ZAPRASZAMY NA MECZ WARMIA – LZS NAREWKA.

Arcyważny mecz rozegrają piłkarze WARMII Grajewo w najbliższą sobotę 26 kwietnia o godzinie 16:00 na grajewskim Stadionie Miejskim. Nasz zespół podejmie bezpośredniego sąsiada z tabeli zespół LZS Narewka. Po 26 kolejkach grajewianie z dorobkiem 28 punktów zajmują 10 miejsce w tabeli III ligi a LZS Narewka jest tylko miejsce za WARMIĄ – z taką samą ilością punktów! W tej sytuacji dla obu zespołów będzie to mecz o… 6 „oczek”. W jesiennym spotkaniu rozegranym w Narewce 29 września 2013 roku WARMIA przegrała 0:3 (bramki: Mariusz Lasota, Piotr Skiepko, Mirosław Krasnopolski). W przerwie zimowej do beniaminka ze skraju Puszczy Białowieskiej dołączył znany grajewskim kibicom środkowy obrońca Paweł Naliwajko, który rundę jesienną spędził w TURZE Bielsk Podlaski. Zespół z Narewki, dzięki dużemu wsparciu tamtejszego samorządu zatrudnia zawodników z Białegostoku, którzy są przywożeni… autobusem na każdy mecz rozgrywany w tej liczącej 780 mieszkańców wsi, będącej siedzibą Gminy Narewka.  Wyróżniającymi się zawodnikami LZS są bramkarz Adam Ciulkin (jesienią 2006 grał w naszym Klubie!), pomocnik Mariusz Łapiński i niezwykle skuteczny napastnik Damian Zubowski, który w ostatnich trzech spotkaniach zdobył aż 7 goli! W ostatniej kolejce właśnie Zubowski zdobył honorową bramkę w przegranym na własnym boisku 1:3 meczu LZS z SOKOŁEM Ostróda.

Do składu naszego zespołu po pauzie spowodowanej karą za żółte kartki wraca Rafał Kozikowski. Tym razem za karę nie może zagrać Paweł Sypytkowski, który w meczu z PROMIENIEM zobaczył czwarty żółty kartonik w tym sezonie. Najprawdopodobniej trener Zawadzki nie będzie mógł skorzystać z Pawła Matysiewicza, który doznał kontuzji mięśnia.

Bardzo serdecznie zapraszamy Państwa na ten niezwykle ważny dla WARMII mecz.

Relacja tekstowa z meczu WARMIA Grajewo – LZS Narewka będzie prowadzona na stronie http://kswarmiagrajewo.org w sobotę od godziny 16:00.