ZAPOWIEDŹ MECZU Z MAGNATEM.

W sobotę 4 listopada w Juchnowcu Kościelnym piłkarze WARMII Grajewo zmierzą się z miejscowym MAGNATEM w meczu XIII kolejki rozgrywek SALTEX IV ligi. Wielu kibiców czytając nazwę miejscowości myśli sobie: „a co to za wieś?!”. Rzeczywiście – ta podbiałostocka miejscowość jest wsią, ale też siedzibą gminy Juchnowiec Kościelny. Reprezentujący ją MAGNAT od sezonu 2012/2013 występuje w IV lidze i radzi sobie w niej całkiem nieźle. Władze gminy już kilka lat temu zadbały o stadion, który posiada bardzo dobrą murawę i sztuczne oświetlenie. Właśnie przy sztucznym oświetleniu rozegrany zostanie sobotni mecz, który rozpocznie się o 17:00. Relację tekstową ze spotkania będzie można śledzić na stronie http://warmiagrajewo.org

MAGNAT obecnie zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli z dorobkiem 16 punktów. Trenerem zespołu jest znany  z gry w Ekstraklasie w barwach JAGIELLONII i KORONY Kielce Jacek Markiewicz. W ostatniej kolejce zespół z Juchnowca przegrał 0:2 w Suwałkach z rezerwami WIGIER.

W naszym zespole wszyscy zawodnicy będą do dyspozycji trenera Zawadzkiego. Nikt nie musi pauzować za kartki. W ubiegłym sezonie WARMIA nie dała rady MAGNATOWI. Jesienią zremisowaliśmy na wyjeździe 2:2 a wiosną w Grajewie 0:0. To najlepszy dowód na to, że nie można lekceważyć rywala. Przed nami trudny mecz, ale zespół wydaje się być w niezłej formie i  z całą pewnością powalczy o trzy punkty.