RELACJA LIVE Z MECZU WARMIA GRAJEWO – KS WASILKÓW

1′ Zaczyna WARMIA

5′ Pierwsze minuty z przebiegu gry dla WARMII, która ma znacznie więcej posiadania piłki

8′ Po błędzie Krupy akcja gości i strzał Cichońskiego z którego obroną nie miał problemu Gieniusz

13′ Kombinacyjna akcja gości i zagrożenie w naszym polu karnym wyjaśnia Arciszewski

13′ Rzut rożny dla Wasilkowa a po dośrodkowaniu kolejny korner dla gości

14′ Kolejne dośrodkowanie i strzał głową Naliwajki mija słupek naszej bramki. Teraz to goście są więcej przy piłce

15′ Styś strzela bardzo niecelnie obok bramki

19′ Znakomita okazja WARMII – po dośrodkowaniu Mikuckiego Stankiewicz z pola karnego nie trafia w bramkę!

23′ Rzut wolny dla WARMII w okolicy narożnika pola karnego pod bramką gości

24′ Dośrodkowanie Cybulskiego i niestety Edison z Mirvą wzajemnie przeszkodzili sobie oddać skuteczny strzał

27′ Za faul na Stysiu żółtą kartką został ukarany Arciszewski

28′ Rzut rożny dla Wasilkowa – po dośrodkowaniu wybijamy piłkę

30′ Groźnie pod bramką gości i rzut rożny dla WARMII

30′ Po dośrodkowaniu goście przejmują piłkę

32′ Znów zamieszanie w polu karnym Wasilkowa ale ponownie bez skutku w postaci bramki

34′ I znowu groźnie pod bramką gości – strzelał Mirva, ale zbyt lekko by zaskoczyć Brzozkę

38′ Żółta kartka dla Sawickiego za faul na rozpędzonym Mikuckim

38′ Z rzutu wolnego Cybulski sprytnie zagrywa do Kozikowskiego, ale ten zbyt słabo strzela i piłka grzęźnie w tłumie obrońców gości

42′ Kapitalna okazja WARMII, ale pogubił się Zubowski w polu karnym gości

42′ Żółta kartka dla Edisona po kontrataku gości

44′ Styś uderza bez piłki Mirvę! Zrobiła się „zadyma” na boisku i po chwili żółte kartki dla Stysia i Kozikowskiego.

45′ + 1′ Koniec pierwszej połowy. Bezbramkowy remis, ale dziś oglądamy sporo lepszą grę naszego zespołu – niestety, grzeszymy nieskutecznością.

46′ Drugą połowę rozpoczęli goście

50′ Dobra akcja gości – dośrodkował Sawicki ale strzał głową Cichońskiego był bardzo niecelny

52′ Rzut karny dla Wasilkowa! Nie wiadomo za co…

53′ GIENIUSZ KAPITALNIE BRONI STRZAŁ ŚLIWOWSKIEGO!

55′ Kolejna groźna akcja gości – Gieniusz świetnie broni strzał Stysia

55′ Rzut rożny dla Wasilkowa

55′ Po dośrodkowaniu piłka szybko trafia w ręce naszego bramkarza

60′ Akcja gości i Gieniusz broni strzał Śliwowskiego

62′ Zmiany w naszym zespole – za Macieja Krupę wchodzi Kamil Randzio a za Janusza Stankiewicza Bartłomiej Sielawa

63′ Z rzutu wolnego dośrodkował Zubowski, ale Brzozko łapie piłkę

65′ Zmiana w WARMII – Piotr Chyliński zastąpi Maksyma Mirvę

66′ Wreszcie okazja WARMII – przedarł się w polu karnym Zubowski i strzelił w „krótki róg” bramki, ale zbyt słabo i Brzozka bez problemu złapał piłkę

69′ Rzut rożny dla KS Wasilków

70′ Po dośrodkowaniu Naliwajko strzela głową i piłka trafia w słupek naszej bramki!

72′ Kolejny rzut rożny dla Wasilkowa

73′ Po dośrodkowaniu szybko odzyskujemy piłkę

77′ Zmiana w WARMII – za Domurata wchodzi na boisko Sypytkowski

78′ po rzucie wolnym i strzale Dudzińskiego kapitalnie broni Gieniusz!

78′ Rzut rożny dla gości – po dośrodkowaniu przejmujemy piłkę

81′ Druga połowa w naszym wykonaniu to niestety słaba gra i powrót koszmaru z meczu sprzed tygodnia

83′ Rzut wolny dla WARMII sprzed pola karnego gości – ok. 20 metrów od bramki

83′ Strzał Sypytkowskiego trafia w mur zawodników gości a dobitka wysoko ponad poprzeczką

86′ Dobra akcja WARMII – jednak Mikucki źle przyjął piłkę w polu karnym i tracimy piłkę

90′ Jeszcze okazja WARMII, ale spóźnił się do piłki Randzio

90′ Trzy minuty doliczył sędzia do regulaminowego czasu gry

90′ + 1′ Żółta kartka dla Mikuckiego

90′ + 3′ Koniec meczu. Znowu bez bramek i oddalamy się od lidera. Bohaterem meczu był nasz bramkarz, który obronił nam ten remis. Jesteśmy w kryzysie i nic nie wskazuje na to, byśmy szybko się z niego wydobyli. Dziś graliśmy w pełnym składzie a mimo to nie byliśmy w stanie strzelić gola.