kozikowskim

76′ Zmiana w WARMII – za Kozikowskiego wchodzi Górski

76′ Kapitalny strzał Edisona z rzutu wolnego i piłka trafia w słupek!

78′ Domurat ukarany żółtą kartką

80′ Zmiana w WARMII – Koszczuk za Stankiewicza

80′ Dwa rzuty rożne dla gości ale bez zagrożenia pod naszą bramką

81′ Druga żółta kartka dla Malewskiego i zawodnik gości opuszcza boisko

83′ Zmiana w CRESOVII – Piotrowski za Barwiejuka

84′ Zmiana w WARMII – Wójcicki za Zarzeckiego

85′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 4:0 Dawid Kondratowicz! Kondratowicz tym razem znakomicie wykorzystuje sytuację sam na sam z bramkarzem!

89′ Strzał Mikuckiego i piłka odbija się od poprzeczki!

90′ Koniec meczu! Udanie inaugurujemy sezon 2018/2019 wygrywając 4:0 z CRESOVIĄ Siemiatycze!

11.08.2018 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo – CRESOVIA Siemiatycze  4:0 (0:0)

Bramki: 1:0 Rafał Kozikowski 47′, 2:0 Łukasz Domurat 58′, 3:0 Marcin Mikucki 64′, 4:0 Dawid Kondratowicz 85′

WARMIA: 12.Sobolewski –  5.Randzio, 17.Arciszewski (Kpt), 18.Edison, 6.Stankiewicz (80′ 20.Koszczuk) – 4.Mikucki, 19.Cybulski, 10.Kozikowski (76′ 11.Górski), 3.Domurat,  15.P.Zarzecki (84′ 13.Wójcicki) –   7.Kondratowicz

REZERWA: 1Gieniusz – 20.Koszczuk, 11.P.Górski, 13.Wójcicki

CRESOVIA: 12.Malinowski – 5.Kurek, 19.A.Barwiejuk, 10.D.Barwiejuk (83′ 3.Piotrowski), 26.Moczulski, 16.K.Krasowski, 6.Kellas, 99.Kryński, 11.Radziszewski, 9.Gołubkiewicz (Kpt), 7.Malewski