AKADEMIA ZAGRAŁA W GRAJEWIE.

W niedzielę 11 maja na boisku „Orlik” przy ul. 11 Listopada w Grajewie rozegrany został pierwszy wiosenny turniej o mistrzostwo Podlaskiej Ligi Orlików (urodzeni w 2003/2004 roku). W grupie IV rozgrywek występują dwa zespoły wychowanków Akademii Piłkarskiej WARMIA Grajewo, którzy od ponad roku trenują pod opieką Kamila Randzio.

Nasze zespoły odnotowały następujące wyniki:

WARMIA I Grajewo – KORONA Dobrzyniewo 3:1

Bramki: Filip Chmielewski, Dominik Górski, Michał Łajewski

WARMIA I Grajewo – WARMIA II Grajewo 4:2

Bramki: Arkadiusz Mazurek (dwie), Dominik Górski (dwie) – Hubert Zieliński, Ernest Moryc

WARMIA I Grajewo – MOSiR I Mońki 1:2

Bramka: Arkadiusz Mazurek

Po dwóch zwycięstwach w swoim trzecim meczu w turnieju pierwszy zespół naszej Akademii zmierzył się z prowadzącymi w tabeli „orlikami” z Moniek. Pomimo przewagi i wielu szans bramkowych nasza drużyna musiała uznać wyższość rywali, którzy bezlitośnie wykorzystali nieliczne błędy WARMII.

WARMIA II Grajewo – PODLASIAK Knyszyn 0:2

WARMIA II Grajewo – KORONA Dobrzyniewo 1:3  

Bramka: Jakub Żbikowski

WARMIA II Grajewo – MOSiR I Mońki 0:2

Drugi zespół, pomimo porażek zaprezentował całkiem niezłą grę, popartą ogromną ambicją. Wyniki w tej kategorii wiekowej nie są najważniejsze. Warto jednak pamiętać, że rywale naszych zespołów są bardziej doświadczeni, gdyż już w ubiegłym sezonie występowali w Lidze Żaków.

Barwy naszego Klubu reprezentowało w turnieju 28 zawodników:

WARMIA I: Bartłomiej Szymanowski – Kacper Niebrzydowski, Szymon Wróblewski, Kacper Podbereski, Jakub Drozdowski, Filip Chmielewski, Dominik Górski, Dawid Gutowski, Igor Duchnowski, Arkadiusz Mazurek, Bartosz Mazurek, Oliwer Barycki, Michał Łajewski

WARMIA II: Jakub Gosiewski, Piotr Głębocki – Konrad Organek, Jakub Żbikowski, Szymon Niedźwiedzki, Hubert Zieliński, Krzysztof Kindeusz, Ernest Moryc, Eryk Klonowski, Mateusz Gutowski, Seweryn Nowak, Mateusz Wiewiórowski, Emil Matysiewicz, Jakub Modzelewski, Tomasz Kuczyński.    

Kolejny turniej ligowy nasi młodzi wychowankowie rozegrają w niedzielę 25 maja w Knyszynie.

      

Nasi reprezentanci z trenerem Kamilem Randzio (fot: e-grajewo.pl)