RELACJA LIVE Z MECZU WARMIA GRAJEWO – SPARTA AUGUSTÓW

Witam Państwa i zapraszam do śledzenia relacji tekstowej z meczu WARMII Grajewo ze SPARTĄ Augustów. Przed meczem minutą ciszy zostanie uczczona pamięć zmarłego 15 października wieloletniego działacza augustowskiego klubu Pana Romualda Kabrońskiego. Cześć Jego Pamięci!

W składzie naszego zespołu niespodzianka – od pierwszej minuty zagra Eryk Zarzecki. Na ławce rezerwowych zasiądzie Tomasz Dzierzgowski, który wraca do gry po rocznej przerwie spowodowanej ciężką kontuzją kolana.

1′ Rozpoczęli goście

2′ Świetna akcja WARMII i okazja do zdobycia gola – Stankiewicz podał z lewej strony do Sypytkowskiego a ten w polu karnym strzela tuż nad poprzeczką!

6′ Rzut wolny dla SPARTY – 25 metrów od naszej bramki

7′ Sprytne rozegranie rzutu wolnego przez gości, ale dośrodkowanie omija naszą bramkę i piłka opuszcza boisko

13′ Ładna akcja WARMII – po dośrodkowaniu Kamila Randzio piłka trafiła do Cybulskiego, którego strzał z pola karnego zablokował obrońca SPARTY

17′ Rzut rożny dla WARMII

17′ Po dośrodkowaniu sędzia dopatrzył się faulu na obrońcy SPARTY

19′ Kolejna, trzecia już okazja bramkowa WARMII – Chyliński strzela wzdłuż bramki, ale piłka mija słupek!

24′ Mnożą się kontrowersyjne decyzje arbitra – teraz należał się nam rzut rożny ale sędzia nakazał rozpocząć od bramki gości

25′ GOL dla SPARTY. 0:1 Łukasz Sobolewski. Strzał Wilczewskiego, piłkę odbił Gieniusz, ale Sobolewski z bliska wpakował ją do siatki. Nasz zespół reklamował u sędziego pozycję spaloną zawodnika gości, ale pan Adamski pozostał niewzruszony

29′ Strzał Sypytkowskiego broni Putra

30′ Wilczewski z daleka próbował przelobować Gieniusza, ale piłka minęła poprzeczkę naszej bramki

31′ Rzut rożny dla WARMII

31′ Po dośrodkowaniu wybija piłkę obrońca SPARTY

35′ Piękny strzał Sypytkowskiego z trudem odbija Purta, ale żaden z naszych piłkarzy nie podążył za piłką

39′ Ładna akcja WARMII, ale obrońca SPARTY ubiegł Chylińskiego w polu karnym i wybił piłkę

40′ Świetna okazja WARMII – Mirva strzela tuż obok bramki!

43′ Doskonała okazja Chylińskiego, który strzela w polu karnym, ale Purta wybija piłkę na rzut rożny!

44′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:1 Maksym Mirva! Po dośrodkowaniu zamieszanie w polu karnym SPARTY, po chwili dośrodkowuje Zarzecki, Domurat głową w polu karnym przedłuża do Mirvy a ten również głową kieruje piłkę do siatki!

44′ Dwie żółte kartki – dla Grzesiukiewicza ze SPARTY i dla Cybulskiego z WARMII

45′ Koniec pierwszej połowy. Remisujemy 1:1, ale należy się nam nagana za skuteczność! Kilka doskonałych sytuacji zmarnowali nasi piłkarze w tym meczu.

46′ Drugą połowę zacznie WARMII

46′ Dobra akcja WARMII, ale na pozycji spalonej był Chyliński

50′ Mieliśmy tu prawdziwą zadymę na boisku – zaczęło się od błędu sędziego, który po raz kolejny odgwizdał faul w niewłaściwą stronę. Po chwili ukarał żółtą kartką Zaniewskiego a na boisku piłkarze zaczęli się przepychać

53′ Wilczewski ukarany żółtą kartką

65′ Zmiana w SPARCIE – Ziarko opuszcza boisko a zastąpił go Lewkiewicz

66′ Ależ było blisko gola po strzale Cybulskiego! Purta wybił piłkę na rzut rożny

66′ Po dośrodkowaniu wybijają piłkę obrońcy SPARTY

68′ Mocny strzał Kamila Randzio tuż ponad poprzeczką bramki gości!

69′ Rzut rożny dla SPARTY

69′ Fatalne dośrodkowanie i piłka opuszcza boisko

71′ Rzut rożny dla WARMII

71′ Po dośrodkowaniu Domurat strzela ponad poprzeczką

75′ Zmiana w WARMII – na boisko wchodzi Tomek Dzierzgowski, który zmienia Sypytkowskiego

76′ Mocny strzał Edisona wysoko ponad poprzeczką

79′ Rzut rożny dla WARMII

80′ Po dośrodkowaniu zamieszanie pod bramką, ale w końcu piłka opuszcza pole karne gości

82′ Rzut rożny dla grajewian

82′ Przekombinowaliśmy z rozegraniem rzutu rożnego i tracimy piłkę

83′ Mocny strzał Zaniewskiego obok naszej bramki

85′ Pada gol dla SPARTY, ale po ewidentnym spalonym

86′ Dwa kolejne rzuty rożne dla WARMII, ale bez efektu

89′ Rzut rożny dla gości

90′ Odzyskaliśmy piłkę po dośrodkowaniu. Sędzia dolicza trzy minuty do regulaminowego czasu gry

90′ + 2′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:1 Maksym Mirva. Po rzucie wolnym zamieszanie pod bramką Purty i Mirva trafia do siatki!

90′ + 5′ Koniec meczu. Po bardzo emocjonującym i stojącym na niezłym poziomie meczu wygrywamy 2:1 ze SPARTĄ Augustów

28.10.2017 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo – SPARTA Augustów  2:1 (1:1)

Bramki: 0:1 Łukasz Sobolewski 25′, 1:1 Maksym Mirva 44′, 2:1 Maksym Mirva 90′ + 2′

WARMIA:  1.Gieniusz –  5.Randzio, 17.Arciszewski (Kpt), 18.Edison, 6.J.Stankiewicz – 14.E.Zarzecki (57′ 11.Kondratowicz), 19.Cybulski, 8.Mirva, 3.Domurat, 16.Sypytkowski  (75′ 7.Dzierzgowski) – 9.Chyliński

REZERWA: 12.Sobolewski – 15.P.Zarzecki, 7.Dzierzgowski, 4.Mikucki, 11.Kondratowicz , 10.Kozikowski, 2.Krupa

SPARTA: 1.M.Putra – 7.Wielgat, 2.Sakowicz, 13.Niedźwiecki, 3.Ziarko (65′ 10.Lewkiewicz) – 19.Zaniewski, 14.Grzesiukiewicz, 11.Dorochowicz, 9.Mickiewicz, 6.Wilczewski, 8.Sobolewski (Kpt)