PIŁKARZE NA URLOPACH.

Nasi piłkarze po zwycięskim meczu w Działdowie udali się na zasłużone urlopy. Treningi wznowią 11 lipca w środę o godzinie 16:00. Szkoleniowcem zespołu nadal pozostanie Marcin Strzeliński, który świetnie sprawdził się w tej roli w ostatnich dwóch sezonach. Jeśli chodzi o kadrę zawodników nie planujemy większych zmian, ale więcej szczegółów i ewentualne nazwiska odchodzących lub przychodzących piłkarzy będę mógł podać w połowie lipca po kilku treningach.
Został opracowany plan meczów sparingowych.
14.07 sobota WIGRY Suwałki
18.07 środa ZNICZ Biała Piska
21.07 sobota TUR Bielsk Podlaski
25.07 środa OLIMPIA Zambrów
28.07 sobota JAGIELLONIA Białystok ME
01.08 środa ROMINTA Gołdap
04.08 sobota NADNARWIANKA Pułtusk
Godziny i miejsca rozegrania meczów pozostają do ustalenia. Zdecydowana większość tych spotkań odbędzie się w Grajewie na boisku przy klubie HADES lub Stadionie Miejskim. Początkowe treningi zawodnicy będą odbywali właśnie na HADESIE ze względu na dokonany 19 czerwca dosiew trawy na boisku Stadionu Miejskiego.
Rozgrywki III ligi, który w nadchodzącym sezonie będzie prowadził Podlaski Związek Piłki Nożnej w Białymstoku rozpoczną się 11 sierpnia. Nie wiadomo do końca jaki będzie skład zespołów w naszej grupie, ponieważ nie jest pewne przystąpienie do rozgrywek JEZIORAKA Iława – spadkowicza z II ligi. Z IV ligi do naszej grupy awansowały: SOKÓŁ Ostróda i PŁOMIEŃ Ełk (pod wodzą trenera Przemysława Kołłątaja, wychowanka i byłego zawodnika WARMII) z grupy warmińsko – mazurskiej oraz WISSA Szczuczyn i TUR Bielsk Podlaski z grupy podlaskiej. Do IV ligi spadły ORZEŁ Kolno, ZATOKA Braniewo, POGOŃ Łapy i CZARNI Olecko. Po rezygnacji z awansu STARTU Działdowo chęć gry w II lidze wyraziła CONCORDIA Elbląg, która w końcowej tabeli zajęła II pozycję. Na dziś nie wiadomo jednak, czy CONCORDIA otrzyma licencję na grę w II lidze. Jeśli tak się nie stanie z III ligi może spaść kolejny zespół a byłaby to MRĄGOWIA Mrągowo. WARMII na pewno nie grozi ani awans ani spadek. Nasz Klub posiada też ważną licencję na grę w III lidze na sezon 2012/2013 a więc możemy w spokoju udać się na urlopy a następnie planowo zacząć przygotowania do nowego sezonu.