CZAS WYBORÓW.

W najbliższą niedzielę 16 listopada odbędą się wybory samorządowe. To niezwykle ważny dzień dla mieszkańców naszego miasta oraz dla przyszłości Klubu Sportowego WARMIA Grajewo, który już od 90 lat jest jednym symboli Grajewa. Jedną z jego najcenniejszych, najbardziej trwałych marek. Ten Klub to tysiące osób – kibiców, zawodników, trenerów i działaczy sportowych, którzy od niemal wieku tworzą więź miasta z Klubem. W wielu miejscach w Polsce, dla wielu ludzi miasto Grajewo jest kojarzone właśnie z WARMIĄ. Ze względu na trwały związek z miastem udział w wyborach samorządowych jest obowiązkiem każdego kibica i sympatyka WARMII. Środki przekazywane przez samorząd dla naszego Klubu są dla WARMII podstawą egzystencji. Klub korzysta z infrastruktury sportowej naszego miasta. W tej sytuacji to jakich wybierzemy radnych miasta, powiatu oraz burmistrza będzie kluczowe dla kolejnych czterech lat funkcjonowania Klubu. Dla dobra około 150 zawodników obecnie trenujących w naszym Klubie od żaków do seniorów potrzebujemy stabilności oraz zasad, które będą budujące a nie destrukcyjne. Apelujemy o poparcie dla kandydatów czynnie wspierających nasz Klub i o rozwagę podczas głosowania.

W tegorocznych wyborach zdecydowało się wziąć udział trzech członków Zarządu naszego Klubu:

– Prezes Zarządu Marek Senderacki, kandydujący do Rady Powiatu z Komitetu Wyborczego Wyborców „Współpraca Dla Grajewa” – pozycja nr 10


– Wiceprezes Zarządu Krzysztof Piekarski, kandydujący do Rady Miasta z Polskiego Stronnictwa Ludowego – Okręg nr 16


– Wiceprezes Zarządu Wojciech Nietupski, kandydujący do Rady Miasta z Komitetu Wyborczego Wyborców „Współpraca Dla Grajewa” – Okręg nr 14


Gorąco zachęcamy Państwa do czynnego udziału w wyborach i prosimy o głosy dla kandydatów wywodzących się z naszego Klubu.

Z góry Państwu dziękujemy za okazane zaufanie.

Zarząd K.S. WARMIA Grajewo