RELACJA LIVE Z MECZU OLIMPIA OLSZTYNEK – WARMIA GRAJEWO

Witam Państwa z Olsztynka. Za kilka chwil nasz zespół rozpocznie kolejny mecz ligowy. Rywalem WARMII będzie dziś miejscowa OLIMPIA. W naszym składzie sporo zmian. Nie przyjechali z zespołem Paweł Matysiewicz, Kamil Randzio i Damian Zubowski. W rezerwie jest Marcin Arciszewski, ale jego występ jest mało prawdopodobny. W ostatniej chwili na mecz został dowieziony Krzysztof Gieniusz, który musiał dziś być  w pracy i nie wyjechał z zespołem. Zagra od pierwszej minuty Tomasz Dzierzgowski, którego udało się przywrócić do zdrowia po chorobie, która wyeliminowała go z udziału w meczu z ŁKS 1926 Łomża.

1′ Rozpoczyna WARMIA

4′ Świetna okazja WARMII! Tomasz Dzierzgowski zabrał piłkę obrońcy i pobiegł lewą stroną, po czym próbował dograć do Cybulskiego, ale podał bardzo niecelnie i zawodnik OLIMPII wybił piłkę na rzut rożny

5′ Rzut rożny rozegrany krótko, po chwili dośrodkowuje Strzeliński lecz nie jest to dobre dośrodkowanie i wkrótce tracimy piłkę

7′ Znów akcja WARMII – Chyliński z lewej strony strzela w boczną siatkę bramki gospodarzy

9′ Z lewej strony boiska z rzutu wolnego strzelał Narojczyk ale Gieniusz wybija piłkę poza nasze pole karne

10′ Znów dynamicznie wbiegł w pole karne Dzierzgowski, ale w ostatniej chwili piłkę wyłuskał mu obrońca OLIMPII

13′ Pierwszy rzut rożny dla gospodarzy. Po krótkim rozegraniu przejmujemy piłkę

14′ Szybki kontratak WARMII – Strzeliński świetnie dogrywa piłkę w pole karne, jednak obrońca OLIMPII ofiarnie wybija piłkę na róg

14′ Po dośrodkowaniu sędzia odgwizdał faul na bramkarzu gospodarzy

17′ Dzierzgowski prawą stroną – dobre wyłożenie piłki Chylińskiemu, ale ten naciskany przez obrońcę nie mógł jej opanować! To była znów świetna okazja WARMII!

22′ Świetny, techniczny strzał Strzelińskiego z 30 metrów i piłka minimalnie omija okienko bramki gospodarzy

25′ Piotr Chyliński wywalczył rzut rożny dla WARMII

26′ Po dośrodkowaniu z woleja strzelał Sypytkowski, piłka była trudna do opanowania i strzał wyszedł bardzo niecelny

32′ Żółta kartka dla Różowicza z OLIMPII

36′ Teraz było groźnie pod naszą bramką ale Sobolewski strzelił obok słupka

39′ Rzut rożny dla OLIMPII

40′ Dośrodkowanie Alancewicza i Gieniusz wybija piłkę na aut boczny

41′ Dobry kontratak WARMII – Cybulski zagrywa do wychodzącego sam na sam z bramkarzem Sypytkowskiego, jednak Miara był szybszy i ubiegł naszego zawodnika

42′ Groźnie pod naszą bramką – Różowicz atakował z prawej strony pola karnego ale zabrał mu piłkę Mateusz Cybulski

45′ Po akcji Dzierzgowskiego i podaniu z prawej strony strzela ponad bramką Miary Sypytkowski

45′ Koniec pierwszej połowy. Gramy dobrze, lecz nieskutecznie. Szkoda niewykorzystanych sytuacji, ale w drugiej połowie będzie lepiej! Musi być!

