BENIAMINEK Z WASILKOWA KOLEJNYM RYWALEM.

W sobotę 13 września  o godzinie 15:00 piłkarze WARMII Grajewo zmierzą się na wyjeździe z beniaminkiem rozgrywek KS Wasilków.

Podopieczni trenera Artura Woronieckiego pewnie wygrali rozgrywki IV ligi podlaskiej w ubiegłym sezonie i w III lidze radzą sobie całkiem nieźle. Po siedmiu kolejkach wasilkowianie mają na swoim koncie 7 punktów a więc zaledwie 1 punkt mniej niż WARMIA i zajmują XIII lokatę w tabeli. W ostatniej kolejce zespół trenera Woronieckiego zremisował na wyjeździe 1:1 ze ZNICZEM Biała Piska po golu Andrzeja Jakimczuka.  Do zespołu z Wasilkowa w przerwie letniej dołączyło kilku doświadczonych zawodników takich jak były zawodnik WARMII obrońca Paweł Naliwajko, obrońca Rafał Szczepanik czy napastnik Hubert Karwacki. Pracujący w Wasilkowie od stycznia 2012 roku trener Woroniecki zbudował praktycznie od podstaw zespół oparty na młodych zawodnikach.

Ostatni kontakt pomiędzy WARMIĄ a zespołem z Wasilkowa miał miejsce rok temu 5 listopada 2013 roku, gdy w rozegranym w Wasilkowie meczu o Puchar Polski na szczeblu woj. podlaskiego nasz zespół przegrał 0:1. Grajewianie muszą nastawić się na arcyciężką przeprawę. W naszym zespole zabraknie w meczu z KS Wasilków kontuzjowanych Pawła Matysiewicz i Pawła Sypytkowskiego. Pozostali zawodnicy są do dyspozycji trenera Zawadzkiego. Po meczu w Wasilkowie, dzięki uprzejmości prezesa JAGIELLONII Białystok pana Cezarego Kuleszy cały nasz zespół uda się do Białegostoku na stadion miejski, gdzie  obejrzy mecz Ekstraklasy JAGIELLONIA Białystok – LECH Poznań.

Relację z meczu w Wasilkowie przeprowadzimy tradycyjnie na stronie http://kswarmiagrajewo.org w sobotę od godziny 15:00.
Please follow and like us:
error