RELACJA LIVE Z MECZU WARMIA – ZNICZ BIAŁA PISKA

1′ Rozpoczyna WARMIA

3′ Pierwszy rzut rożny dla ZNICZA i po dośrodkowaniu szybko przejmujemy piłkę

6′ Rzut rożny dla WARMII – dośrodkowanie zbyt mocne i wybijają piłkę obrońcy ZNICZA

8′ Po błędzie Mikuckiego przed szansą na gola był Konrad Radzikowski, na nasze szczęście zawodnik gości strzelił obok bramki

11′ Będzie groźnie – Radzikowski faulowany przez Domurata przy narożniku boiska

12′ Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Cychol uderzył piłkę głową ponad naszą bramką

15′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:0 Maksym Mirva! Świetna akcja Kamila Prusinowskiego, który doskonale dośrodkował z lewej strony boiska na głowę Maksyma Mirvy a ten strzałem głową umieścił piłkę w bramce ZNICZA!

20′ Rzut wolny dla ZNICZA. Dośrodkowanie z rzutu wolnego i piłka w rękach naszego bramkarza

21′ Rzut wolny dla WARMII z narożnika boiska

22′ Próbował sprytnie zagrać Strzeliński, ale wybił piłkę obrońca ZNICZA

22′ Żółta kartka dla Michała Świderskiego

26′ Rzut wolny dla ZNICZA z lewej strony boiska, dośrodkowanie w pole karne i Gieniusz wypiąstkowuje piłkę

27′ Żółta kartka dla Marcina Mikuckiego

29′ Łapiński strzela z 30 metrów ponad naszą bramką

31′ Bardzo dobra akcja Michałowskiego prawą stroną boiska i mocny strzał po którym pilką uderza w zewnętrzną część słupka naszej bramki!

34′ Rzut rożny dla WARMII

35′ Po dośrodkowaniu świetny strzał głową Arciszewskiego tuż obok bramki!

36′ Złe wybicie bramkarza gości i Strzeliński próbował przelobować Radzikowskiego, ale piłka minimalnie ominęła poprzeczkę! Dwie szanse na gola – po każdej z nich część kibiców krzyczała już JEEST! widząc piłkę w bramce. Ciągle jest jednak 1:0.

40′ Rzut rożny dla gości

41′ Po dośrodkowaniu Adamiec strzela głową ponad poprzeczką bramki Gieniusza

42′ Groźnie pod naszą bramką – mieliśmy problem z wybiciem piłki i w końcu michałowski strzela obok bramki

43′ Żółta kartka dla Marcina Arciszewskiego

45′ Sypytkowski wyszedł z akcją lecz z 30 metrów strzelił potwornie niecelnie

45′ + 1′ Koniec pierwszej połowy. Dobry mecz w Grajewie i zasłużone prowadzenie WARMII 1:0.

Dzisiejszy mecz obserwuje z trybun wychowanek naszego Klubu – obecnie piłkarz GÓRNIKA Łęczna Łukasz Bogusławski

46′ Drugą połowę rozpoczną goście. W naszym zespole mamy zmianę – za Marcina Mikuckiego wszedł na boisko Kamil Randzio

50′ Rzut wolny dla ZNICZA i bardzo nieudane dośrodkowanie Romachowa

53′ Póki co w drugiej połowie gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska

57′ Zmiana w ZNICZU – za Romachowa wchodzi Jakub Giza

58′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:0 Łukasz Domurat! Swietne podanie z rzutu wolnego Maksyma Mirvy, piłkę w polu karnym doskonale zagrał Prusinowski a Łukasz Domurat wślizgiem wbił piłkę do bramki Radzikowskiego! Prowadzimy 2:0 ze ZNICZEM!

60′ Rzut rożny dla ZNICZA

60′ Po dośrodkowaniu i strzale zawodnika gości (to chyba był Robert Cychol) poprzeczka ratuje nasz zespół przed utratą bramki

61′ Żółta kartka dla Pawła Sypytkowskiego

65′ Świetna okazja gości – Świderski zbyt długo zwlekał z podaniem i ZNICZ stracił piłkę

67′ Zmiana w ZNICZU – za Łapińskiego wszedł na boisko Adrian Mleczek

69′ Zmiana również w WARMII – za Chylińskiego wszedł Paweł Matysiewicz

72′ Żółta kartka dla Maksyma Mirvy

74′ Adamiec strzela ponad bramką Gieniusza

76′ Bardzo ładna akcja Prusinowskiego ze Strzelińskim zakończona podaniem do Cybulskiego, który jednak był na spalonym

77′ Zmiana w WARMII – za Prusinowskiego, który miał udział w zdobyciu przez nasz zespół dwóch bramek wchodzi Tomasz Dzierzgowski

79′ Michałowski strzela ponad poprzeczką bramki WARMII

80′ Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego strzał zawodnika ZNICZA i cudowna parada Gieniusza

82′ Dobra akcja Mirvy i mocny strzał z ostrego kąta Dzierzgowskiego – piłka jednak mija bramkę gości

84′ Żółta kartka dla Adamca

85′ Z rzutu wolnego dośrodkowywał Mirva i o mały włos zaskoczyłby bramkarza gości!

86′ Zmiana w ZNICZU – za Adamca wszedł na boisko Konrad Romachów

87′ Zmiana w WARMII – za Mateusza Cybulskiego wchodzi na boisko Albert Staniszewski

90′ Trzy minuty doliczył sędzia do regulaminowego czasu gry

90′ + 2′ Jeszcze będzie groźnie – rzut wolny dla ZNICZA z lewej strony boiska

90′ + 2′ Świetny strzał Marcina Gałązki i Gieniusz fantastycznie wybija piłkę na rzut rożny

90′ + 3′ Bardzo nieudane dośrodkowanie z rzutu rożnego

90′ + 3′ KONIEC MECZU! Wygrywamy 2:0! Wesołych Świąt! 🙂

26.03.2016 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo – ZNICZ Biała Piska  2:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Maksym Mirva 15′, 2:0 Łukasz Domurat 58′

WARMIA 1.Gieniusz – 4.Mikucki (46′ 5.Randzio), 17.Arciszewski (Kpt), 3.Domurat, 6.Stankiewicz – 11.Chyliński (69′ 20.Matysiewicz), 9.Strzeliński, 14.Mirva, 9.Cybulski (87′ 13.Staniszewski), 16.Sypytkowski  –  18.Prusinowski (77′ 7.Dzierzgowski)

REZERWA: 52.Sobolewski – 13.Staniszewski, 5.Randzio, 20.Matysiewicz, 10.Kozikowski, 15.Lekenta, 7.Dzierzgowski

ZNICZ: 12.A.Radzikowski – 13.Denert, 4.Ekstowicz, 19.M.Świderski (Kpt), 25.Cychol – 18.M.Romachów (57′ 3.Giza), 8.Drągowski, 11.Łapiński (67′ 10.Mleczek), 14.Michałowski, 7.Adamiec (86′ 17.K.Romachów) – 9.K.Radzikowski

REZERWA: 1.Rudneu – 2.Tercjak, 3.Giza, 22.Nieckowski, 6.Gałązka, 17.K.Romachów, 10.Mleczek

Sędzia: Konrad Lewończuk (Białystok)

Żółte kartki: Mikucki, Arciszewski, Sypytkowski, Mirva, Gieniusz (WARMIA), M.Świderski, Adamiec (ZNICZ)