ZAKOŃCZENIE SEZONU TRAMPKARZY MŁODSZYCH.

W piątek nasz zespół trampkarzy pod opieką trenera Józefa Matysiewicza wziął udział w X Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezesa PZPN. W zawodach rozegranych w Olecku walczyło dziewięć zespołów, w tym cztery z Litwy. Nasz zespół zajął w nim VI miejsce. Udział w turnieju został okupiony kontuzją jednego z najlepszych zawodników zespołu Bartosza Wiśniewskiego, który złamał obojczyk i co miało znaczny wpływ na wynik osiągniety przez zespół.

Nasi piłkarze osiągnęli w turnieju następujące wyniki:

MOSiR WARMIA Grajewo – HETMAN Baranowo 1:2

MOSiR WARMIA Grajewo – CZARNI Olecko 1:1

MOSiR WARMIA Grajewo – SUDUVA II Mariampol 11:0

MOSiR WARMIA Grajewo – KIBERTAI (Litwa) 1:1

mecz o V miejsce:

MOSiR WARMIA Grajewo – SUDUVA I Mariampol 1:2

Turniej wygrała drużyna CZARNYCH Olecko.

Wieczorem, po powrocie z Olecka w Ośrodku Wypoczynkowym KNIEJA pod Rajgrodem cały zespół z trenerem i Rodzicami zawodników spotkał się przy grillu na uroczystości z okazji zakończenia sezonu. Wraz z Krzysztofem Piekarskim na zaproszenie trenera wzięliśmy udział w tej imprezie, podczas której wyróżniłem nagrodą dyrektora K.S. WARMIA Grajewo Mateusza Ruszczyka, który w ocenie trenera w pełni zasłużył na miano odkrycia sezonu 2010/2011 i który poczynił znaczny postęp w rozwoju piłkarskim.
Spotkanie w rodzinnej, fantastycznej atmosferze trwało do późnych godzin. Wielkie brawa dla Rodziców, zawodników i ich trenera za udany sezon i atmosferę stworzoną wokół tego zespołu.

Na zdjęciu poniżej od lewej: Krzysztof Piekarski (opieka medyczna Klubu), Łukasz Sobolewski (bramkarz zespołu), Józef Matysiewicz (trener), Kacper Polakowski, Mateusz Ruszczyk (zawodnicy) oraz autor niniejszego bloga.

Podczas imprezy rozegrano mecz siatkówki pomiędzy dziećmi i ich rodzicami:

Zbiorowe zdjęcie uczestników imprezy: