PRZEKAŻ 1% PODATKU DLA WARMII! 53

To już ostatnie dni na rozliczenie podatkowe za 2013 rok. Przypominamy, że każda osoba rozliczająca się z podatku dochodowego za 2013 roku może wesprzeć Klub Sportowy WARMIA Grajewo na przypadający w tym roku Jubileusz 90-lecia Klubu przekazując 1 % swojego podatku WARMII a nie fiskusowi. Stanie się tak dzięki staraniom Zarządu naszego Klubu i zawarciu porozumienia z Warmińsko – Mazurskim Związkiem Piłki Nożnej w Olsztynie, który uzyskał status organizacji pożytku publicznego. (więcej informacji: http://1procent.wmzpn.pl ). Na stronie jest dostępna aplikacja do samodzielnego rozliczenia podatkowego:  http://1procent.wmzpn.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=20:przekaz-1-podatku-na-swoj-klub-za-pomoca-programu-e-pity-2013&catid=12&Itemid=101
Zamiast do urzędu skarbowego 1 % podatku każdego podatnika podatku dochodowego osób fizycznych może trafić do naszego Klubu!
Przekazanie 1% podatku jest bardzo proste. Wystarczy, że na rocznym zeznaniu podatkowym (PIT-28, 36, 37, 38 lub 39) podatnik wpisze numer KRS Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej: 0000086043. Warunkiem niezbędnym, żeby przekazany 1% podatku znalazł się na koncie WARMII, jest wpisanie nazwy Klubu w postaci KS WARMIA Grajewo w odpowiedniej rubryce pozycji „Informacje uzupełniające”.
Kto może przekazać 1%?
– Podatnik podatku dochodowego od osób fizycznych,
– Podatnik opodatkowany ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych,
– Podatnik objęty liniową, 19 -procentową stawką podatku,
– Podatnik uzyskujący dochód z odpłatnego zbycia papierów wartościowych oraz pochodnych instrumentów finansowych.
Aby zachować prawo do przekazania jednego procenta należy złożyć rozliczenie roczne w ustawowym terminie 30 kwietnia dla podatku dochodowego od przychodów osób fizycznych PIT-36, PIT-37, odpłatnego zbycia papierów wartościowych PIT-38.

W związku z powyższym Zarząd Klubu Sportowego WARMIA Grajewo zwraca się z prośbą o wsparcie działalności naszego Klubu poprzez przekazanie 1% podatku dochodowego za 2013 rok. Pozyskane w ten sposób środki będą przeznaczone na działalność naszego Klubu oraz rozwój Akademii Piłkarskiej WARMIA Grajewo w której obecnie trenuje piłkę nożną niemal setka dzieci w wieku od 5 do 10 lat.

Zwracamy się do naszych Kibiców i Sympatyków zarówno mieszkańców Grajewa jak i tych obecnie mieszkających w innych miastach naszego kraju o jak najszerszą akcję mającą na celu rozpowszechnienie informacji na temat możliwości przekazania 1 % podatku dla WARMII.

Z góry dziękujemy za pomoc!