RELACJA LIVE Z MECZU WARMIA GRAJEWO – TUR BIELSK PODLASKI

Dziś o 13:00 w Grajewie rozpocznie się niezwykle ciekawie zapowiadający się mecz zespołów ze ścisłej czołówki tabeli IV ligi podlaskiej. Druga w tabeli WARMIA podejmie czwartego TURA. Oba zespoły dzieli różnica zaledwie jednego punktu. Żal, że w tym ważnym meczu nasz zespół wystąpi poważnie osłabiony brakiem dwóch czołowych zawodników: Maksyma Mirvy i Tomasza Dzierzgowskiego. TUR w bieżącym sezonie przegrał tylko jedno spotkanie a WARMIA ani jednego. Co więcej – na własnym boisku nasz zespół nie poniósł ANI JEDNEJ porażki w ligowych meczach w całym 2016 roku! Będzie dziś bardzo ciężko utrzymać tą passę, ale piłkarze WARMII na pewno dadzą z siebie wszystko, by ją podtrzymać i wygrać ten mecz. Zachęcam do śledzenia relacji tekstowej z dzisiejszego spotkania od godziny 13:00.

1′ Mecz rozpoczną goście

8′ Pierwsze minuty to wyrównana gra w środku pola

9′ Dośrodkowanie Kamila Randzio i łapie piłkę Sidun

12′ Pierwszy rzut rożny dla WARMII

13′ Po dośrodkowaniu piłkę wybijają obrońcy TURA, po chwili odbiera ją Kamil Randzio i podaje do Cybulskiego ale ten jest na spalonym

16′ Żółta kartka dla Rafała Kozikowskiego

17′ Rzut rożny dla gości

17′ Po dośrodkowaniu wybija piłkę Stankiewicz

20′ Bardzo groźnie pod naszą bramką! Ładna akcja gości i mocny strzał Nakielskiego, ale świetną interwencją popisał się Gieniusz i jest rzut rożny dla TURA

21′ GOL dla TURA. 0:1 Mateusz Jakubowski. Po dośrodkowaniu wybijamy piłkę, ale trafia ona do Mateusza Jakubowskiego, który przepięknym uderzeniem zza pola karnego trafia w samo „okienko” naszej bramki.

27′ Znowu groźnie w naszym polu karnym – błąd Macieja Krupy i Jakubowski mocno strzela na naszą bramkę, ale ofiarnie interweniuje Arciszewski i oddalamy zagrożenie

33′ Kuleje dziś nasza gra ofensywna i bardzo widoczny jest brak Dzierzgowskiego i Mirvy. Gramy na pewno lepiej niż w meczu z ORŁEM, ale akcji podbramkowych jak na razie nie stwarzamy

34′ Żółta kartka dla Andrzeja Kosińskiego

41′ Akcja Zubowskiego prawą stroną boiska ale nasz zawodnik traci piłkę i zaczną grę od własnej bramki goście

44′ Wreszcie dobra akcja WARMII – podanie Stankiewicza do Zubowskiego, lecz ten jest na pozycji spalonej

45′ Koniec pierwszej połowy meczu, w którym przegrywamy po „filmowym” golu Jakubowskiego w 21 minucie. 🙁

46′ Drugą połowę rozpoczną grajewianie

47′ Dobrym akcentem zaczynamy! Zubowski zagrywa pietą do Cybulskiego a ten strzela i jest rzut rożny

47′ Po dośrodkowaniu zamieszanie w polu karnym ale nie udaje się nam strzelić gola

47′ Następny korner dla WARMII – po dośrodkowaniu w świetnej sytuacji Zubowski strzela obok bramki!

49′ Po kontrowersyjnej decyzji sędziego rzut wolny dla TURA

49′ Mocny strzał Cara wybija Gieniusz!

53′ Po akcji gości świetna okazja Nakielskiego, który jednak z pola karnego strzela prosto w ręce Gieniusza!

52′ Rzut rożny dla grajewian

52′ Podwójna zmiana w naszym zespole – za Mikuckiego i Kozikowskiego wchodzą Matysiewicz i Staniszewski

52′ Po dośrodkowaniu strzał głową Domurata ponad poprzeczką bramki Siduna

61′ Okazja gości – Walczuk strzela obok bramki

62′ Zmiana w TURZE – za Karola Kosińskiego wchodzi na boisko Łukasz Pawluczuk

63′ Po dośrodkowaniu zamieszanie pod bramką TURA, ale po chwili piłka opuszcza boisko

65′ GOL dla TURA. 0:2 Mateusz Jakubowski. Akcja gości i po błędzie obrony Jakubowski strzela drugiego gola dla TURA.

68′ Zmiana w WARMII – za Stankiewicza wchodzi Przemek Zarzecki

71′ GOL dla TURA. 0:3 Łukasz Pawluczuk. Fatalny błąd naszej defensywy i po podaniu z prawej strony Pawluczuk trafia do siatki. Przegrywamy już trzema bramkami! 🙁

73′ Zmiana w WARMII – za Cybulskiego wchodzi na boisko Chyliński

76′ Rzut rożny dla WARMII

77′ Po dośrodkowaniu jeszcze jeden korner dla grajewian

77′ Zero korzyści po rzucie rożnym

78′ Żółta kartka dla Łukasza Pawluczuka

78′ Zmiana w TURZE – Zawadzki wszedł za Nakielskiego

86′ GOL dla TURA. Trampkarski błąd naszej defensywy i Łukasz Pawluczuk kończy akcję czwartym golem. Nie przegraliśmy przez cały 2016 rok meczu na własnym boisku a w ostatnim meczu dostajemy lanie.

88′ W zespole gości za Walczuka wszedł Rafał Kulikowski

89′ Rzut rożny dla TURA – po dośrodkowaniu przejmujemy piłkę

90′ Jakubowski strzela ponad poprzeczką naszej bramki

90′ + 2′ Koniec meczu. Przegrywamy wysoko ostatni mecz przed własną publicznością i była to pierwsza porażka naszego zespołu w kończącym się roku i w rundzie jesiennej.

05.11.2016 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo – TUR Bielsk Podlaski 0:4 (0:1)

Bramki: 0:1 Mateusz Jakubowski 21′, 0:2 Mateusz Jakubowski 65′, 0:3 Łukasz Pawluczuk 71′, 0:4 Łukasz Pawluczuk 86′

WARMIA: 1.Gieniusz – 4.Mikucki (52′ 13.Staniszewski), 17.Arciszewski (Kpt), 3.Domurat, 2.Krupa – 5.Randzio, 22.Edison, 10.Kozikowski (52′ 20.Matysiewicz), 19.Cybulski (73′ 9.Chyliński), 6.Stankiewicz (68′ 15.Zarzecki) – 11.Zubowski

REZERWA: 52.Sobolewski – 15.Zarzecki, 9.Chyliński, 7.Maciorowski, 20.Matysiewicz, 16.Polakowski, 13.Staniszewski

TUR: 12.Sidun – 13.Lewczuk, 3.Koźlik, 8.Car, 6.A.Kosiński – 17.K.Kulikowski, 11.Jakubowski, 7.K.Kosiński (62′ 9.Pawluczuk), 10.Łochnicki,16.Walczuk (88′ 19.R.Kulikowski) – 2.Nakielski (78′ 18.Zawadzki)

REZERWA: 1.Kotowicz – 19.R.Kulikowski, 15.P.Kosiński, 4.Witoszko, 18.Zawadzki, 9.Pawluczuk

Sędzia: Jakub Rutkowski (Białystok)

Żółte kartki: Kozikowski (WARMIA), A.Kosiński, Pawluczuk (TUR)