SPOTKANIE Z HISTORIĄ

W piątek 7 listopada w Grajewskiej Izbie Historycznej najmłodsi wychowankowie Akademii Piłkarskiej WARMIA Grajewo oraz zawodnicy zespołu seniorów i przedstawiciele Zarządu Klubu Sportowego WARMIA Grajewo uczestniczyli w otwarciu wystawy dotyczącej naszego Klubu w 90-tą rocznicę jego powstania. Wystawa przygotowana przez Grajewską Izbę Historyczną we współpracy z naszym Klubem przedstawia zarys długiej historii WARMII. Przewodnik muzealny GiH pan Maciej Grabowski zapoznał najmłodszych zawodników z historią Klubu w którym rozpoczynają swoją piłkarską przygodę. Udział najmłodszych w otwarciu wystawy to pomysł Zarządu Klubu mający na celu przybliżenie dzieciom Klubu oraz jego ważnej roli w życiu i historii naszego miasta. Gorąco zachęcamy kibiców i mieszkańców naszego miasta do odwiedzenia Grajewskiej Izby Historycznej i zapoznania się z wystawą.