KS MICHAŁOWO – WARMIA

W niedzielę 2 kwietnia piłkarze WARMII Grajewo zmierzą się w Michałowie z zespołem gospodarzy. Będzie to pierwszy ligowy występ naszej drużyny w tej miejscowości. KS Michałowo zajmuje przed meczem z WARMIĄ wysokie 7 miejsce w tabeli z dorobkiem 24 punktów, choć ma jeden zaległy mecz. Zespół naszych najbliższych rywali to od kilku lat czołowa ekipa podlaskiej IV ligi. Jesienią nasz zespół wygrał w Grajewie 3:2, ale już sam wynik świadczy o tym, że nie było to łatwe zwycięstwo.

Wiosnę michałowianie rozpoczęli od zwycięstwa u siebie 3:1 nad BIEBRZĄ Goniądz w zaległym spotkaniu z rundy jesiennej. W kolejnym meczu zremisowali u siebie z POGONIĄ Łapy 1:1 a w poprzedniej kolejce mieli zmierzyć się na wyjeździe z PUSZCZĄ Hajnówka, ale mecz został przełożony na inny termin.

WARMIA po dwóch bezbramkowych remisach u siebie jest żądna zwycięstwa, ale w Michałowie na pewno nie będzie o nie łatwo. W naszym zespole zabraknie pauzującego za żółte kartki Rafała Kozikowskiego. Pozostali zawodnicy powinni być do dyspozycji trenera.

Relację tekstową z meczu w Michałowie będzie można śledzić w niedzielę od 11:00 na stronie http://kswarmiagrajewo.org