RELACJA LIVE Z WARMIA GRAJEWO – PROMIEŃ MOŃKI (CZĘŚĆ I)

1′ Rozpoczynają goście

5′ Pierwsza akcja WARMII – Dzierzgowski był z lewej strony pola karnego dośrodkował, ale zbyt blisko bramkarza, który złapał piłkę

7′ Dobre dośrodkowanie Sypytkowskiego ale Dzierzgowskiego, który chciał już strzelać głową ubiegł obrońca

11′ Rzut wolny dla WARMII z lewej strony na wysokości linii pola karnego

11′ Dobre dośrodkowanie Sypytkowskiego ale sędzia zauważył faul na bramkarzu i przerwał grę

13′ Akcja WARMII, dośrodkowanie Dzierzgowskiego, ale Sypytkowski spóźnił się do piłki i opuściła ona boisko

15′ Po ładnym dośrodkowaniu Krupy mamy pierwszy rzut rożny

15′ Złe dośrodkowanie Sypytkowskiego i piłkę wybijają obrońcy z Moniek

16′ Akcja WARMII zakończona strzałem Zarzeckiego zza pola karnego- obok bramki

19′ Drugi rzut rożny dla naszego zespołu, który od kilku minut ma dużą przewagę

20′ Zbyt mocne dośrodkowanie Mikuckiego i piłka poza boiskiem

24′ Przeważamy, ale sytuacji bramkowych jest niewiele i wydaje się, że brakuje podkręcenia tempa z naszej strony

25′ No a teraz pierwsza akcja gości i od razu mógł być gol! Damian Purta pobiegł lewą stroną boiska, strzelił na bramkę i piłka ominęła słupek, ale było groźnie!

28′ Pierwszy rzut rożny dla PROMIENIA

28′ Po dośrodkowaniu wybijamy piłkę

29′ Żółta kartka dla Stachelka z PROMIENIA za faul na Krupie

30′ Po błędzie Koszczuka Purta był sam na sam z Sobolewskim, ale nasz bramkarz wspaniale broni strzał!

31′ Rzut rożny dla PROMIENIA – po dośrodkowaniu znów świetna interwencja Sobolewskiego i kolejny korner dla gości

31′ Po dośrodkowaniu wybijamy piłkę

31′ Mamy przerwę na nawodnienie dla zawodników.

32′ Rzut rożny dla WARMII po akcji Dzierzgowskiego

33′ Po dośrodkowaniu Sypytkowskiego Edison był bliski uderzenia głową piłki, ale zabrakło kilku centymetrów…

37′ Dobra okazja WARMII – dośrodkowanie z prawej strony, ale żaden z naszych zawodników nie zdążył do piłki!

39′ Klim z 20 metrów strzela nieco na wiwat, ale piłka niewiele minęła naszą bramkę

40′ Żółta kartka dla Wojciecha Koszczuka

41′ Zaskakujący strzał Domurata ponad bramką Andraki

43′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:0 Paweł Sypytkowski! Znakomicie przedarł się przez kilku obrońców Dzierzgowski i podał z prawej strony na środek pola karnego skąd Sypytkowski pewnym, płaskim strzałem pokonał Andrakę

45′ Strzał Maciorowskiego obok słupka naszej bramki

45′ + 1′ Koniec pierwszej połowy. Nie jest to wielki mecz naszego zespołu, ale prowadzimy do przerwy 1:0.

46′ Drugą połowę rozpocznie WARMIA. Nie ma zmian w obu zespołach

47′ Z rzutu wolnego dośrodkował Chojnowski i wypiąstkował piłkę Sobolewski

53′ Zmiana w WARMII – za Dzierzgowskiego wchodzi na boisko Chyliński

58′ Zmiana w PROMIENIU – schodzi z boiska Kulikowski a zastąpił go Gniedziejko

59′ Rzut rożny dla PROMIENIA – po dośrodkowaniu wybija piłkę Arciszewski

61′ Podwójna zmiana w WARMII – Kondratowicz i Mirva zmienili Cybulskiego i Koszczuka

62′ Rzut rożny dla gości i po chwili kolejny

63′ Przejmujemy piłkę po dośrodkowaniu

65′ Po rzucie wolnym zamieszanie pod naszą bramką i Edison wybija piłkę na rzut rożny

66′ Po dośrodkowaniu wybija piłkę poza pole karne Sobolewski