RELACJA LIVE Z MECZU WARMIA GRAJEWO – DĄB DĄBROWA BIAŁOSTOCKA 37

1′ Rozpoczyna WARMIA

2′ Bardzo ładna akcja WARMII – świetne dośrodkowanie Stankiewicza z lewej strony i Dzierzgowski będąc w doskonałej sytuacji strzelił z woleja ponad poprzeczką

5′ Rzut rożny dla WARMII – dośrodkowanie Zubowskiego i wielkie kłopoty z jego obroną miał Tomasz Jarmoszko!

9′ Drugi korner dla WARMII – znowu Zubowski i jeden z obrońców DĘBU wybija piłkę z bramki!

11′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:0 Damian Zubowski! Kapitalna, koncertowa akcja WARMII. Znakomitą – typowo brazyliską sztuczką popisał się Edison, który zagrał do Cybulskiego, szybkie podanie z lewej strony do Zubowskiego a ten w polu karnym nie dał szans bramkarzowi!

20′ Siadło tempo gry po zdobyciu gola przez WARMIĘ

22′ Bardzo dobre dośrodkowanie Stankiewicza, lecz nasi napastnicy spóźnili się do piłki

25′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:0 Damian Zubowski! Znów śliczna akcja grajewian – z lewej strony dośrodkował Stankiewicz, próbował wślizgiem zdobyć gola Dzierzgowski, lecz nie trafił w piłkę na szczęście Zubowski „zamknął” dośrodkowanie i wbił piłkę do bramki!

26′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 3:0 Tomasz Dzierzgowski! Kapitalna, solowa akcja Dzierzgowskiego, który zakręcił obrońcami i bramkarzem kończąc swój popis strzałem do pustej bramki!

28′ Rzut rożny dla DĘBU – po dośrodkowaniu sędzia dopatrzył się przewinienia gracza gości

32′ Ładna akcja Orpika i strzał ponad bramką WARMII

33′ Indywidualna akcja Dzierzgowskiego i rzut rożny dla naszego zespołu

34′ Ależ ma ostatnio pecha Tomek Dzierzgowski! Świetnie dośrodkował mu Stankiewicz, nasz napastnik zrobił wszystko dobrze, ale piłka minimalnie ominęła słupek bramki DĘBU!

36′ Żółta kartka dla Edisona – sędzia dopatrzył się faulu Brazylijczyka

39′ To jest niemożliwe! Znów pech Dzierzgowskiego! Piłka trafia w słupek po strzale naszego zawodnika!

40′ GOL dla DĘBU. 3:1 Mateusz Łabieniec. Zamiast wygrywać 5:0 tracimy gola… Łabieniec z bliska pokonał Gieniusza.

45′ Koniec pierwszej połowy. Prowadzimy 3:1. Tylko 3:1, bo goli dla WARMII powinno paść co najmniej drugie tyle.

46′ Druga połowę rozpoczynają goście – w ich zespole Dawid Dudziuk zmienił Mateusza Jarmoszko

49′ Żółta kartka dla Janusza Stankiewicza

58′ Po przerwie WARMIA nadal przeważa, ale mecz toczy się w wolnym tempie i nie dzieje się nic ciekawego

63′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 4:1 Janusz Stankiewicz. Tomasz Dzierzgowski odebrał piłkę dla obrońcy DĘBU i wyłożył ją Stankiewiczowi tak, że pozostało mu tylko przyłożyć nogę i zdobyć gola!

65′ Żółta kartka dla Macieja Orpika za faul na Dzierzgowskim

66′ Rzut rożny dla DĘBU

67′ Po dośrodkowaniu sędzia przerwał grę dopatrując się przewinienia piłkarza gości. Grę wznowi Gieniusz.

70′ Zmiana w WARMII – za Alberta Staniszewskiego wszedł Maciej Krupa

72′ Okazja grajewian! Dzierzgowski strzela, ale Jarmoszko odbija piłkę i zapobiega utracie piątej bramki!

79′ Zmiana w zespole gości – za Mateusza Łabieńca wchodzi Kamil Maślanik

81′ GOL dla DĘBU. 4:2 Kamil Maślanik. Duzy błąd popełnił młody Maciej Krupa, który pogubił się przy wyprowadzaniu piłki, zagrał do Gieniusza, zbyt słabo i przejął piłkę Maślanik zdobywając gola dla gości. Głupio tracimy dziś bramki.

83′ Żółta kartka dla Biernackiego za faul na Dzierzgowskim

84′ Zmiana w WARMII – za Cybulskiego wchodzi Zarzecki

85′ Okazja WARMII – rzut wolny Kozikowskiego, sprytne zagranie i Dzierzgowski był bliski pokonania Jarmoszki.

87′ Zmiana w WARMII – Łukasz Domurat wszedł za Kozikowskiego

90′ Trzy minuty dolicza sędzia do regulaminowego czasu gry

90′ + 1′ Jeszcze strzał Dzierzgowskiego i nogami broni Jarmoszko!

90′ + 1′ Rzut rożny dla WARMII

90′ + 1′ Zmiana u grajewian – za Zubowskiego wchodzi Matysiewicz

90′ + 2′ Po dośrodkowaniu wybili piłkę poza pole karne obrońcy gości

90′ + 3′ Jeszcze jeden korner dla WARMII

90′ + 3′ Źle rozegrany rzut rożny przez nasz zespół i sędzia kończy ten mecz. Wynik zupełnie nie oddaje przebiegu gry. WARMIA powinna była wygrać ten mecz wysoko, a wygrała tylko 4:2 będąc zespołem o klasę lepszym od DĘBU.

03.09.2016 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo – DĄB Dąbrowa Białostocka 4:2 (3:1)

Bramki: 1:0 Damian Zubowski 11′, 2:0 Damian Zubowski 25′, 3:0 Tomasz Dzierzgowski 26′, 3:1 Mateusz Łabieniec 40′, 4:1 Janusz Stankiewicz 63′, 4:2 Kamil Maślanik 81′

WARMIA: 1.Gieniusz – 4.Mikucki, 17.Arciszewski (Kpt), 22.Edison, 5.Randzio – 13.Staniszewski (70′ 2.Krupa), 11.Zubowski, 10.Kozikowski (87′ 3.Domurat), 19.Cybulski (86′ 16.Zarzecki), 6.Stankiewicz  – 7.Dzierzgowski

REZERWA: 52.Sobolewski – 16.Zarzecki, 2.Krupa, 15.Polakowski, 3.Domurat, 9.Chyliński, 20.Matysiewicz

DĄB: 1.T.Jarmoszko – 17.Tochwin, 18.Speichler, 3.Sujeta (Kpt), 4.J.Sołowiej – 14.M.Jarmoszko (46′ 8.Dudziuk), 11.M.Łabieniec (79′ 13.Maślanik), 6.M.Sołowiej, 4.Biernacki,  – 19.Kowalczyk, 10.Orpik

REZERWA: 8.Dudziuk, 16.Dzitkowski, 13.Maślanik

Sędzia: Jakub Rutkowski (Białystok)