WARMIA PARTNEREM KLASY SPORTOWEJ!

Z ogromnym zadowoleniem informujemy,  że nasz Klub jest partnerem Zespołu Szkół Miejskich nr 1 w Grajewie w programie utworzenia klasy sportowej o profilu piłkarskim. Gorąco zachęcamy rodziców dzieci uzdolnionych sportowo do przystąpienia do udziału w projekcie, jakiego jeszcze nie było w naszym mieście. Obecnie trwa rekrutacja do klasy czwartej szkoły podstawowej o profilu „piłka nożna” w roku szkolnym 2014/2015. Dzieci zakwalifikowane do klasy piłkarskiej będą miały możliwość skorzystania między innymi z:

– 10-ciu godzin wychowania fizycznego w tygodniowym planie nauczania,

– uczestnictwa w dwóch obozach sportowych w ciągu roku,

– bezpłatnych obiadów w szkole,

– strojów sportowych,

– uczestnictwa w turniejach piłkarskich organizowanych przez Klub WARMIA Grajewo,

– wyjazdów na mecze piłkarskie Ekstraklasy oraz reprezentacji Polski organizowane przez Polski Związek Piłki Nożnej

Organizatorami piłkarskiej klasy sportowej są Dyrektor Zespołu Szkół Miejskich nr 1 pan Dariusz Latarowski – osoba, która czynnie zaangażowała się i okazała ogromne wsparcie przy realizacji projektu Zarządu Klubu Sportowego WARMIA Grajewo pod nazwą Akademia Piłkarska WARMIA Grajewo oraz dwóch nauczycieli: Mariusz Wielgat i Kamil Randzio – wychowanek naszego Klubu, obecny zawodnik III-ligowej drużyny i trener zespołu Orlików naszej Akademii Piłkarskiej, która doskonale sobie radzi w Podlaskiej Lidze Orlików. Ogromne zaangażowanie osób odpowiedzialnych za utworzenie klasy piłkarskiej, ich autentyczna pasja i doskonały kontakt z dziećmi gwarantuje satysfakcję uczniów, którzy przystąpią do klasy. Zarząd naszego Klubu od utworzenia Akademii Piłkarskiej w marcu 2013 roku stawia na szkolenie najmłodszych i z wielką satysfakcją partneruje w tworzeniu klasy sportowej.

Renoma i wysoki poziom nauczania w ZSM nr 1, popularność i sukces naszej Akademii, zadowolenie dzieci i ich postępy sportowe dają gwarancję tego, że klasa piłkarska będzie właściwym wyborem dla uzdolnionych sportowo chłopców, tegorocznych absolwentów trzecich klas.

Zachęcamy do zasięgania szczegółowych informacji w sekretariacie ZSM nr 1 w Grajewie przy ul. Szkolnej pod nr tel. 86 272 48 28. (http://www.zsm1grajewo.republika.pl/)