46′ Drugą połowę rozpoczynają gospodarze

51′ Alancewicz strzela wysoko nad poprzeczką naszej bramki

54′ GOL dla OLIMPII. 1:0 Piotr Żórański. Akcja OLIMPII prawą stroną, dokładne dośrodkowanie w nasze pole karne i Żórański celną głowką pokonał Gieniusza. 🙁

55′ Szarżował lewą stroną boiska Strzeliński – jego podanie trafiło jednak w obrońcę OLIMPII

57′ Rzut rożny dla gospodarzy

57′ Po dośrodkowaniu wybija piłkę poza pole karne nasz bramkarz

60′ Świetne podanie Strzelińskiego do Chylińskiego i dynamiczne wejście naszego zawodnika zakończone strzałem obok bramki

61′ Rzut rożny dla OLIMPII – po dośrodkowaniu piłkę łapie Gieniusz

64′ Żółta kartka dla Żórańskiego za zatrzymanie piłki ręką

65′ Żółta kartka dla Pawła Sypytkowskiego

65′ Żółta kartka dla naszego bramkarza za krytykę pracy arbitra

66′ Zmiana w WARMII – za Piotra Chylińskiego wchodzi na boisko Albert Staniszewski

68′ Akcja gospodarzy, ale świetnie interweniował teraz debiutujący w III lidze 16-letni Przemysław Zarzecki

69′ Żółta kartka dla Zarzeckiego za kolejną interwencję, tym razem jednak to był faul

72′ Groźnie pod naszą bramką, po dośrodkowaniu Alancewicza piłka mija słupek naszej bramki i żaden z zawodników gospodarzy nie dochodzi do piłki

73′ Zmiana w zespole OLIMPII – za Żórańskiego wszedł Sebastian Kowalski

74′ Żółta kartka dla Narojczyka za faul na Staniszewskim

75′ Żółta kartka dla Sobolewskiego za brzydki faul na Staniszewskim

77′ Kolejna żółta kartka – tym razem ukarany został Marcin Mikucki

82′ Dobra akcja WARMII jednak Mikucki został złapany na pozycji spalonej

82′ I następna żółta kartka – ukarany Alancewicz z OLIMPII

85′ Zmiana w OLIMPII – za Różowicza wchodzi Zejer

87′ Festiwal żółtych kartek – tym razem otrzymał ją Adam Lekenta

90′ Mocny strzał Alancewicza obok naszej bramki

90′ Sędzia dolicza 4 minuty do regulaminowego czasu gry

90′ + 2′ Adam Lekenta otrzymuje drugą żółtą kartkę za odepchnięcie zawodnika OLIMPII. Kończymy mecz w 10-tkę!

90′ + 2′ Sędzia szasta kartkami na prawo i lewo… Tym razem Rusiecki z OLIMPII

90′ + 2′ Czy jest jeszcze jakaś kartka? Oczywiście! Alancewicz po raz drugi otrzymuje żółtą i w rezultacie opuszcza boisko

90′ + 4′ Koniec meczu. Zamiast wygrywać do przerwy 2:0 przegrywamy 0:1 cały mecz. Szkoda, bo choć graliśmy w niezwykle osłabionym składzie to mogliśmy wywieźć punkty z Olsztynka.

03.10.2015 Olsztynek, Stadion Miejski

OLIMPIA Olsztynek – WARMIA Grajewo 1:0 (0:0)

Bramki: 1:0 Piotr Żórański 54′

OLIMPIA: 32.Miara – 13.Francuz, 5.Michałowski (Kpt), 3.Waląg, 6.Narojczyk – 10.Żórański (73′ 4.Kowalski), 9.Wronka, 7.Alancewicz, 8.Sobolewski, 15.Rusiecki  – 2.Różowicz (85′ 18.Zejer)

REZERWA: 26.Macoch – 4.Kowalski, 18.Zejer

WARMIA: 1.Gieniusz – 15.Lekenta, 3.Domurat, 20.Zarzecki, 4.Mikucki –  10.Chyliński (66′ 13.Staniszewski), 19.Cybulski, 9.Strzeliński, 8.Mirva (Kpt), 16.Sypytkowski – 7.Dzierzgowski

REZERWA: 52.Sobolewski – 18.Makowski, 17.Arciszewski, 13.Staniszewski, 2.Olszyński

Sędzia: Andrzj Patrejko (W.-M.Z.P.N. Olsztyn)

Żółte kartki: Różowicz, Żórański, Sobolewski, Alancewicz (OLIMPIA), Sypytkowski, Gieniusz,Zarzecki, Mikucki, Lekenta (WARMIA)

Czerwone kartki: Paweł Alancewicz 90′ + 2′ (za drugą żółtą kartkę) (OLIMPIA), Adam Lekenta 90′ + 2′ (za drugą żółtą kartkę) (WARMIA)