TRIUMF MŁODZIKÓW AKADEMII.

Zespół Młodzików Akademii Piłkarskiej WARMII Grajewo wygrał w niedzielę rozgrywany w grajewskiej hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Turniej o Puchar Prezesa K.S. WARMIA Grajewo. Podopieczni trenera Kamila Randzio zajęli pierwsze miejsce w końcowej tabeli po meczach, które w systemie „każdy z każdym” rozegrały biorące udział w turnieju następujące zespoły: RONA I Ełk, RONA II Ełk, PIŁKARSKIE TALENTY Ełk, SPARTA Augustów oraz gospodarze – WARMIA I Grajewo i WARMIA II Grajewo.

Mecze turnieju były niezwykle emocjonujące. Pierwszy zespół WARMII po pechowej porażce w pierwszym meczu turnieju 1:2 z RONĄ I Ełk wygrał cztery kolejne spotkania. Zwycięstwo w turnieju nie przyszło jednak łatwo – nasza drużyna zapewniła je sobie w ostatnim, trzymającym w napięciu do ostatnich sekund meczu z „PIŁKARSKIMI TALENTAMI” Ełk. Po pasjonującej grze wygrali grajewianie 3:2 i to oni zdobyli puchar Prezesa K.S. WARMIA.

Naszą Akademię reprezentowali: Dariusz Bieńkowski – Jakub Drozdowski, Kacper Śleszyński, Arkadiusz Mazurek, Bartosz Mazurek (ur. w 2007 roku najmłodszy uczestnik turnieju!), Igor Duchnowski, Kacper Niebrzydowski, Oliwer Barycki, Eryk Klonowski; Dawid Piaszczyński – Maciej Zyskowski, Kamil Modzelewski, Krzysztof Kindeusz, Wiktor Wencek, Konrad Organek, Jakub Żbikowski, Marta Duzikowska, Patryk Lenkiewicz, Patryk Wiśniewski, Mateusz Wiewiórowski.

Oto wyniki turnieju:

RONA I Ełk – WARMIA I Grajewo 2:1

RONA II Ełk – PIŁKARSKIE TALENTY Ełk 2:0

WARMIA II Grajewo – RONA I Ełk 1:3

SPARTA Augustów – RONA II Ełk 1:1

WARMIA II Grajewo – WARMIA I Grajewo 0:1

SPARTA Augustów – PIŁKARSKIE TALENTY Ełk 3:2

RONA II Ełk – WARMIA I Grajewo 0:3

WARMIA II Grajewo – SPARTA Augustów 1:2

PIŁKARSKIE TALENTY Ełk – RONA I Ełk 4:1

RONA II Ełk – WARMIA II Grajewo 0:0

WARMIA I Grajewo – SPARTA Augustów 3:1

RONA I Ełk – RONA II Ełk 2:2

WARMIA I Grajewo – PIŁKARSKIE TALENTY Ełk 3:2

RONA I Ełk – SPARTA Augustów 1:1

PIŁKARSKIE TALENTY Ełk – WARMIA II Grajewo 3:1

Mecze sędziował Piotr Wierzbicki.

Końcowa klasyfikacja turnieju:

 

 

PUNKTY

BILANS BRAMKOWY

1

WARMIA I Grajewo

12

11-5

2

SPARTA Augustów

8

8-8

3

RONA I Ełk

8

9-9

4

PIŁKARSKIE TALENTY Ełk

6

11-10

5

RONA II Ełk

6

5-6

6

WARMIA II Grajewo

1

3-9

 

Trenerzy uczestniczących zespołów jednogłośnie wybrali najlepszym zawodnikiem turnieju Igora Duchnowskiego z WARMII I Grajewo.


Ekipa naszej Akademii z Pucharem!