RELACJA LIVE Z MECZU WARMIA GRAJEWO – ORZEŁ KOLNO

Witam Państwa. Przed nami kolejny mecz WARMII Grajewo. Dziś nasz zespół podejmie ORŁA Kolno i jest to pojedynek pierwszej z ostatnią drużyną w tabeli rozgrywek IV ligi podlaskiej. Z góry przepraszam za opóźnienia w relacji, ze względu na to, że w zastępstwie naszego spikera Pana Wiesława Jerulanka będę dziś prowadził również spikerkę… Mam nadzieję, że dam radę. 😉 Do składu WARMII wracają Marcin Mikucki, Marcin Arciszewski i Kamil Randzio. Niestety zabraknie w zespole kontuzjowanych Maksyma Mirvy i Tomasza Dzierzgowskiego. Początek meczu o 15:00.

1′ Rozpoczęła WARMIA

6′ Rzut rożny dla WARMII – po krótkim rozegraniu zamieszanie w polu karnym gości, ale wybijają piłkę obrońcy ORŁA

8′ Szarża Kozikowskiego i kolejny rzut rożny dla grajewian

9′ Dośrodkowanie i piłka opuszcza linię końcową boiska

13′ Pierwszy rzut rożny dla gości po wybiciu piłki przez Edisona

13′ Po dośrodkowaniu wypiąstkowuje piłkę Gieniusz

19′ GOL dla ORŁA. 0:1 Robert Brzeziński. Szkolny błąd obrony gospodarzy i Robert Brzeziński z bliska trafia do bramki! Niespodziewane prowadzenie gości. Jak na razie gramy bardzo słabo.

21′ Rzut rożny dla WARMII

22′ Po dośrodkowaniu w świetnej sytuacji Edison strzela ponad poprzeczką bramki Bikowskiego!

24′ Ładny strzał Zubowskiego broni Bikowski

27′ Dobre podanie Cybulskiego do Stankiewicza, ale bramkarz ORŁA uprzedza naszego zawodnika i łapie piłkę

30′ dośrodkowanie z rzutu wolnego i Marcin Arciszewski strzela głową, ale piłka trafia w poprzeczkę!

33′ Zmiana w zespole gospodarzy – za Alberta Staniszewskiego wchodzi na boisko Przemek Zarzecki

36′ Silny strzał Zubowskiego z rzutu wolnego z problemami broni Bikowski

37′ Rzut rożny dla WARMII

38′ Po dośrodkowaniu szybko tracimy piłkę. Zupełnie nie wykorzystujemy tego, że gramy z wiatrem, który mocno dziś wieje w Grajewie

40′ Ładna próba WARMII – Zubowski dograł piłkę w pole karne a tam Domurat strzelił głową, ale zbyt lekko żeby zaskoczyć Bikowskiego

42′ Chwila przerwy w grze – na boisku leży poszkodowany w starciu Brzeziński, który jednak szybko wraca do gry

45′ Koniec pierwszej połowy. Tak grać nie przystoi liderowi. Przegrywamy 0:1 z ostatnią drużyną w tabeli, która zdobyła bramkę po katastrofalnym błędzie naszej obrony.

46′ Drugą połowę rozpoczną goście

49′ Jk na razie drugą połową zaczęliśmy w takim samym stylu w jakim graliśmy w pierwszej – słabo i beznadziejnie

53′ Wreszcie udana akcja WARMII – dośrodkowanie Stankiewicza i Domurat strzela głową, ale broni Bikowski

55′ Rzut rożny dla gości a po dośrodkowaniu kolejny

55′ Następne dośrodkowanie i było gorąco pod naszą bramką, ale nikt nie osiągnął piłki frunącej wzdłuż linii bramkowej

57′ Znów korner dla ORŁA, który widząc nieporadność naszego zespołu poczyna sobie coraz śmielej

59′ Zubowski strzela tuż obok słupka!

61′ Gwiazda strzela z rzutu wolnego, ale broni Gieniusz

62′ Kompletnie nie mamy pomysłu na grę

63′ Dobra, solowa akcja Zubowskiego, ale fatalny strzał wysoko ponad poprzeczką

64′ Za Kamila Randzio wchodzi na boisko Paweł Matysiewicz

66′ Znakomitą okazję dla ORŁA marnuje Brzeziński!

68′ Zmiana u gości – Grygoriew zastąpił Sadowskiego

70′ W ciągu minuty dwie doskonałe okazje pod bramką ORŁA – niestety, marnujemy je!

72′ Chyliński zmienia Kozikowskiego

73′ Rzut rożny dla WARMII

74′ Po dośrodkowaniu Edison trafia w poprzeczkę!

74′ Zagranie ręką w polu karnym obrońcy ORŁA i rzut karny dla WARMII!

74′ Żółte kartki dla Pisiaka i Brzezińskiego

75′ GOL dla WARMII. 1:1 Damian Zubowski. pewnie wykorzystana jedenastka i jest remis.

77′ Zmiana w ORLE – za Brzezińskiego wszedł na boisko Leszka

81′ Zmiana w WARMII – za Stankiewicza wchodzi Kacper Polakowski

84′ Świetna okazja WARMII – strzał Zubowskiego i tylko rzut rożny

84′ Po dośrodkowaniu „główka” Edisona i broni Bikowski

84′ Żółte kartki dla Grygoriewa i Gieniusza

86′ Po dośrodkowaniu znów strzela głową Edison – piłka o centymetry omija słupek!

90′ Trzy minuty dolicza sędzia do regulaminowego czasu gry

90′ + 2′ Rzut rożny dla WARMII

90′ + 2′ Cudownie broni Bikowski strzał Chylińskiego! Kolejny korner i tracimy piłkę po dośrodkowaniu

90′ + 3′ Koniec meczu! Tylko remisujemy z ostatnią drużyną w tabeli i tracimy cenne punkty. Marnym pocieszeniem jest to, że pozostajemy jak dotąd niepokonaną u siebie drużyną w 2016 roku