RELACJA LIVE Z MECZU WARMIA GRAJEWO – PROMIEŃ MOŃKI

1′ Rozpoczyna WARMIA

1′ Pierwszy rzut rożny dla grajewian

2′ Po dośrodkowaniu Cybulskiego z małymi kłopotami łapie piłkę Andraka

2′ W rewanżu rzut rożny dla PROMIENIA

3′ Przejmujemy piłkę po dośrodkowaniu, szybki kontratak i Mateusz Cybulski strzela tuż obok bramki gości!

6′ Rzut rożny dla WARMII

6′ Po dośrodkowaniu i „główce” Dzierzgowskiego z linii bramkowej wybija piłkę obrońca PROMIENIA!

7′ Żółta kartka dla Rafała Ziemkiewicza z zespołu gości

11′ Po wyrzucie z autu „główka” Odyjewskiego i Gieniusz wybija piłkę na rzut rożny

19′ Siadło tempo gry i od kilku minut nie działo się na boisku nic ciekawego

20′ Wreszcie akcja WARMII i od razu doskonała sytuacja – bliski pokonania Andraki był Dzierzgowski!

26′ Żółtą kartką ukarany został Odyjewski z PROMIENIA

26′ Strzał Kozikowskiego z rzutu wolnego wybija na aut Andraka

29′ GOL dla PROMIENIA! 0:1 Marek Kulikowski. Błąd Edisona, przejęcie piłki przez gości i Kulikowski z prawej strony pola karnego mocnym strzałem w róg nie daje szans Gieniuszowi

32′ Żółta kartka dla Rafała Kozikowskiego

35′ Niecelny strzał Kulikowskiego

38′ Chwila przerwy w grze – leży na boisku kontuzjowany Maciorowski

39′ Ładna akcja Dzierzgowskiego i strzał Cybulskiego broni Anadraka!

43′ Mocny strzał Maciorowskiego ponad bramką Gieniusza

45′ Dwie minuty dolicza sędzia do czasu gry w pierwszej połowie

45′ + 1′ Z rzutu wolnego strzela Cybulski – broni bramkarz PROMIENIA!

45 + 2′ Rzut rożny dla gości

45′ + 2′ Po dośrodkowaniu przejmujemy piłkę i sędzia kończy pierwszą część meczu

Gramy źle, nie wykorzystaliśmy dobrych okazji na początku meczu a później kompletnie straciliśmy pomysł na grę w ataku i niespodziewanie prowadzą goście. Musi dużo się zmienić w grze WARMII, aby zdobyć punkty w tym meczu!

Jest reakcja trenera Kądziora na grę naszego zespołu – do wejścia na boisko przygotowują się Łukasz Domurat i Maksym Mirva.

46′ Drugą połowę rozpoczną goście. A w naszym zespole Maksym Mirva i Łukasz Domurat zmieniają Kamila Randzio i Rafała Kozikowskiego.

48′ GOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:1 Tomasz Dzierzgowski! Dośrodkowanie Edisona z lewej strony i Tomasz Dzierzgowski głową z bliska zdobywa gola dla naszego zespołu!

51′ Rzut rożny dla WARMII – dośrodkowanie Cybulskiego i piłka trafia w boczną siatkę

53′ Żółta kartka dla Patryka Polińskiego z PROMIENIA

56′ Kolejna żółta kartka dla zawodnika gości – tym razem dla Jacka Maciorowskiego

59′ Będzie bardzo groźna sytuacja dla PROMIENIA – rzut wolny z 17 metrów na wprost od naszej bramki

59′ Strzał po ziemi Damiana Purty i broni Gieniusz

60′ Damian Purta ukarany żółtą kartką za faul na Zubowskim. Teraz to WARMIA ma rzut wolny tuż przed linią pola karnego

61′ Damian Zubowski strzela tuż obok „okienka” bramki Andraki!

63′ Edison – kolejna żółta kartka w tym meczu

65′ Zmiany w obu zespołach – w WARMII za Alberta Staniszewskiego wszedł Maciej Krupa a w PROMIENIU za Mateusza Purtę Dawid Grabowski

69′ Rzut rożny dla WARMII

69′ Po dośrodkowaniu szybko przejęli piłkę goście

70′ Kontratak PROMIENIA i było bardzo groźnie – Kulikowski strzela obok bramki Gieniusza

71′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu piłkę przejmują obrońcy PROMIENIA

29′ Po dośrodkowaniu Stankiewicza faul na Zubowskim w polu karnym gości i rzut karny dla naszego zespołu

75′ GOOOOOOL dla WARMII! 2:1 Damian Zubowski. Mocny strzał Zubowskiego, piłka po rękach Andraki wpadła do bramki. Prowadzimy 2:1!

77′ Zmiana w PROMIENIU – za Wińskiego wchodzi na boisko Marcin Purta

79′ Żółta kartka dla Damiana Zubowskiego

80′ Druga żółta kartka dla Macieja Odyjewskiego i w jej konsekwencji zawodnik PROMIENIA musi opuścić boisko

84′ Strzał Zubowskiego obok bramki Andraki

85′ Zmiana w PROMIENIU – za Polińskiego wszedł na boisko Filip Misiewicz

87′ Rzut rożny dla WARMII

87′ Po dośrodkowaniu strzał Zubowskiego broni Andraka

88′ Zmiana w WARMII – za Zubowskiego wszedł na boisko Piotr Chyliński

90′ Trzy minuty dolicza sędzia Rutkowski do regulaminowego czasu gry

90′ + 1′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 3:1 Tomasz Dzierzgowski! Podanie Cybulskiego do Dzierzgowskiego i nasz napastnik strzela trzeciego gola dla grajewian!

90′ + 3′ koniec meczu. Wygrywamy 3:1 ale styl gry naszego zespołu pozostawia dziś wiele do życzenia. trzeba jednak przyznać, że goście zagrali bardzo mądrze i ambitnie.

17.09.2016 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo – PROMIEŃ Mońki  3:1 (0:1)

Bramki: 0:1 Marek Kulikowski 29′, 1:1 Tomasz Dzierzgowski 48′, 2:1 Damian Zubowski 75′ (rzut karny), 3:1 Tomasz Dzierzgowski 90′ + 1′

WARMIA: 1.Gieniusz – 4.Mikucki, 17.Arciszewski (Kpt), 22.Edison, 5.Randzio (46′ 3.Domurat) – 13.Staniszewski (65′ 2.Krupa), 11.Zubowski (88′ 9.Chyliński), 10.Kozikowski (46′ 8.Mirva), 19.Cybulski 6.Stankiewicz  – 7.Dzierzgowski

REZERWA: 52.Sobolewski – 2.Krupa, 3.Domurat, 9.Chyliński, 8.Mirva

PROMIEŃ: 1.Andraka – 5.D.Purta, 6.Stachelek, 9.Grygo, 15.Wiński (77′ 2.Marcin Purta) – 14.Poliński (85′ 22.Misiewicz), 10.Maciorowski, 17.Ziemkiewicz (Kpt), 13.Mateusz Purta (65′ 16.Grabowski), 11.Odyjewski – 7.Kulikowski

REZERWA: 12.Szypcio – 22.Misiewicz, 2.Marcin Purta, 8.Woronowicz, 16.Grabowski

Sędzia: Jakub Rutkowski (Białystok)

Żółte kartki: Kozikowski, Edison, Zubowski (WARMIA), Ziemkiewicz, Odyjewski (dwie), Poliński, Maciorowski, D.Purta (PROMIEŃ)

Czerwona kartka: Maciej Odyjewski (PROMIEŃ) – 80′ (w konsekwencji drugiej żółtej kartki)