W ŚRODĘ GRAMY Z MKS KORSZE.

W środę o godzinie 17:00 na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego w Grajewie druga w tabeli rozgrywek III ligi WARMIA zagra z przedostatnim zespołem – MKS Korsze. Choć nasz rywal zajmuje odległe miejsce po VI kolejkach rozgrywek, to z całą pewnością nie wolno go lekceważyć.
 
W ubiegłym sezonie mecze z Korszami były dla WARMII trudne. W rundzie jesiennej 30 października 2010 roku w Korszach MKS po dwóch golach swojego snajpera Piotra Kozłowskiego pokonał WARMIĘ 2:1. Honorową bramkę dla grajewian strzelił Daniel Tuzinowski. W wiosennym rewanżu 11 czerwca bieżącego roku w Grajewie WARMIA pokonała MKS 1:0 i znów bramkę dla naszego zespołu zdobył Daniel Tuzinowski. Niestety, Daniel jest kontuzjowany i nie zagra w środowym meczu. W WARMII zabraknie też Maksyma Mirvy i Kamila Makowskiego, który musiał wyjechać na tydzień do Warszawy. Niepewny jest także udział w meczu Macieja Keslera, który ma kłopoty ze zwolnieniem się z pracy. Tym samym mecz z Korszami na pewno nie będzie dla grającej w osłabionym składzie WARMII spacerkiem ani łatwą przeprawą, co sugerowałyby pozycje obu zespołów w tabeli III ligi. Nasza liga charakteryzuje się zaskakującymi wynikami i żeby powalczyć o zwycięstwo piłkarze WARMII będą musieli zagrać na maksimum umiejętności i zaangażowania.
Relacja LIVE z meczu WARMII Grajewo z MKS Korsze dostępna będzie pod adresem http://warmiagrajewo.webuda.com/ w środę od godziny 17:00. 
Wszystkich sympatyków piłki nożnej serdecznie zapraszamy na jutrzejszy mecz na grajewskim stadionie.