RELACJA LIVE Z MECZU WARMIA GRAJEWO – KS MICHAŁOWO

Witam! Przed nami mecz trzeciej kolejki rozgrywek podlaskiej IV ligi. WARMIA podejmie dziś KS Michałowo. W naszym zespole nie zagra dziś kapitan zespołu Marcin Arciszewski. Na ławce rezerwowych usiądą między innymi Kamil Randzio i Marcin Mikucki, którzy pauzowali ostatnio z powodu kontuzji. W zespole gości od pierwszej minuty zagra testowany przed sezonem w WARMII pomocnik Marek Tomczyk, który wylądował w Michałowie.

1′ Rozpoczyna WARMIA

1′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:0 Piotr Chyliński. Kapitalnie zaczął nasz zespół – Mirva zagrał do Cybulskiego, ten z lewej strony pola karnego dośrodkował i Piotr Chyliński dostawił nogę do podania kierując piłkę do siatki już w 50 sekundzie meczu!

8′ Błąd naszej obrony, Kondracki zagrywa piłkę do Grabowskiego, który byłby w doskonałej sytuacji ale piłka odskoczyła mu na nasze szczęście

13′ Niewiele ciekawego się dzieje na boisku. Goście próbują odrobić stratę gola, ale brakuje im póki co sytuacji bramkowych. Gra jest często przerywana faulami.

15′ Ładne dośrodkowanie Gajewskiego i Kondracki będąc w doskonałej sytuacji posyła piłkę głową ponad poprzeczkę

17′ Rzut rożny dla gości

17′ Po dośrodkowaniu wybijamy piłkę poza pole karne

21′ Pierwszy rzut rożny dla WARMII

21′ Po dośrodkowaniu piłkę przejmują obrońcy z Michałowa

26′ GOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:0 Piotr Chyliński. Kapitalne, prostopadłe zagranie Kozikowskiego do Piotra Chylińskiego a ten w sytuacji sam na sam z  Kucharczykiem pokonuje po raz drugi w dzisiejszym meczu bramkarza gości!

26′ Żółta kartka dla Michała Tchórznickiego

28′ Rzut rożny dla gości – po dośrodkowaniu szybko wybijamy piłkę poza pole karne

30′ Ruszyli do ataku goście – kolejny korner dla KS

37′ Kapitalna okazja WARMII! Kozikowski otrzymał doskonałe podanie od Mirvy i z pola karnego strzelił mocno, ale piłka odbiła się od poprzeczki i opuściła boisko! Powinno być 3:0!

38′ Dobry strzał Kondrackiego w ładnym stylu broni Gieniusz

45′ Koniec pierwszej połowy. Prowadzimy 2:0 i jest to prowadzenie w pełni zasłużone.

46′ Drugą połowę rozpoczynają goście

46′ Jakby to kogoś interesowało, to Robert Lewandowski właśnie strzelił gola dla Bayernu w meczu z WERDEREM.. OK, wracamy na poważne obiekty piłkarskie! 😉

46′ Zmiana w KS Michałowo – Łukasz Konończuk zmienił Dawida Konończuka

46′ Ależ zaczęli nasi piłkarze! Chyliński był o włos od zdobycia gola – z lewej strony podał Mirva, Chyliński strącił piłkę a Łukasz Konończuk wybił ją z linii bramkowej! Powinien być kolejny gol dla naszej drużyny!

46′ A w Bremie Lewandowski trafia po raz drugi. Niczym Piotrek Chyliński. Który z nich będzie dziś górą w pojedynku snajperów?

50′ Groźnie pod naszą bramką – strzelał Marek Tomczyk, ale zbyt lekko żeby zaskoczyć Gieniusza który obronił strzał

52′ Teraz to my mieliśmy kolejną okazję a konkretnie Chyliński, który po podaniu Sypytkowskiego był w polu karnym lecz stracił piłkę na rzecz obrońcy KS Michałowo

55′ Po błędzie sędziego rzut wolny dla gości z odległości 20 metrów od naszej bramki

55′ Strzał Kamila Tomczyka broni Gieniusz

58′ Żółta kartka dla Mateusza Cybulskiego za odkopnięcie piłki po gwizdku sędziego

60′ Żółta kartka dla Kamila Tomczyka za brzydki faul

64′ A teraz Marek Tomczyk fauluje Mirvę i sędzia znów sięga po żółtą kartkę

65′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOl dla WARMII! 3:0 Paweł Sypytkowski! Świetna akcja naszego zespołu – Piotr Chyliński dograł z lewej strony w pole karne do Sypytkowskiego, który spokojnie pokonał Kucharczyka

68′ Znów w roli głównej bohater dzisiejszego meczu Piotr Chyliński – nasz zawodnik strzelił w długi róg, ale Kucharczyk wybił piłkę na rzut rożny

68′ Po dośrodkowaniu przejmują piłkę goście

72′ Kolejna dobra akcja WARMII – dogrywał z prawej strony Kozikowski, przepuścił piłkę Chyliński, ale Cybulski nie opanował dobrze piłki i opuściła ona boisko

73′ Świetne dośrodkowanie Sypytkowskiego i Kozikowski strzela głową tuż nad poprzeczką!

76′ Zmiana w WARMII – opuszcza boisko Piotr Chyliński a w jego miejsce wchodzi 17-letni Dawid Kondratowicz

77′ Żółta kartka dla Łukasza Domurata

80′ Świetnie pokazał się z lewej strony boiska Kondratowicz, który sprintem popędził na bramkę, ale strzał naszego zawodnika po rykoszecie złapał Kucharczyk

85′ Zmiana w WARMII – Polakowski zmienia bardzo dobrze dziś grającego Rafała Kozikowskiego

86′ Rzut rożny dla gości – po dośrodkowaniu piłkę łapie Gieniusz

87′ Zmiana w KS Michałowo – Emil Doroszko zastąpił Kamila Tomczyka

90′ Zmiana w WARMII – za Maksyma Mirvę, który żegnany brawami opuszcza boisko wchodzi na boisko debiutujący w zespole seniorów Maciej Groszyk

90′ + 2′ Doroszko miał świetną okazję do zdobycia honorowego gola dla gości ale strzelił wysoko ponad poprzeczką

90′ + 3′ Koniec meczu. Po dwóch porażkach wreszcie odnosimy zasłużone zwycięstwo!

26.08.2017 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo – KS Michałowo  3:0  (2:0)

Bramki: 1:0 Piotr Chyliński 1′, 2:0 Piotr Chyliński 26′, 3:0 Paweł Sypytkowski 65′

WARMIA:  1.Gieniusz –  6.Stankiewicz, 3.Domurat, 22.Edison, 2.Krupa –   19.Cybulski, 8.Mirva (Kpt) (90′ 20.Groszyk), 15.P.Zarzecki, 10.Kozikowski (85′ 13.Polakowski), 16.Sypytkowski – 9.Chyliński (76′ 7.Kondratowicz)

REZERWA: 12.Sobolewski – 4.Mikucki, 13.Polakowski, 7.Kondratowicz, 20.Groszyk, 5.Randzio

KS: 76.Kucharczyk (Kpt) – 13.Gajewski, 6.Koźlik, 2.Bernatowicz, 7.Małyszko – 9.Tchórznicki, 18.D.Konończuk (46′ Ł.Konończuk), 8.M.Tomczyk, 17.Grabowski, 4.Kondracki – 10.K.Tomczyk (87′ 11.Doroszko)