NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE!

Po dobrym i nieco pechowo przegranym meczu ze STARTEM Działdowo nasi piłkarze w sobotę 12 października o godzinie 18:00 zmierzą się w dalekiej Ostródzie z SOKOŁEM. Siódma po 11 kolejkach, a więc dość odległa pozycja w tabeli zespołu naszych rywali jest pewnego rodzaju niespodzianką, ponieważ po poważnych wzmocnieniach, które ostródzki klub poczynił w przerwie letniej był przez wielu obserwatorów typowany na głównego faworyta naszej grupy rozgrywek III ligi. SOKÓŁ to zespół bezkompromisowy – jedyny w naszej lidze, który w 11 meczach ani razu nie zremisował! Sześć zwycięstw i pięć porażek – oto bilans podopiecznych trenera Wojciecha Tarnowskiego, który od lipca przejął ekipę z Ostródy. W zespole SOKOŁA aż roi się od zawodników uznawanych za niezwykle wartościowych takich jak między innymi Sędrowski, Szostek, Piceluk, Kolibowski, Płoszczuk czy znany z występów w naszym Klubie Wojciech Figurski, który w przerwie letniej przeszedł do Ostródy ze STARTU Działdowo. W ostatniej kolejce SOKÓŁ pokonał u siebie WISSĘ Szczuczyn 1:0 po bramce Tomasza Kolibowskiego.

Trzeba przyznać, że niezwykle ciężko będzie zdobyć punkty w Ostródzie naszym piłkarzom z zespołem gospodarzy, który jest zdecydowanym faworytem sobotniego meczu. W piłce nożnej jak wiadomo jednak nazwiska nie grają. Maksymalne zaangażowanie, walka i ambicja – tymi cechami można wiele zdziałać. Zwłaszcza na poziomie trzecioligowym. Niemożliwe w tej lidze nie istnieje! To hasło powinno towarzyszyć naszym piłkarzom w Ostródzie.

W naszym zespole zabraknie pauzującego za żółte kartki Rafała Kozikowskiego oraz niedawno operowanego Łukasza Domurata. To poważne osłabienie składu naszej drużyny.

W dotychczasowych meczach obu zespołów górą był SOKÓŁ:

SEZON 2012/2013

05.12.2013 WARMIA Grajewo – SOKÓŁ Ostróda 2:4

Bramki: Bartłomiej Wierzbicki 2’, Karol Kosiński 35’ – Marek Śnieżawski 5’ i 77’ (rzut karny), Igor Biedrzycki 53’, Bogdan Miłkowski 89’

20.04.2013 SOKÓŁ Ostróda – WARMIA Grajewo 2:0

Bramki: Paweł Podhorodecki 32’, Bogdan Miłkowski 79’

Razem: 2 mecze, 2 zwycięstwa SOKOŁA i bilans bramkowy 6-2 na korzyść ostródzian.

Relację z wydarzeń sobotniego meczu przeprowadzimy dla naszych najwierniejszych kibiców na stronie http://warmiagrajewo.pl/live/ . Zapraszamy w sobotę od godziny 18:00.

Za tydzień 19 października w Grajewie WARMIA zmierzy się ze szczuczyńską WISSĄ. Mecz rozpocznie się o godzinie 14:00 na grajewskim stadionie i już teraz serdecznie Państwa zapraszamy na to spotkanie.