RELACJA LIVE Z MECZU WARMIA GRAJEWO – CRESOVIA SIEMIATYCZE 15

Witam Państwa serdecznie po dłuuuugiej zimowej przerwie… Dawno nie mieliśmy tak pięknej pogody na inaugurację rundy wiosennej jak dzisiaj – świeci słońce i jest 7 stopni powyżej zera. Za kilka minut rozpocznie się spotkanie WARMII z ostatnią w tabeli CRESOVIA Siemiatycze prowadzoną przez… Artura Dakowicza. Tak, to nasz były trener, który jesienią przegrał w roli trenera WARMII w Siemiatyczach dziś poprowadzi zespół rywali. W naszym zespole zabraknie dziś Pawła Sypytkowskiego (drugi mecz kary po czerwonej kartce otrzymanej w jesiennym meczu z WISSĄ) oraz Piotra Chylińskiego, który dziś jest poza kadrą.

1′ Rozpoczynają goście

1′ Po akcji Dzierzgowskiego Stankiewicz w doskonałej sytuacji strzela wysoko ponad bramką! 26 sekunda meczu!

6′ Dzierzgowski faulowany w polu karnym i sędzia bez namysłu dyktuje „jedenastkę” dla WARMII!

7′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII!!! Bardzo pewny, celny strzał Marcina Arciszewskiego i prowadzimy 1:0

10′ Pierwszy rzut rożny dla gości

10′ Bardzo szybko odzyskujemy piłkę

14′ Teraz goście mieli dobrą okazję – po dośrodkowaniu z prawej strony boiska zamieszanie pod naszą bramką i w końcu piłka opuściła plac gry

18′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:0 Łukasz Domurat! Ładna akcja WARMII i Domurat strzałem z pola karnego pokonał Malinowskiego

20′ Ależ mieliśmy teraz szczęście! Zawodnik CRESOVII łatwo ograł Domurata i Arciszewskiego z lewej strony boiska, dośrodkował i Gołubkiewicz z bliska strzelił w poprzeczkę!

22′ Żółta kartka dla Adama Barwiejuka

27′ Żółta kartka dla Karola Olendzkiego

33′ Doskonała okazja WARMII po akcji Dzierzgowskiego, ale piłka ląduje poza boiskiem

33′ W odpowiedzi goście mieli świetną sytuację do zdobycia gola, ale strzał Radziszewskiego broni Gieniusz

36′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 3:0 Mateusz Cybulski! Cudowna akcja Cybulskiego, który przedryblował czterech zawodników CRESOVII i precyzyjnym strzałem w róg pokonał Malinowskiego!

43′ Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w wykonaniu Cybulskiego Dzierzgowski strzela głową obok bramki CRESOVII

45′ Koniec pierwszej połowy meczu. Prowadzimy 3:0, choć gra naszego zespołu na pewno nie zachwyca – sporo błędów, niedokładności, po których okazje do zdobycia goli mieli goście

46′ Drugą połowę zaczyna WARMIA

46′ W naszym zespole dwie zmiany – Kamila Randzio i Macieja Krupę zmienili Wojciech Koszczuk i Dawid Kondratowicz a w zespole CRESOVII Daniela Jurczuka zastąpił Karol Jaszczołt

51′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 4:0 Dawid Kondratowicz! Piękna akcja naszego zespołu – Cybulski świetnie dośrodkował, Domurat zgrał piłkę z końcowej linii boiska a Kondratowicz z bliska zdobył czwartego gola dla naszego zespołu!

56′ Rzut rożny dla WARMII

56′ Po dośrodkowaniu „główka” Dzierzgowskiego i piłka opuszcza boisko

63′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 5:0 Mateusz Cybulski! Błąd defensywy CRESOVII, po ktorym Cybulski w sytuacji sam na sam z bramkarzem ogrywa Malinowskiego i zdobywa swoją drugą a piątą dla WARMII bramkę w tym meczu!

67′ Zmiana w WARMII – za Mirvę wszedł na boisko Rafał Kozikowski

69′ zmiana w CRESOVII – za Malewskiego wszedł na boisko Niewiarowski

69′ Niewiarowski strzela ale świetnie broni Gieniusz!

70′ Doskonała okazja WARMII – po błędzie bramkarza CRESOVII aż trzech naszych piłkarzy było w polu karnym gości, wracający do bramki Malinowski wydawało się, że sfaulował Kozikowskiego, ale sędzia nie dopatrzył się przewinienia zawodnika CRESOVII

73′ Zmiana w CRESOVII – za Kurka wchodzi Nogiel

74′ Rzut rożny dla WARMII po dośrodkowaniu tracimy piłkę

75′ Mateusz Cybulski żegnany brawami opuszcza boisko – zmienia go Eryk Zarzecki

78′ Dobra okazja WARMII – Dzierzgowski chyba odrobinę za późno podał Kondratowiczowi i Dawid naciskany przez obrońców nie oddał czystego strzału

78′ Dzierzgowski w doskonałej sytuacji strzela obok bramki!

82′ Zmiana w zespole CRESOVII – Olendzkiego zmienił Dawidziuk

82′ GOL dla CRESOVII. Piłka odskoczyła Gieniuszowi i Gołubkiewicz z bliska pokonał naszego bramkarza – goście zdobywają honorową bramkę

87′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 6:1 Tomasz Dzierzgowski! Kapitalna solowa akcja Dzierzgowskiego, mocny strzał i szósty gol dla WARMII!

90′ Dwie minuty dolicza sędzia do regulaminowego czasu gry

90′ + 1′ Mikucki strzela wysoko ponad bramką z rzutu wolnego

90′ + 2′ Radziszewski był sam na sam z Gieniuszem, ale nasz bramkarz złapał piłkę

90′ + 2′ Koniec meczu – wysoko wygrywamy z CRESOVIĄ na start rundy wiosennej

24.03.2018 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo – CRESOVIA Siemiatycze  6:1 (3:0)

Bramki: 1:0 Marcin Arciszewski 7′ (rzut karny), 2:0 Łukasz Domurat 18′, 3:0 Mateusz Cybulski 36′, 4:0 Dawid Kondratowicz 51′, 5:0 Mateusz Cybulski 63′, 5:1 Grzegorz Gołubkiewicz 82′, 6:1 Tomasz Dzierzgowski 87′

WARMIA: 1.Gieniusz –  5.Randzio (16.Kondratowicz), 17.Arciszewski (Kpt), 18.Edison, 2.Krupa (46′ 15.Koszczuk) – 4.Mikucki, 19.Cybulski (75′ 14.E.Zarzecki), 8.Mirva (67′ 10.Kozikowski), 3.Domurat,  6.J.Stankiewicz –   7.Dzierzgowski

REZERWA: 12.Sobolewski – 15.Koszczuk, 11.P.Górski, 10.Kozikowski, 14.E.Zarzecki, 16.Kondratowicz

CRESOVIA: 1.Malinowski – 16.Nowicki (Kpt), 4.Kurek (73′ 13.Nogiel), 19.Barwiejuk,26.Moczulski, 21.Jurczuk (46′ 10.Jaszczołt), 8.Olendzki (82′ 25.Dawidziuk), 7.Malewski (69′ 15.Niewiarowski), 20.Kryński, 11.Radziszewski, 9.Gołubkiewicz