WALECZNI I AMBITNI.

Gorycz sobotniej porażki seniorów osłodzili w niedzielne południe młodzi piłkarze naszej Akademii Piłkarskiej. W kolejnym meczu Ligi Młodzików nasz zespół po bardzo dobrej grze pokonał UKS ZiHART Augustów 2:1. Podopieczni trenera Kamila Randzio pokazali w tym spotkaniu nie tylko ogromną ambicje i wolę walki ale i niemałe już umiejętności. Nasza drużyna przeważała przez większość rozgrywanego 2 x 30 minut meczu. Niestety, w pierwszej połowie spotkania to goście wyszli na prowadzenie, gdy po jednym z nielicznych błędów naszej obrony wykorzystali sytuację sam na sam z bramkarzem Dawidem Piaszczyńskim (Dawid jest synem byłego bramkarza WARMII Grzegorza, który pod koniec lat 90-tych bronił bramki naszego Klubu). W drugiej połowie konsekwentna i ambitna gra naszego zespołu przyniosła dwa gole, które zdobyli Igor Duchnowski i Dominik Górski. Sytuacji do zdobycia kolejnych bramek było sporo, lecz nie udało się ich wykorzystać. Za tydzień nasz zespół zagra na wyjeździe ze SPARTĄ Augustów.

LIGA MŁODZIKÓW, Grupa I

05.10.2014 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo – UKS ZiHART Augustów 2:1 (0:1)

Bramki: Igor Duchnowski, Dominik Górski

WARMIA: Dawid Piaszczyński – Krzysztof Kindeusz, Jakub Drozdowski, Kacper Niebrzydowski – Wiktor Wencek, Kacper Śleszyński, Igor Duchnowski – Dominik Górski

REZERWA: Bartłomiej Pachucki, Arkadiusz Mazurek, Oliwer Barycki, Dawid Gutowski, Eryk Klonowski, Konrad Organek, Mateusz Wiewiórowski, Szymon Wróblewski, Kacper Podbereski.Stoją od lewej: Jakub Drozdowski, Wiktor Wencek, Filip Chmielewski, Mateusz Wiewiórowski, Arkadiusz Mazurek, Dominik Górski, Dawid Gutowski, Dawid Piaszczyński, Krzysztof Kindeusz, Igor Duchnowski, Kacper Niebrzydowski, trener Kamil Randzio
W dolnym rzędzie od lewej: Eryk Klonowski, Kacper Śleszynski, Konrad Organek, Oliwer Barycki, Kacper Podbereski, Bartłomiej Pachucki