RELACJA LIVE Z WARMIA GRAJEWO – PROMIEŃ MOŃKI (CZĘŚĆ II)

72′ Od kilku minut kompletnie nic ciekawego nie dzieje się na boisku

73′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu „główka” Arciszewskiego i piłkę przejmują goście

74′ Świetna okazja WARMII – Sypytkowski był bliski zdobycia gola, ale jego strzał minął bramkę

75′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu próbował zaskoczyć Andrakę Edison jednak piłka minęła słupek

77′ Górski zmienił Sypytkowskiego

80′ Rzut wolny dla PROMIENIA z linii pola karnego

80′ Strzał przechwytuje Edison i przeprowadza kapitalną kontrę po której Domurat był bliski zdobycia gola, ale jego strzał obronił Andraka

85′ Rzut wolny dla PROMIENIA – dośrodkowanie z prawej strony i strzał ponad bramką Maciorowskiego! Było bardzo groźnie!

87′ W dobrej sytuacji był Domurat, ale próbując strzelać faulował obrońcę PROMIENIA

90′ Okazja WARMII – dośrodkował Kondratowicz, ale Andraka wybił piłkę

90′ + 1′ Rzut rożny dla PROMIENIA a po chwili kolejny

90′ + 2′ Drugie dośrodkowanie jest bardzo nieudane i piłka opuszcza boisko

90′ + 2′ Kolejny korner dla gości!

90′ + 3′ Przejmujemy piłkę po dośrodkowaniu i wyprowadzamy kontratak – Kondratowicz zagrywa do Chylińskiego a ten jest w dobrej sytuacji ale traci piłkę!

90′ + 4′ Koniec meczu. To był kiepski mecz naszego zespołu ale najważniejsze że zwycięski! Piętnasty kolejny mecz ligowy bez porażki naszego zespołu!